دوراندیشان ویرا داتیس

شرکت طراحی سایت دود

شرکت دوراندیشان ویرا داتیس (دود) یک شرکت نرم افزاری است که بنیان گذاران آن از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه طراحی، تولید و توسعه نرم افزارهای کامپیوتری و صفحات وب آغاز نمودند. در حال حاضر این شرکت به صورت تخصصی در زمینه طراحی سایت ، خدمات سئو ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، تجارت الکترونیک و برندسازی فعال است.

دود، اولین راهکار ارتباطی بشر

با رشد سریع فناوری اطلاعات، برخورداری از دانش تخصصی و بروز به همراه تجربه جامع و کافی در شاخه های مختلف نرم افزاری در کنار هم برای فعالیت در حوزه تجارت الکترونیک و برند سازی جهت پیشبرد پروژه های پیش نیاز و هم نیاز این حوزه مانند مشاوره به صاحبان کسب و کار و استارت آپ ها، طراحی وب سایت، خدمات سئو ( بهینه سازی محتوا و رتبه سایت در جستجوی گوگل ) و طراحی اپلیکیشن گوشی های هوشمند در پلتفرم های گوناگون ( اندروید ، ویندوز ، IOS ) یک نیاز ضروری برای یک شرکت طراحی سایت حرفه ای می باشد که شرکت دود با همراهی یک تیم حرفه ای از متخصصین و مهندسین جوان و با تجربه ، تمام این خدمات را در یک پکیج کامل برای شروعی پرقدرت دراختیار مشتریان خود قرار می دهد.

طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای دود

سیستم مدیریت محتوای دود (DOODCMS) درسال 1396 با یکپارچه سازی دوسیستم مدیریت محتوای قبلی شرکت یعنی ریتا و دریا تولید و بصورت منحصر بفرد برای طراحی سایت مشتریان شرکت مورد استفاده قرارگرفت. نام دود برای این CMS براساس فلسفه اولین راه ارتباطی بشر انتخاب گردید. تمام متدها وتکنولوژی های طراحی سایت روز دنیا در این سیستم به کارگرفته شده است و پنل مدیریت آن طوری طراحی شده که کارکردن با آن برای کاربرانی که توانایی آنان در کارکردن با کامپیوتر و اینترنت در سطح عمومی قراردارد، نیز به راحتی کار با شبکه های اجتماعی روی گوشی های موبایلشان باشد. این سیستم قابلیت چند زبانه کردن وب سایت و امکانات فراوان دیگری را براحتی برای مدیران وب سایت ها فراهم نموده است.

نماد اعتماد الکترونیکی

صاحب امتیاز نماد اعتماد الکترونیکی: شرکت دوراندیشان ویرا داتیس به شماره ثبت 527956 ثبت شده در اداره ثبت شرکتهای استان تهران

خدمات شرکت طراحی سایت دود

  1. طراحی وب سایت
  2. طراحی اپلیکیشن موبایل
  3. بهینه سازی وب سایت (سئو)
  4. مشاوره به صاحبان کسب و کار و استارت آپ ها
  5. برندسازی تجاری

در این وب سایت در حال حاضر جز خدمات مذکور هیچ خدمات و کالای دیگری عرضه نمی شود.

صفحات مشابه
ارسال نظر