دوراندیشان ویرا داتیس دوراندیشان ویرا داتیس

دوراندیشان ویرا داتیس

زمان مطالعه : ~ 2 دقیقه 27 اسفند 1397

شرکت دوراندیشان ویرا داتیس به شماره ثبت ۵۲۷۹۵۶ پس از کسب سال ها تجربه در زمینه دانش برنامه نویسی وب در سال ۱۳۹۷ تأسیس شد. در حال حاضر این شرکت به صورت تخصصی در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل و سئو فعالیت دارد.

دود، اولین راهکار ارتباطی بشر

با رشد سریع فناوری اطلاعات، برخورداری از دانش تخصصی و بروز به همراه تجربه جامع و کافی در شاخه های مختلف نرم افزاری در کنار هم برای فعالیت در حوزه تجارت الکترونیک و برند سازی جهت پیشبرد پروژه های پیش نیاز و هم نیاز این حوزه مانند مشاوره به صاحبان کسب و کار و استارت آپ ها، طراحی وب سایت، خدمات سئو ( بهینه سازی محتوا و رتبه سایت در جستجوی گوگل ) و طراحی اپلیکیشن گوشی های هوشمند در پلتفرم های گوناگون ( اندروید ، ویندوز ، IOS ) یک نیاز ضروری برای یک شرکت طراحی سایت حرفه ای می باشد که شرکت دود با همراهی یک تیم حرفه ای از متخصصین و مهندسین جوان و با تجربه ، تمام این خدمات را در یک پکیج کامل برای شروعی پرقدرت دراختیار مشتریان خود قرار می دهد.

سیستم مدیریت محتوای دود

سیستم مدیریت محتوای دود (DOODCMS) درسال 1396 با یکپارچه سازی دوسیستم مدیریت محتوای قبلی شرکت یعنی ریتا و دریا تولید و بصورت منحصر بفرد برای طراحی سایت مشتریان شرکت مورد استفاده قرارگرفت. نام دود برای این CMS براساس فلسفه اولین راهکار ارتباطی بشر انتخاب گردیده است. تمام متدها وتکنولوژی های طراحی سایت روز دنیا در این سیستم به کارگرفته شده و به صورت دائمی در حال بروزرسانی است و پنل مدیریت آن طوری طراحی شده که کارکردن با آن برای کاربرانی که توانایی آنان در کارکردن با کامپیوتر و اینترنت در سطح عمومی قراردارد، نیز به راحتی کار با شبکه های اجتماعی روی گوشی های موبایلشان باشد. این سیستم قابلیت چند زبانه کردن وب سایت و امکانات فراوان دیگری را براحتی برای مدیران وب سایت ها فراهم نموده است.

خدمات شرکت طراحی سایت دود

  1. طراحی وب سایت
  2. طراحی اپلیکیشن موبایل
  3. سئو و بهینه سازی وب سایت

در این وب سایت در حال حاضر جز خدمات مذکور هیچ خدمات و کالای دیگری عرضه نمی شود.

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.