آشنایی با انواع کسب کار برای ایجاد وب سایت موثر آشنایی با انواع کسب کار برای ایجاد وب سایت موثر

آشنایی با انواع کسب کار برای ایجاد وب سایت موثر

آموزش طراحی سایت زمان مطالعه : ~ 21 دقیقه 11 آبان 1399

قبل از هر چیزی بهتر است با مفهوم B2B آشنا شویم. "B2B" به معنای "تجارت به تجارت" است. این اصطلاح شامل تمام شرکتهایی است که محصولات و خدماتی را برای سایر مشاغل ایجاد می کنند. شرکت های بازاریابی B2B به طور کلی شرکت های تأمین کننده تجارت هستند. اگر صاحب مشاغل کوچکی هستید ، احتمالاً مجبورید در مقطعی از فعالیت خود با یک شرکت B2B کار کنید. مهم است که بفهمید B2B چیست ، چرا برای کسب و کار شما اهمیت دارد و چگونه می توانید از آن برای بهتر کردن تجارت خود استفاده کنید.

شرکت های B2B چیست ؟

شرکت های B2B شرکت های حمایتی هستند و مواردی را که سایر مشاغل برای فعالیت و رشد خود نیاز دارند ، ارائه می دهند. به طور مثال پردازنده ها و تأمین کنندگان صنعتی چند نمونه از این موارد هستند. این در تضاد با مدل های تجارت به مصرف کننده (B2C) است که مستقیماً به مشتری های شخصی می فروشند و مدل های مصرف کننده به تجارت (C2B) ، که در آن کاربران خدمات برای مشاغل را ارائه می دهند (مانند بررسی مشتری یا بازاریابی تأثیرگذار) . شرکت های B2B مخاطبان کاملاً متفاوتی دارند: آنها مواد اولیه ، قطعات تمام شده ، خدمات یا مشاوره هایی را که سایر مشاغل برای فعالیت ، رشد و سودآوری نیاز دارند ، ارائه می دهند.

شرکت های b2b

نمونه هایی از شرکت های B2B

در هر صنعت ، از تولید تا خرده فروشی ، شرکت های B2B وجود دارد. در هر کجا که تجارت انجام شود ، می توانید مطمئن باشید که تعداد زیادی از تامین کنندگان B2B و شرکت های مشاوره فعال هستند. هر شرکت B2C به محصولات ، خدمات و مشاوره تخصصی خاصی نیاز دارد ، بنابراین هر شرکت B2C فعالیت B2B ایجاد می کند.

یک نمونه از بازارهای سنتی B2B در ساخت خودرو است. اکثر مردم، برخی از بزرگترین برند های تولید کننده را می شناسند ، اما در هر مدل خودرو یا کامیونی که تولید می کنند ده ها محصول شرکت دیگر وجود دارد. اینها شامل لاستیک ، شیلنگ ، باتری و وسایل الکترونیکی است که برای عملکرد صحیح محصول نهایی، وسیله نقلیه ضروری است. سازنده این محصولات را از تامین کنندگان مختلف خود خریداری کرده و در محصول نهایی گنجانده است . هنگام خرید ماشین از یک شرکت ، قطعاتی را که ده ها یا حتی صدها کسب و کار دیگر از سراسر جهان ایجاد کرده اند خریداری می کنید. فروش تجارت به تجارت بخشی اساسی از زنجیره تأمین هر صنعت است.

نمونه هایی از فعالیت های B2B در دنیای واقعی فراوان و بیشتر از آنچه حدس می زنید قابل مشاهده است. به عنوان مثال ، شرکت ذخیره سازی ابری اسناد Dropbox به مشاغل و همچنین افراد، خدمات ارائه می دهد . جنرال الکتریک کالاهای مصرفی زیادی تولید می کند ، اما قطعات آن را به شرکت های دیگر نیز ارائه می دهد.
شاید شما در شرکتی کار کرده اید که مهرهای چک حقوقی آن توسط ADP تولید شده است ، شرکتی که خدمات حقوق و دستمزد را برای مشاغل ارائه می دهد. و همچنین زیراکس نامی خانوادگی است که میلیاردها میلیارد دلار برای ارائه خدمات کاغذی و چاپی به مشاغل کسب می کند.

چگونه یک برنامه بازاریابی برای یک شرکت B2B تدوین کنیم

بازاریابی و نام تجاری محصولات یا خدمات B2B نیاز به رویکردی منحصر به فرد دارد. برخلاف شرکت های B2C ، مخاطبان اصلاً مصرف کننده نیستند بلکه یک شرکت دیگر هستند. این بدان معناست که بازاریابان B2B باید تجربه مستقیم بازاریابی را ایجاد کنند تا ترافیک ارگانیک را از تصمیم گیرندگان شرکت هدایت کنند. هدایت فروش به معنای درک فرآیندهای تجاری شرکت دیگر ، پرورش اعتماد بین هر دو سازمان شما و توسعه استراتژی خاص کسب و کار با تیم فروش شما برای تبدیل مشتریان بالقوه به خریدار است.

در حالی که این روش ها ممکن است مشابه روش های شرکت های B2C باشد ، شعار و برند تجاری اغلب متفاوت است . شرکت های B2B به جای صحبت در مورد تمایل یک مشتری برای بدست آوردن چیز جدید ، سرگرم کننده یا راحت ، با این چالش روبرو هستند که تصمیم گیرندگان شرکت را متقاعد کنند که محصولات یا خدمات آنها بازده سرمایه گذاری دارند. این به معنای تأکید کمتر بر شبکه های اجتماعی ، آگاهی از برند و فعالیت کلی مشتری است. درعوض ، تمرکز باید ایجاد روابط با سایر مشاغل و بازگشت سرمایه باشد.
برای برخی از شرکت های B2B ، مانند شرکت های بازاریابی دیجیتال که در زمینه تولید محتوا و مدیریت رسانه های اجتماعی تخصص دارند ، این می تواند فروش سختی باشد. این نوع کارها نتیجه فوری ندارند ، بنابراین انجام فروش نیاز به آموزش مشتریان بالقوه دارد. آنجاست که یک تیم فروش آگاه وارد کار می شوند.
نکته کلیدی در بازاریابی B2B نشان دادن ارزش برای نتیجه کار یک کسب و کار است. اگر راه حل شما روندهای ساده ای را ایجاد می کند ، بر خدماتی که مشتریان بالقوه شما می توانند کسب کنند تمرکز کنید . اگر خدمات شما بازدید به وب سایت یا نرخ تبدیل را افزایش می دهد ، احتمال درآمد اضافی را در نظر بگیرید .

در تجارت، همه چیز به سودآوری برمی گردد، اگر بتوانید به این نتیجه برسید که محصولات یا خدمات شما نتیجه نهایی را افزایش می دهند ، فروش بسیار آسان تر می شود.

برای بهبود بازاریابی B2B ، مواردی وجود دارد که باید هنگام تعامل با مشاغل دیگر به خاطر داشته باشید:

 • یک تیم فروش آموزش دیده و آگاه به شما امکان می دهد روابط موثری برقرار کنید
 • شما مستقیماً با تصمیم گیرندگان سطح بالا ، نه با مصرف کنندگان متوسط ​​صحبت می کنید ، بنابراین باید متن پیام خود را متناسب با آن تنظیم کنید.
 • تأکید در ارتباطات بازاریابی B2B باید ایجاد روابط باشد نه گسترش صدای نام تجاری شما با استفاده از شبکه های اجتماعی.
 • سایر مشاغل می خواهند از میزان بازگشت سرمایه که از محصول شما انتظار دارند مطلع شوند.

شرکت های دیجیتال B2B  

ظهور راه حل های تجارت الکترونیکی B2B رابطه بین مشاغل و تأمین کنندگان را دوباره تعریف کرده است . این مشاغل که محصول انقلاب دیجیتال است ، با استفاده از سیستم های تجارت الکترونیکی ، محصولات را مستقیماً به سایر شرکت ها می فروشند و در عین حال داده ها و به روزرسانی ها را برای محصولات یا خدمات به اشتراک می گذارند. انواع مختلفی از شرکت های تجارت الکترونیکی B2B وجود دارد ، اما سه مورد از رایج ترین آنها توسعه وب ، مبادلات تأمین و خرید و خدمات اطلاعاتی است.

توسعه وب

هر مشاغل به یک وب سایت نیاز دارند ، اما تعداد کمی از صاحبان مشاغل وقت و مهارت لازم را دارند تا یک سایت بهینه شده را از ابتدا بسازند . شرکت های توسعه وب (و به طور کلی ، بازاریاب های دیجیتال) خدمات B2B  هستند که ایجاد و نگهداری وب سایت های شرکت ، به علاوه خدمات تبلیغات دیجیتال مانند تولید محتوا و بهینه سازی موتور جستجو را مدیریت می کنند . این خدمات در فضای دیجیتالی در حال گسترش بر فضای کسب و کار مدرن، غالب و کاملا ضروری است. اگرچه شرکت های توسعه دهنده وب تا چند دهه پیش وجود نداشتند ، اکنون تبدیل به شرکای اساسی برای مشاغل تبدیل شده اند .

مبادلات تأمین و خرید

 این شرکت ها به صنایع مختلفی خدمت می کنند و غالباً روی بازارهایی متمرکز هستند که شرایط مناسب دارند. یک نماینده خرید شرکت می تواند لوازم مورد نیاز فروشندگان را بخرد ، پیشنهاداتی را درخواست کند و حتی برای خرید با قیمت های مشخص پیشنهاد دهد. این وب سایت های B2B امکان تبادل کالاها و خرید را فراهم می کنند.

خدمات اطلاعاتی

اگرچه خدمات B2B برای موفقیت بسیاری از صنایع حیاتی است ، اما وقتی توانایی شرکت خود را در نظر می گیرید ، خود را به یک مدل محدود نکنید، در این هنگام مدل های  B2B ، B2C و C2B لازم نیست از یکدیگر جدا باشند: ترکیب نقاط قوت خاص آنها می تواند فرصت های خوبی برای تجارت شما ایجاد کند.

طراحی سایت کسب و کار

طراحی وب سایت موثر بر تجارت B2B

در حالی که یک وب سایت تاثیر گذار باید ظاهری خوبی داشته باشد ،باید بدانید طراحی وب سایت تاثیر گذار در تجارت  B2B  چیزی بیش از ظاهر بصری است. این شامل استراتژی پشت سایت ، ساختار ، محتوا ، طرح ، سئو و موارد دیگر است. در این راهنما بررسی می کنیم که در طراحی یک وب سایت موثر برای کسب و کار تان چه مواردی لازم است. ما مراحل لازم برای اطمینان از ساختن سایتی برای جذب بازدیدكنندگان را شرح می دهیم.
این مقاله نتیجه تحقیقات ، تجربیات عملی و نتایج دنیای واقعی است، که در قالب یک مقاله گردآوری شده است.

ویژگی های یک وب سایت تاثیر گذار

یک وب سایت موثر چیست و چگونه وب سایت ایجاد کنیم؟ مهم نیست نوع کسب کار شما چیست B2B ، B2C یا C2B. در درجه اول وب سایتی را موثر گویند که باعث افزایش و گسترش کسب کار شما و در نتیجه افزایش درآمد شود . اول از همه باید به درستی مدیریت شود تا سایت شما قادر به رشد کسب کارتان شود . برای انجام این کار وب سایت شما باید تعدادی از اهداف مختلف را برآورده کند .

 • اول از همه باید ترافیک داشته باشد. این بدان معنی است که باید کشف شود ، به ویژه در جستجوی ارگانیک و در سایر کانال های مربوطه.
 • دوم اینکه باید بازدیدکنندگان را درگیر خود کند. این چند وجهی است و از ایجاد یک اتصال فوری تا ارائه یک فعالیت شفاف مشتری و یک تجربه کاربری مثبت شامل می شود.
 • کاربر در نهایت فعالیت مد نظر ما را انجام دهد . ممکن است هزاران کاربر در روز وارد سایت شما شوند اما فعالیت مد نظرتان مانند خرید را انجام ندهند , بهتر است فعالیت کاربران را در نظر گرفته تا متوجه شوید کجای کارتان مشکل دارد.

تحقیق کنید

در حالی که ایجاد وب سایت جدید و کارآمدتر شما نیاز به رویکردی متفاوت از قبل دارد ، هنوز چیزهای زیادی باید آموخته شود هم در مورد مخاطب و هم در رابطه با کسب کار.

رقابت

اقدام بعدی, سایت رقبای خود را بررسی کنید . شما نه تنها می خواهید به دنبال نشانه هایی از آنچه در بخش شما کار می کند باشید ، همچنین می بایست مطمئن شوید که 100 درصد تمایزی بین سایت شما و رقبایتان ایجاد کرده اید . به طور تصادفی از طراحی یک رقیب الگو برداری کنید یا اتخاذ موقعیت های یکسان و عمدی منجر به ایجاد یک وب سایت موثر نخواهد شد.
همچنین می توانید اطلاعاتی راجع به بهینه سازی کلمات کلیدی وب سایت های آنها دریافت کنید و از این اطلاعات برای پشتیبانی از برنامه ریزی کلمات کلیدی خود استفاده کنید ابزارهایی که می توانند در این زمینه کمک کنند ، تحلیلگر تراکم کلمات کلیدی می باشند که کلمات و عبارات پر کاربرد در هر صفحه را، با بینشی در مورد عملکرد جستجوی ارگانیک و عملکرد رقبا ایجاد می کنند.

رهبری اندیشه و روندها

هر چیزی که به صورت آنلاین کار می کند دائما در حال پیشرفت است . خوشبختانه افراد زیادی هستند که می توانند به ما در ساخت سایت موثر کمک کنند و همیشه مطالب زیادی برای مطالعه در این خصوص وجود دارد.

استراتژی

داشتن یک راهبرد روشن و مختصر جزء اساسی و موثری در طراحی سایت است . یک وب سیات موثر در هنگام ورود کاربر به سایت با آن ارتباط برقرار می کند و در هنگام پیمایش کاربر در سایت اعتماد فرد را جلب می نماید. این اعتماد را می توانید با بیان واضح در مورد اینکه چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید به دست آورید . به منظور ایجاد یک وب سایت موثر , باید درک کاملی از آنچه که می توانید به بهترین نحو انجام دهید و مخاطب سایت شما چه کسانی هستند داشته باشید .
مشخص نمودن و درک کامل از مخاطب و الگوی طراحی سایت , تاثیر مهمی در استراتژی کلمات کلیدی , سایت مپ و طراحی صفحه اصلی سایت شما خواهد داشت . ایجاد یک نقشه راهبردی مانند لنزی است که شما همه فعالیت های ایجاد سایت را به وسیله آن زیر نظر خواهید گرفت .

استراتژی کلمات کلیدی

پیدا شدن در نتایج جستجو , توسط خریداران در تمامی بخش های فرآیند خرید کلید اصلی یک وب سایت موثر است. برای رسیدن به این وضعیت , قبل از اینکه سایت خود را برنامه ریزی کنید استراتژی کلمات کلیدی خود را مشخص کنید .
ابتدا کلمات کلیدی هدف خود را مشخص کنید و آن را در ساختار سایت خود ,  محتوا , نام صفحات و URL قرار دهید . با این کار شما به وب سایت خود بهترین فرصت ممکن برای افزایش رتبه را خواهید داد . همچنین وبلاگ نویسی ، بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی شما را در صعود به این شرایط مطلوب و رقابتی حمایت می کنند. نزدیک شدن به بهینه سازی موتور جستجو از این طریق نسبت به استفاده از کلمات کلیدی در صفحات پس از ساخت سایت ، کاراتر و کارآمدتر است.

هنگام ایجاد استراتژی کلمات کلیدی خود ، ابزارهایی مانند" اس ای رنکینگ "،  "سمراش" یا" موز" می توانند بسیار کمک کنند ، ابزار های ذکر شده به شما نشان می دهد که در حال حاضر برای عبارات جستجوی خاص و همچنین میزان جستجوی آنها و میزان رقابت آنها در چه رتبه ای قرار دارید. یک استراتژی کلمه کلیدی خوب این سه معیار را با هم ترکیب و لیست کوتاهی از کلمات کلیدی را تولید می کند که رتبه بندی مناسب برای آنها بسیار مطلوب و قابل دستیابی است.

با استفاده از ابزارهای ذکر شده در بالا یا ابزارهای دیگری ، مشخص کنید که سایت شما در حال حاضر دارای کدام کلمات کلیدی است و تصمیم بگیرید که کدام یک از این کلمات از نظر کیفیت و حجم بازدیدکننده جذاب هستند . در کنار اینها ، درباره کلمات کلیدی جدید (تحقیق درباره شخصیت خریدار یا ابزارهای پیشنهاد آنلاین برای تولید کلمات جدید) تحقیق کنید تا به استراتژی خود اضافه کنید. پس از تکمیل ، استراتژی کلمات کلیدی شما به یک سند اصلی تبدیل می شود که به بقیه ساخت وب سایت موثر شما اطلاع می دهد.

برنامه ریزی

سایت مپ

نقش "سایت مپ" در طراحی سایت این است که نشان دهد صفحات ساخته شده در کجای سایت قرار می گیرند. نقشه سایت شما باید شامل یافته های تحقیقاتی باشد که تاکنون انجام داده اید و شامل صفحاتی است که با استراتژی کلمات کلیدی و روند تصمیم گیری خریدار شما همسو است. خریداران به سادگی به سایت شما نمی آیند تا وقت زیادی را صرف خواندن درباره هر تفاوت جزئی در انجام کار خود کنند ، بنابراین هر قدر که ممکن است تعداد صفحات را کاهش دهید. تهیه محتوا برای هر بخش از سایت که خریداران ممکن است به آن سر بزنند محتوایی جذاب با توجه به نوع مخاطبتان تهیه کنید.

منو ناوبری

تأثیر منو ناوبری اصلی بر تجربه بازدیدکننده وب سایت اغلب نادیده گرفته می شود. روش استاندارد، داشتن منو ناوبری اصلی بود که شامل هر دسته و هر صفحه از محتوا است تا بازدید کننده بتواند دقیقاً همان چیزی را پیدا کند که به دنبال آن می گردد. این اتفاق منجر به منوهای ناوبری با گزینه های فراوان و منو های کشویی بزرگ یا "مگا منوها" شد. همه اینها برای اثربخشی وب سایت مضر هستند.

بازدید کنندگان همیشه مشکل کمبود زمان دارند , در لحظه ورود کاربر به سایت , فقط چند ثانیه وقت دارید که کاربر را تحت تاثیر قرار دهید . اگر بر روی منوی اصلی کلیک کنند و و پس از آن لیستی از چندین دسته بندی مشاهده و هر دسته بندی دارای چندن زیر مجموعه باشد , به احتمال قوی کاربر سایت شما را ترک خواهد کرد زیرا دچار گمراهی خواهد شد . این وظیفه شماست که مخاطب هدف خود را به خوبی بشناسید و حداقل گزینه های مورد نیاز کاربر را برای او به نمایش درآورید . درک فعالیت مشتری مورد نظر از طریق سایت شما و ارائه گزینه های حداقل، از خسته شدن بازدید کنندگان از جستجوی محتوای مناسب جلوگیری می کند . این نشان می دهد که شما خریدار خود را می شناسید و به آنچه ارائه می دهید اطمینان دارید.

طراحی سایت

طراحی

قبل از شروع به طراحی صفحات وب سایت , بهتر است ابتدا صفحات مهم را نمونه سازی کنید . ایجاد نمونه سازی اولیه تنها یک کپی از سایت است که به شما کمک می کند فعالیت های کاربر از طریق هر صفحه جداگانه در داخل سایت را به طور کلی برنامه ریزی کنید . ایجاد نمونه سازی اولیه در طراحی سایت به شما کمک می کند تا با در دست داشتن الگویی منظم از آنچه که می خواهید اجرا کنید داشته باشید.

طراحی صفحه اصلی

صفحه اصلی، یک عنصر مهم در طراحی موثر وب سایت است و به احتمال زیاد بیشترین بحث را در طول روند طراحی ایجاد می کند.

طراحی صفحه اصلی چالش برانگیزترین بخش است زیرا :

 • اولین صفحه ایی است که همه کاربران آن را می بینند و با آن مواجه هستند
 • بازدید کنندگان می توانند در هر مرحله از مراحل خرید باشند
 • بازدید کنندگان با مشاهده صفحه اصلی در چند ثانیه تصمیم می گیرند که در سایت شما باقی بمانند یا خیر

اولین چیزی که باید در صفحه اصلی خود درست کنید قسمت عنوان است ، زیرا این تنها چیزی است که بازدیدکنندگان جدید قبل از تصمیم به ماندن یا رفتن از سایت می خوانند. برای اینکه مطمئن شوید بازدید کنندگان تصمیم به ماندن در سایت شما می گیرند , باید دقیقا به آن ها بگویید که چه کاری انجام می دهید .
مشاغل، معمولاً هنگام طراحی هدرهای صفحه اصلی خود اولین بازدید کننده را فراموش می کنند و به طور چشمگیری در ارائه پیشنهاد ارزش واقعی خود کوتاهی می کنند. از مواردی که باعث زیان رساندن به تاثیر صفحه اصلی سایت می شود اسلایدرها می باشند. این موضوع ثابت شده است که اسلایدر ها برای سئو و تجربه کاربری بسیار بد هستند .
اگر در طراحی سایت خود از اسلایدر استفاده کرده اید . شما خود را مجبور می کنید که با چندین خط پیام روبرو شوید . که خود را به صورت چندین عنوان H1 نمایش می دهد . اما معمولا بهتر است نسخه های پیشنهادی از سایت را در اسلایدر ها قرار دهید . مانند محصولات تخفیف دار , اخبار شرکت و...

اما مطالب دیگر که ما برای صفحه اصلی شما توصیه می کنیم :

 • تمایز – ایجاد تمایز با سایر رقبا در طراحی و استفاده از رنگ ها باعث می شود که کاربر حس کند فعالیت شما با سایر رقبا متفاوت است و شما برند و فعالیت مربوط به خود را دارید.
 • اثبات – شواهد تا حد زیادی اعتماد سازی را ایجاد می کند , لوگو مشتریان و نظرات آن ها را با سایر مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.
 • دعوت از کاربر به انجام عمل مورد نظر ما – امکانات مورد نیاز کاربر فعالیت در صفحات مختلف را ایجاد می کند تا فرآیند خرید را با دقت انجام دهند.

بهینه سازی

برای ایجاد یک وب سایت موثر , می بایست , بازدیدکنندگان را تبدیل به یک فرصت و یا مشتری کنید . امروزه اکثر وب سایت ها تنها با یک صفحه تماس با ما طراحی شده اند. از نظر تجربی طراحی این وب سایت ها برای چشم انداز کاری آینده بسیار مضر هستند . زیرا پیامی کاملا مبهم را به بازدید کنندگان می رساند .

راه حل این کار ارائه چندین نقطه تبدیل در سراسر سایت است. هر نقطه تبدیل باید درمورد آنچه خریدار در ازای آن دریافت می کند مشخص باشد، "قیمت گذاری درخواست" ، "رزرو یک نسخه ی نمایشی" و از همه بهتر "تماس با ما" است. نقاط تبدیل باید با فکر و اندیشه در جایی قرار گیرد که فکر می کنید در مرحله مناسب فرآیند خرید به احتمال زیاد توسط خریداران دیده می شود.

بهینه سازی موتور جستجو

هنگامی که وب سایت شما طراحی و ساخته شد ، وقت آن است که آن را برای ترافیک جستجوی ارگانیک بهینه سازی کنید:

 • ایجاد عناوین متا منحصر به فرد صفحه شامل کلمات کلیدی مورد نظر برای رتبه بندی هر صفحه
 • نوشتن توضیحات متای صفحه منحصر به فرد که از عنوان پشتیبانی می کند تا کاربر تشویق به کلیک کردن شود
 • استفاده از برچسب H1 برای مشخص کردن کلمات کلیدی مورد نظر
 • لینک کردن داخلی صفحات به یکدیگر با استفاده از کلمه کلیدی مورد نظر در جایی که به طور طبیعی ظاهر می شوند
 • در صورت امکان برچسب های alt تصویر را با کلمات کلیدی مورد نظر اضافه کنید

بهینه سازی موتور جستجو موضوعی عظیم است ، بخشی کوچکی از آن در این بخش ارائه شده است. اما در اینجا برخی از قوانین طلایی وجود دارد که باید هنگام انجام سئو صفحات داخلی در سایت خود رعایت کنید. اول از همه ، فراموش نکنید که به طور مداوم به استراتژی کلمات کلیدی خود مراجعه کنید. حتی اگر اندکی از آن دور شوید ، تلاش شما برای ایجاد وب سایت موثر را هدر خواهید داد.

در گام بعدی ، وب سایت خود را به عنوان یک هرم تصور کنید. در بالاترین بخش آن ، صفحه اصلی شما است. شما می خواهید این رتبه بندی برای جذاب ترین و احتمالاً رقابتی ترین کلمات کلیدی به کار رود. از نظر سئو، نقش هر صفحه این است که به صفحات بالاتر از آن برای رتبه بندی کلمه کلیدی هدف خود کمک کند . در پایین هرم ، وبلاگ شما قرار می گیرد، جایی که شما دارای تعداد زیادی صفحه در مورد طیف گسترده ای از موضوعات هستید ، همه به صورت داخلی پیوند داده شده اند تا به صفحات سایت کمک کنند و به هدف رتبه بندی برسید.
هدف از مقاله بالا آشنایی با انواع کسب کار های مختلف و ایجاد وب سایتی موثر به جهت جذب کار هدف است که به طور خلاصه ارائه شده است .

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.