ایجاد وب سایت نمونه کار ایجاد وب سایت نمونه کار

ایجاد وب سایت نمونه کار

آموزش طراحی سایت زمان مطالعه : ~ 3 دقیقه 5 آبان 1399

بسیاری از طراحان تأثیرگذار، استدلال کرده اند که نیاز به نمونه کارها از متقاضیان , کاری غیر ضروری را بر دوش خلاقان سخت کوش می گذارد بهتر است که وقتشان را بر روی کارهای واقعی صرف کنند . اما هنوز هم به نظر می رسد هر طراح به یک وب سایت نمونه کار نیاز دارد. به خصوص اگر شما یک طراح سایت، رابط کاربری  یا تجربه کاربری هستید.

چرا؟ از آنجا که نمونه کارها یک چالش خلاقانه مهیج برای شما ایجاد می کند و منبعی بسیار ارزشمند برای مدیرانی که قصد استخدام شما را برای یک نقش در نظر می گیرند، دارد. در نمونه کارهای خود ، می توانید نشان دهید که چگونه در مورد معماری اطلاعات و ساخت یک تجربه فکر می کنید.

ایجاد نمونه کار

اما مهمتر از همه ، شما نشان می دهید که عملا می توانید برش های طراحی خود را در کارهای دنیای واقعی اعمال کنید. سایت نمونه کارها می تواند نشان دهد که شما فقط بدون فکر ، الگوهای استاندارد طراحی را اعمال نمی کنید اما می تواند به طرز متفکرانه ای طراحی و محتوا را با هم ترکیب کند تا هر یک دیگری را تقویت و گسترش دهد.

شما به چیزی نیاز دارید که از ابتدا آن را ساخته اید . چیزی که شما از یک صفحه خالی به یک کد زنده ساخته اید . طرحی که تمام پیکسل ها , رنگ و هجا آن توانایی شما را فریاد می زند . طرحی که نشان می دهد شما از وب می دانید . اما این فقط مربوز به طراحی نیست مربوط به محتوا نیز می شود.

نکته ای که بسیاری از طراحان هنگامی که از ایجاد و به روزرسانی نمونه کارهای خود صحبت می کنند، مورد توجه قرار می دهد ، تمرکز بی وقفه بر طراحی نمونه کارهایشان است.

بسیار مهم است که شما نمونه کارهایی داشته باشید که به زیبایی برای ارائه زیبایی شناسی شخصی شما طراحی شده باشد. آن را ایجاد کنید و همزمان با پیشرفت زیبایی شناسی آن را به روز کنید. اما ایجاد و به روزرسانی نمونه کارها باید در مورد محتوای آن باشد. مانند اضافه کردن آخرین پروژه طراحی، تا آن پست وبلاگ را درباره سبک تصویرسازی خود که ماهها "روی آن کار کرده اید" منتشر نمایید.

ایجاد وب سایت نمونه کار

می توانید هر به روزرسانی محتوا را به اشتراک بگذارید ، مهم نیست که چیست. و هر یک از این به روزرسانی ها می تواند افراد بیشتری را به سمت سایت شما سوق دهد. و آنها را تشویق کنید تا با دوستان و همکارانشان در میان بگذارند و اگر محتوا برای پاسخ به سوالات کاربران ایجاد شده است آن را به گوگل معرفی کنید .

شما به محلی برای ارائه نمونه کار ها نیاز دارید تا آنها را به اشتراک بگذارید بخش اصلی تلاش های شما برای به اشتراک گذاری و شناخت نام تجاری و لوگو خود به افراد، فضایی است که شما انعطاف پذیری لازم را برای گفتن و طراحی هر آنچه که می خواهید و  یا نیاز دارید و تبدیل بازدید کنندگان به مشتری باید در اختیار داشته باشید.
اگر بخواهید می توانید نوعی بایگانی ایجاد کنید. زیرا هیچ یک از شبکه های اجتماعی یا سیستم عامل انتشار، نمی تواند همه آنها را در خود نگه دارد.

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.