تاثیر طراحی سایت و فروش آنلاین در مقابله با بیماریهای واگیردار مثل کرونا تاثیر طراحی سایت و فروش آنلاین در مقابله با بیماریهای واگیردار مثل کرونا

تاثیر طراحی سایت و فروش آنلاین در مقابله با بیماریهای واگیردار مثل کرونا

آموزش طراحی سایت زمان مطالعه : ~ 4 دقیقه 3 مرداد 1399

بیماری همه گیر کرونا ویروس باعث رکود اقتصادی جهانی شده و تنها مزیت آن، فرصتی است که برای تنظیم مجدد ارزش های بشریت به وجود آورده است. این روزها تمام صنایع، درگیر بیماری واگیردار ویروس کرونا شده اند و شاهد بسته شدن فروشگاه های خرده فروشی، کافه ها، رستوران ها، موزه ها و... هستیم. رویدادهای جمعی، موسیقی و ورزشی لغو و اکثر دفاتر تعطیل شده اند. همه ی افراد در تلاشند تا سرعت شیوع بالا ویروس کرونا را کاهش دهند اما این موضوع احتیاج به همدلی جهانی دارد تا بتوانیم زندگی را به روال عادی برگردانیم.

ما در این مقاله قصد داریم این موضوع را بررسی نماییم که چگونه با شرایطی که مجبور به زندگی با آن هستیم مقابله کنیم. آیا می توانید کار خود را ادامه دهید و اگر این امکان وجود دارد، چگونه می توان آن را عملی نمود؟ آیا روش کارتان را تغییر داده اید؟ از چه روش های مختلفی برای پیشرفت در کارتان استفاده می کنید، شیوه ی سنتی یا طراحی سایت؟ اعمال تغییرات خود را از کجا به دست می آورید؟ 

تاثیر داشتن سایت در زمان بیماری

تاثیر طراحی وب سایت حرفه ای در فضای کسب و کار

 پایان بحران جهانی COVID-19 به هیچ وجه قابل پیش بینی نیست. از آنجایی که این بیماری واگیردار با شروع عید نوروز و سال جدید در ایران شیوع بیشتری پیدا کرده است اکثر صاحبان کسب و کار به دلیل ممنوعیت حضور مردم در جوامع نتوانسته اند از فرصت درآمدی در شروع سال بهره مند شوند، این اتفاق برای اکثر مردم نگران کننده است تا جایی که بیشتر مردم به فکر تبدیل کسب و کار خود از فضای سنتی به دیجیتال و طراحی سایت پرداخته اند.
اما از آنجایی که قاعدتا طراحی وب سایت یا استفاده از رسانه های اجتماعی در توسعه ی کسب و کار احتیاج به فضایی حرفه ای در کنار چندین دوره ی آموزشی دارد و در این زمان مجال و فرصت مناسبی در جهت آموزش وجود ندارد، بهترین راهکار این است که صرف نظر از فعالیت و یا صنعتی که در آن حضور دارید، اجازه دهید تا افراد متخصص بتوانند سایتی مناسب بر اساس نیازهایتان برای شما طراحی نمایند. در ادامه به بررسی امکاناتی که در طراحی سایت دودکو در اختیار شما قرار خواهد گرفت، می پردازیم.

مزایای بهره مندی از وب سایت

ما طراحی و توسعه وب با کیفیت را برای مشتریان شخصی و تجاریمان ارائه می دهیم. هدف ما ایجاد وب سایت های حرفه ای جذاب و کاربر پسند در کنار طراحی و ساخت وب سایت های کارآمد می باشد. تیم خلاق طراحی سایت دودکو زمانی را صرف به دست آوردن اطلاعات شغلی شما، مشتریان هدفتان، اهداف و برند تجاریتان می نماید تا در نهایت شما به نتیجه ی دلخواهتان که ایجاد یک سایت کار آمد می باشد، نزدیکتر شوید.

  • طراحی جذاب، شخصیت و برند شرکت شما را، در بازار هدفتان منعکس می کند.
  • قابلیت مشاهده در جستجوهای Google و رعایت اصول درست سئو می تواند به شما برای بیشتر دیده شدن کمک نماید.
  • وب سایت شما باید به نحوی باشد تا مشتریان احتمالی را به مشتریان واقعی تبدیل کند.
  • استفاده از یک پلتفرم به روز و ایمن، تا بتواند وب سایت شما را در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز فعال نگه دارد.

طراحی سایت

نتیجه ی نهایی بهره مندی از وب سایت

داشتن یک وب سایت حرفه ای مولفه ی اصلی در پیشبرد تجارتتان می باشد. خدمات طراحی سایت دودکو به شما کمک می کند تا یک حضور جدید و پر ثمر را در وب به دست آورید که باعث جلب توجه مشتریانتان خواهد شد.
اگر فکر می کنید که حرفه ی شما دارای شرایطی است که نمی توان آن را به صورت آنلاین پیش برد می توانید از مشاوره های رایگان بهره مند شوید تا تصمیم گیری دقیقتری به شما ارائه شود. بسیاری از صاحبان سایتی که توسط دودکو طراحی شده اند اعلام رضایت بیشتری در خصوص نتیجه ی سایت هایشان در این زمان داشته اند این اتفاق مثبت خبر خوشحال کننده ای می باشد.

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.