قیمت خرید سایت ارزان

طبق تحقیقاتی که توسط شرکت " comScore" کانادا انجام گرفته است، مشخص شده است که مردم کانادا، به طور متوسط ماهیانه چیزی در حدود 36.3 ساعت را به گشت و گذار در فضای وب (جستجو و وبگردی) میپردازند. یعنی روزانه حدود 1 ساعت. مسلما با کمی تحقیق و مشاهده اطرافیانمان به نظر میرسد که این مورد واقعا بـرای ما ایرانی ها صدق نمیکند! چرا که با ورود شبکه‌های مجازی و ... اکثر کسب و کارها و فعالیت‌های روزانه ما تقریبا آنلاین انجام میشوند.
این مورد، یعنی : "زمان زیادآنلاین بودن کاربران و دردسترس بودن همگانی اینترنت" ، دلیل اول ما بـرای خرید سایت بود، اگر قانع نشدید، 6 دلیل بعدی حتما نظرتان را عوض خواهند کرد!

  1. رقبای شمـا بسیار زودتر دست به کار شده‌اند!

رقیب سایت

همواره به صاحبان کسب و کار گفته میشود که حتی اگر اکثر خدمات آنها فیزیکی است، باز هم خرید سایت را فراموش نکنند.چرا که امروزه همه‌ی مردم از اینترنت بـرای بدست آوردن اطلاعات مورد نظر خـود استفاده میکنند.مشتریان امروزی، همواره از تلفن های هوشمند برای تصمیم گیری درمورد اینکه آخر هفته کجا باید بروند و یا شام خود را در چه رستورانی صرف کنند استفاده میکنند. بنابراین برای اینکه دیده شوید، چاره ای جز خرید سایت و راه اندازی بخش آنلاین کسب و کار خود ندارید.

  1. یک وبسایت کاری، معتبر بودن سایت شما را تضمین میکند

اعتبار و کسب اطمینان

همانطور که مردم تمایل به استفاده خدمات فیزیکی و غیر الکترونیک شما دارند، به همان اندازه انتظار دارند تا از خدمات برخط یا همان آنلاین شما نیز بهره‌مند شوند.
نداشتن یک وبسایت اختصاصی این ذهنیت را در کاربران به وجود میاورد که آیا واقعا شما از پس مسولیت‌هایی که مدنظرشان است برخواهید آمد یا خیر؟ این دقیقا همانچیزی است که شما مایل نیستید بشنوید!

  1. خرید سایت و مسیری جدید از مارکتینگ

مارکتنیگ و فروش

داشتن یک وبسایت اختصاصی، باعث میشود تا مشتریان احتمالی بیشتری با شما ارتباط برقرار کنند. درواقع میتوان از آن به عنوان بیلبورد تبلیغاتی آنلاین نام برد. به زبان ساده‌تر، شما شانس بیشتری برای جذب مشتری و همچنین راهی آسانتر برای دیده‌شدن خود به وجود آورده‌اید.مطمئنا با خرید و داشتن یک سایت اختصاصی، بسیار بیشتر از قبل دیده میشوید.البته ناگفته نماند که میزان دیده‌شدن بیشتر شما، اربتاط تنگاتنگی با استراتژی های مارکتنیگ، بهینه‌سازی یا همان سئوی وبسایت، استفاده بهینه از شبکه هـای اجتماعی و تبلیغات آنلاین برای وبسایت شـما دارد.

  1. خرید وبسایت اختصاصی و جمع آوری طیف وسیعی از اطلاعات کاربران

اطلاعات کاربران

برای اینکه بتوانید ارتباط بهتری با مشتریان خود داشته باشید، نیاز است تا اطلاعات تماس آنها را بدست بیاورید تا در آینده و شرایطی که ممکن است برای کسب و کارتان پیش بیاید، مانند معرفی محصول جدید، پشتیبانی و ... با آنها در ارتباط باشید. حتی فکر کردن به اینکه چگونه اطلاعات کاربران را به صورت دستی جمع‌آوری، و از آن سخت‌تر، نگهداری کنیم، واقعا اذیت کننده است! در حالی که با خرید یک سایت اختصاصی، به راحتی قادرید تا با استفاده از تکنیکهای مختلف نظیر لندینگ پیج یا همان صفحه فرود، آدرس جیمیل، شماره تلفن و سایر اطلاعـات تماس کاربران خود را دریافت کنید و از آنجا که اینکار اغلب با تحویل یک نسخه کتاب الکترونیکی "E-book" ، فایل صوتی و هرچیز رایگان دیگری انجام میگیرد، کاربران و مشتریان شما به احتمال بسیار زیاد استقبال خواهند کرد.

  1. افزایش مداوم هزینه‌های مرتبط با تجارت الکترونیک

هزینه خرید سایت

هرچه زمان جلوتر میرود، طبیعتا استقبال مردم و کسب و کار ها از تجارت الکترونیک و خدمات آنلاین بیشتر میشود.این امر باعث افزایش نرخ طراحی سایت، سئو و سایر خدمات شرکت ها میشود.برای مثال، طبق تحقیقات انجام شده، هزینه هایی که در سال 2017 ، در کشور آمریکا برای خدمات گوناگون آنلاین، توسط مردم و یا بیزینس هـای گوناگون پرداخت شده است، رشدی 16 درصدی نسبت به سال 2016 داشته است. این امر نشان میدهد که هم کسب و کارها به اهمیت فضای اینترنت پی برده‌اند، هم اینکه مردم تمایل بیشتری نسبت به رفع نیازهـای خود توسط اینترنت پیدا کرده‌اند.

  1. افزایش بازدید مغازه شما در گروی فضای آنلاین

افزایش بازدید سایت

دلیل دیگری که مارا مجاب به خرید سایت اختصاصی میکند، اینست که به عنوان مثال ممکن است شمـا علاوه بر حرفه تخصصی خودتان، خدمات دیگری نیز ارایه میکنید، اما فقط مشتریانی از این خدمات خبردارند که حداقل یکبار به صورت فیزیکی به مغازه و یا دفترکار شــما مراجعه کرده‌اند. بنابراین، با استفاده از فضای اینترنت، به راحتی قادرید تا مردم را از تمامی خدماتی که ارایه میدهید با خبر کرده و از آنجایی که توضیحات دقیقی از خدمات خود در وبسایتتان ارایه میدهید، مشتریان بیشتری نیز به مغازه شما مراجعه خواهند کرد.
درصد زیادی از خریدها همچنان به صورت آفلاین انجام میشوند، پس توصیه میشود هرطور شده کاربران را به محل کار خود نزدیکتر کنید.توضیحات :

نویسنده مقاله : محمد مهدی عسگری - تیم تولید محتوای دود

منابع :

صفحات مشابه
سفارش سایت

سفارش سایت

قبل از سفارش سایت پیشنهاد می کنیم این مقاله راهنما را مطالعه نمایید تا با قیمتی مناسب وب سایت مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
طراحی سایت مزون

طراحی سایت مزون

طراحی سایت اختصاصی برای مزون ها, بوتیک ها, فروشگاه ها و تولیدی های پوشاک و البسه.
طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه برای کارخانجات و کارگاه های صنعتی و تولیدی یک نیاز ضروری است. کارخانه ها می توانند با طراحی سایت خدمات خود را با سبک حرفه ای تری به مشتریان ارائه نمایند.
طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان توسط شرکت های ساختمانی ، مهندسی و فعالان در امور فنی ساختمان بسیار مفید و در واقع به نوعی ضرورت است.
طراحی سایت مواد غذایی

طراحی سایت مواد غذایی

طراحی سایت مواد غذایی برای تولیدکنندگان ، توزیع کنندگان و فروشندگان فعال در صنعت مواد غذایی می تواند بسیار موثر و مفید باشد.
طراحی سایت آتلیه عکاسی

طراحی سایت آتلیه عکاسی

طراحی سایت آتلیه عکاسی برای تمام آتلیه های عکاسی به عنوان یک بروشور معرفی کننده و ارائه خدمات در اینترنت یک نیاز ضروری می باشد.
طراحی سایت دانلود

طراحی سایت دانلود

طراحی سایت دانلود برای افراد یا شرکت هایی که قصد راه اندازی وب سایت دانلودی را دارند توسط شرکت طراحی سایت دود در سطح حرفه ای انجام می شود.
طراحی سایت تالار

طراحی سایت تالار

طراحی سایت تالار برای سالن های برگزاری مراسم و جشن های مختلف مانند تالار عروسی و همایش ها جهت معرفی منوی خدمات و نمایش گالری عکس های تالار مناسب است.
بررسی مشکلات رایج در طراحی سایت

بررسی مشکلات رایج در طراحی سایت

زمان از آن چیزی که فکر میکنید، بی رحم تر است! امروزه شرایط اینگونه است که به محض اینکه محتوایی ایجاد میکنید، به احتمال بسیار قوی
طراحی سایت تهران

طراحی سایت تهران

شرکت طراحی سایت دود یکی از بهترین شرکت های ارائه خدمات طراحی سایت تهران آماده همکاری با شرکت ها و سازمان ها می باشد.
طراحی سایت تجاری

طراحی سایت تجاری

طراحی سایت تجاری برای رقابت در دنیای امروز که همه چیز را می توان به صورت آنلاین انجام داد یک نیاز ضروری برای تمام مشاغل است.
طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای برای افراد حرفه ای یک نیاز ضروری است. برای داشتن یک وب سایت حرفه ای با شرکت های معتبر همکاری نمائید.
طراحی سایت خودرو

طراحی سایت خودرو

طراحی سایت خودرو برای نمایشگاه اتومبیل یا شرکت خودرو سازی به شما کمک می کند خدمات خودرو را حرفه ای تر به مشتریان ارائه کنید.
طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل برای تمام هتل های کوچک و بزرگ , متل ها و مسافرخانه می تواند باعث جذب مشتریان بیشتر و اثر بخشی در تبلیغات و بالابردن سطح حرفه ای گردد.
طراحی سایت فروشگاه

طراحی سایت فروشگاه

طراحی سایت فروشگاه برای انواع فروشگاه های کوچک و بزرگ که مایل به معرفی خدمات و کالاهای خود و جذب مشتریان بیشتر هستند ایده ای عالی به حساب می آید.
طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی

سایت های ورزشی از پر بیننده ترین وب سایت ها هستند و شرکت ها و افراد فعال در حوزه ورزش می توانند با طراحی سایت ورزشی فعالیت های خود را گسترده تر کنند.
طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان به صورت استاندارد تخصص شرکت دود است.
طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی برای شرکت های تبلیغاتی توسط شرکت طراحی سایت دود به صورت اختصاصی انجام می گردد.
طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی

تمامی عکاسان و آتلیه های عکاسی می توانند با طراحی سایت عکاسی به صورت حرفه ای تر به فعالیت هنری خود بپردازند و خدمات خود را به مشتریان ارائه نمایند.
طراحی سایت بنگاه

طراحی سایت بنگاه

با طراحی سایت بنگاه معاملاتی خود خدمات خود را کامل و با جزئیات به مشتریان تان معرفی و بیزینس خود را حرفه ای تر نمایید.
طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه

شرکت های بیمه این روزها بیشتر از همیشه در زمینه بازاریابی اینترنتی فعال هستند، طراحی سایت بیمه می تواند ارائه حرفه ای خدمات بیمه ای را برای شما ممکن نماید.
طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی یعنی طراحی به سبک سلیقه سفارش دهنده برای اجرای دقیق هر آنچه از گرافیک و امکانات وب سایت طراحی شده می خواهد.
3 قدم اولیه برای شروع برنامه نویسی و طراحی سایت

3 قدم اولیه برای شروع برنامه نویسی و طراحی سایت

ازآنجایی‌ که کتابخانه‌ها‌ی زبان‌های برنامه‌نویسی همواره در حال به‌روزرسانی می‌باشند، طراحی و توسعه وب‌سایت، موضوعی پیچیده برای یادگیری به شمار میاید.
جدیدترین راهکارهای توسعه و طراحی وبسایت در سال 2018

جدیدترین راهکارهای توسعه و طراحی وبسایت در سال 2018

موفق بودن اغلب وقتی به وجود میاید که سوار بر موج تغییر باشید
مقایسه کاربرد شبکه‌های اجتماعی در مقابل طراحی سایت اختصاصی

مقایسه کاربرد شبکه‌های اجتماعی در مقابل طراحی سایت اختصاصی

کدامیک برای بازاریابی اینترنتی و کسب وکار ما مناسب تر است؟ استفاده از شبکه های اجتماعی یا طراحی وب سایت + بررسی مزایا و معایب هرکدام
دودپس DOODPass (ابزار تولید رمز عبور رندم یا پسورد تصادفی)

دودپس DOODPass (ابزار تولید رمز عبور رندم یا پسورد تصادفی)

با دودپس به راحتی می توانید برای ایمیل یا هر حساب کاربری اینترنتی خود رمزهای سخت و غیر قابل حدس و هک شدن تولید کنید.
قیمت طراحی و تفاوت انواع وب سایت فروشگاهی

قیمت طراحی و تفاوت انواع وب سایت فروشگاهی

همانطور که میدانید سایت فروشگاهی یا فروشگاه اینترتی برای تبلیغ و معرفی ویا فروش کالاها و خدمات در اینترنت بسیار مناسب میباشد ...
تفاوت طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرس

تفاوت طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرس

توسعه و برنامه نویسی سایت یا استفاده از CMS محبوب وردپرس؟ + اینفوگرافیک
همه چیز درباره طراحی سایت شرکتی

همه چیز درباره طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی به سایت هایی گفته میشود که برای شرکت ها، کارخانه ها، سازمان ها و برندها طراحی و ساخته میشود که به عنوان ویترین یا کاتالوگی برای معرفی خدمات شرکت، نمونه کارهـا و پروژه ها و فعالیت های کمپانی مورد نظر و راه ارتباطی مشتریان در دنیای اینترنت یک ضرورت محسوب می شود.
طراحی سایت چه کمکی به رشد کسب و کار ما خواهد کرد؟

طراحی سایت چه کمکی به رشد کسب و کار ما خواهد کرد؟

این مطلب تا چند سال پیش برای اکثریت افراد قابل درک نبود که یک سایت تا چه میزان میتواند در کسب و کار شما تأثیر داشته باشد ...
آشنایی با طراحی سایت حرفه ای

آشنایی با طراحی سایت حرفه ای

اگر به دنبال طراحی سایت بـرای خود هستید و نیازمند اطلاعاتی در این زمینه هستید این مقاله به شما کمک خواهد کرد.
طراحی سایت

طراحی سایت

توضیحاتی درباره طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوای اختصاصی شرکت طراحی سایت دود.
تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک یعنی استفاده از بستر تکنولوژی در مشاغل مختلف. یکی از بارزترین این بسترها اینترنت است. طراحی سایت اولین گام شما برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک است.
ارسال نظر