قیمت خرید سایت ارزان قیمت خرید سایت ارزان

قیمت خرید سایت ارزان

طراحی سایت زمان مطالعه : ~ 4 دقیقه 27 اسفند 1397

طبق تحقیقاتی که توسط شرکت " comScore" کانادا انجام گرفته است، مشخص شده است که مردم کانادا، به طور متوسط ماهیانه چیزی در حدود 36.3 ساعت را به گشت و گذار در فضای وب (جستجو و وبگردی) میپردازند. یعنی روزانه حدود 1 ساعت. مسلما با کمی تحقیق و مشاهده اطرافیانمان به نظر میرسد که این مورد واقعا بـرای ما ایرانی ها صدق نمیکند! چرا که با ورود شبکه‌های مجازی و ... اکثر کسب و کارها و فعالیت‌های روزانه ما تقریبا آنلاین انجام میشوند.
این مورد، یعنی : "زمان زیاد آنلاین بودن کاربران و دردسترس بودن همگانی اینترنت" ، دلیل اول ما بـرای خرید سایت بود، اگر قانع نشدید، 6 دلیل بعدی حتما نظرتان را عوض خواهند کرد!

  1. رقبای شمـا بسیار زودتر دست به کار شده‌اند!

رقابت در دنیای دیجیتال

همواره به صاحبان کسب و کار گفته میشود که حتی اگر اکثر خدمات آنها فیزیکی است، باز هم خرید سایت را فراموش نکنند.چرا که امروزه همه‌ی مردم از اینترنت بـرای بدست آوردن اطلاعات مورد نظر خـود استفاده میکنند.مشتریان امروزی، همواره از تلفن های هوشمند برای تصمیم گیری درمورد اینکه آخر هفته کجا باید بروند و یا شام خود را در چه رستورانی صرف کنند استفاده میکنند. بنابراین برای اینکه دیده شوید، چاره ای جز خرید سایت و راه اندازی بخش آنلاین کسب و کار خود ندارید.

  1. یک وبسایت کاری، معتبر بودن کار شما را تضمین میکند

همانطور که مردم تمایل به استفاده خدمات فیزیکی و غیر الکترونیک شما دارند، به همان اندازه انتظار دارند تا از خدمات برخط یا همان آنلاین شما نیز بهره‌مند شوند.
نداشتن یک وبسایت اختصاصی این ذهنیت را در کاربران به وجود میاورد که آیا واقعا شما از پس مسولیت‌هایی که مدنظرشان است برخواهید آمد یا خیر؟ این دقیقا همانچیزی است که شما مایل نیستید بشنوید!

  1. خرید سایت و مسیری جدید از مارکتینگ

مارکتنیگ و فروش

داشتن یک وبسایت اختصاصی، باعث میشود تا مشتریان احتمالی بیشتری با شما ارتباط برقرار کنند. درواقع میتوان از آن به عنوان بیلبورد تبلیغاتی آنلاین نام برد. به زبان ساده‌تر، شما شانس بیشتری برای جذب مشتری و همچنین راهی آسانتر برای دیده‌شدن خود به وجود آورده‌اید.مطمئنا با خرید و داشتن یک سایت اختصاصی، بسیار بیشتر از قبل دیده میشوید.البته ناگفته نماند که میزان دیده‌شدن بیشتر شما، اربتاط تنگاتنگی با استراتژی های مارکتنیگ، بهینه‌سازی یا همان سئوی وبسایت، استفاده بهینه از شبکه هـای اجتماعی و تبلیغات آنلاین برای وبسایت شـما دارد.

  1. خرید وبسایت اختصاصی و جمع آوری طیف وسیعی از اطلاعات کاربران

اطلاعات کاربران

برای اینکه بتوانید ارتباط بهتری با مشتریان خود داشته باشید، نیاز است تا اطلاعات تماس آنها را بدست بیاورید تا در آینده و شرایطی که ممکن است برای کسب و کارتان پیش بیاید، مانند معرفی محصول جدید، پشتیبانی و ... با آنها در ارتباط باشید. حتی فکر کردن به اینکه چگونه اطلاعات کاربران را به صورت دستی جمع‌آوری، و از آن سخت‌تر، نگهداری کنیم، واقعا اذیت کننده است! در حالی که با خرید یک سایت اختصاصی، به راحتی قادرید تا با استفاده از تکنیکهای مختلف نظیر لندینگ پیج یا همان صفحه فرود، آدرس جیمیل، شماره تلفن و سایر اطلاعـات تماس کاربران خود را دریافت کنید و از آنجا که اینکار اغلب با تحویل یک نسخه کتاب الکترونیکی "E-book" ، فایل صوتی و هرچیز رایگان دیگری انجام میگیرد، کاربران و مشتریان شما به احتمال بسیار زیاد استقبال خواهند کرد.

  1. افزایش مداوم هزینه‌های مرتبط با تجارت الکترونیک

افزایش هزینه ها در تجارت الکترونیک

هرچه زمان جلوتر میرود، طبیعتا استقبال مردم و کسب و کار ها از تجارت الکترونیک و خدمات آنلاین بیشتر میشود.این امر باعث افزایش نرخ طراحی سایت، سئو و سایر خدمات شرکت ها میشود.برای مثال، طبق تحقیقات انجام شده، هزینه هایی که در سال 2017 ، در کشور آمریکا برای خدمات گوناگون آنلاین، توسط مردم و یا بیزینس هـای گوناگون پرداخت شده است، رشدی 16 درصدی نسبت به سال 2016 داشته است. این امر نشان میدهد که هم کسب و کارها به اهمیت فضای اینترنت پی برده‌اند، هم اینکه مردم تمایل بیشتری نسبت به رفع نیازهـای خود توسط اینترنت پیدا کرده‌اند.

  1. افزایش بازدید فروشگاه شما در گروی فضای آنلاین

افزایش بازدید از سایت

دلیل دیگری که مارا مجاب به خرید سایت اختصاصی میکند، این است که به عنوان مثال ممکن است شمـا علاوه بر حرفه تخصصی خودتان، خدمات دیگری نیز ارایه میکنید، اما فقط مشتریانی از این خدمات خبردارند که حداقل یکبار به صورت فیزیکی به مغازه و یا دفترکار شــما مراجعه کرده‌اند. بنابراین، با استفاده از فضای اینترنت، به راحتی قادرید تا مردم را از تمامی خدماتی که ارایه میدهید با خبر کرده و از آنجایی که توضیحات دقیقی از خدمات خود در وبسایتتان ارایه میدهید، مشتریان بیشتری نیز به مغازه شما مراجعه خواهند کرد.
درصد زیادی از خریدها همچنان به صورت آفلاین انجام میشوند، پس توصیه میشود هرطور شده کاربران را به محل کار خود نزدیکتر کنید.

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.