تغییرات جدید در شرایط خدمات گوگل  تغییرات جدید در شرایط خدمات گوگل

تغییرات جدید در شرایط خدمات گوگل

آموزش سئو و بهینه سازی سایت زمان مطالعه : ~ 6 دقیقه 12 اسفند 1398

در این مقاله قصد داریم تا به خلاصه ای از به روزرسانی ها و تغییرات جدید گوگل در رابطه با شرایط خدماتی که برای ارائه در نظر دارد، اشاره کنیم. گوگل دلیل این به روزرسانی ها که بر سایت شما نیز تاثیر می گذارد را اینگونه بیان کرده است که : "ما در حال بهبود شرایط خدمات خود هستیم و سعی داریم تا درک آنها را برای شما آسانتر کنیم تا در نهایت بتوانیم به شکل ساده تری با کاربران ارتباط برقرار کنیم. "

تغییرات اصلی اعمال شده

در ادامه لیستی از تغییراتی که به زودی توسط گوگل اعمال می شود را از زبان گوگل مرور می کنیم:

  • بهبود در خوانایی:با اضافه کردن لینک مناسب، تمام تلاش خود را برای آسانتر کردن درک مطالب اطلاعات مفید و ارائه تعاریف مناسب انجام داده ایم.
  • ارتباطات بهتر: ما به طور واضح توضیح داده ایم كه چه زمانی در خدمات خود تغییر خواهیم داد (مانند اضافه كردن یا از بین بردن مطالب و ویژگی ها) و چه زمانی دسترسی کاربر را محدود یا متوقف می كنیم. در نتیجه می توانیم با دسترسی بیشتر به شما اطلاع دهیم که یک تغییر منفی شما در خدمات ما تأثیر گذار است.
  • اضافه کردن شرایط به Google Chrome ،Google Chrome OS و Google Drive : ما اکنون Google Chrome ، Google Chrome OS و Google Drive را که دارای شرایط و خط مشی مخصوص به خود در خدمات هستند را برای درک آنچه از این سرویس ها لازم دارید، ارائه می دهیم.
  • هیچ تغییری در خط مشی رازداری (Privacy Policy) ما ایجاد نشده است: ما هیچ تغییری در خط مشی رازداری و نحوه ی برخورد با اطلاعات شما ایجاد نکرده ایم و مثل گذشته، همیشه می توانید به حساب گوگل خود مراجعه کنید تا تنظیمات حریم خصوصی خود را مرور کرده و نحوه استفاده از داده های خود را مدیریت نمایید.

آپدیت گوگل

چرا Google Drive ، Google Chrome و Google Chrome OS به سمت شرایط خدمات Google منتقل شده اند؟ 

در مورد نحوه برخورد با اطلاعات شما در Google Chrome ، Google Chrome OS  و Google Drive هیچ تغییری اتفاق نیفتاده است. با راه اندازی و به روزرسانی شرایط این سرویس، استفاده شما از این محصولات بهبود می یابد. این امر باعث می شود تا درک اصطلاحات عمومی مربوط به بیشتر سرویس های گوگل در کنار شرایط و خط مشی های اضافی ویژه سرویس که در مورد محصولات خاص مانند Google Drive ، Google Chrome و Chrome OS اعمال می شود، آسانتر شود.

بررسی کلی از خدمات ارائه شده 

ارائه دهنده خدمات

در این بخش نام و موقعیت شرکتی که با آن کار می کنید مشخص می شود و خدمات مورد استفاده شما را ارائه می دهد.

شرایط سنی

در این بخش الزامات سنی که مربوط به استفاده از خدمات گوگل است، تعریف می شود. این بخش جدید است ما برای مدیریت حساب Google لینکی با شرایط سنی خاص اضافه کرده ایم. اگر والدین یا سرپرست قانونی هستید، ما فعالیت فرزندتان در زمینه خدمات را به شما توضیح می دهیم.

رابطه شما با GOOGLE

در این بخش به هنگام تعامل با خدمات گوگل، رابطه بین شما و Google تعریف می شود. لیستی از خدماتی که شرایط بر آنها اعمال شده مانند Google Chrome ، Google Chrome OS و Google Driveرا اضافه کرده ایم . با این تغییر، این خدمات براساس شرایطی که بر آنها اعمال شده است ارائه می شوند.

آنچه می توانیم از گوگل انتظار داشته باشیم

در این بخش رویکرد ما برای بهبود و تغییر خدمات شرح داده شده است و ما متعهد شده ایم که تغییراتی که در یک سرویس ایجاد می کنیم را به شما اطلاع دهیم.

آنچه از شما انتظار داریم

در صورت انتخاب استفاده از خدمات گوگل، در این بخش مسئولیت های شما توضیح داده می شود و انتظار می رود تمام قوانینی که به شما ارائه شده را انجام دهید.

اجازه استفاده از مطالب خود

اگر بخواهید محتوایتان را به کمک خدمات ما به اشتراک بگذارید باید دامنه مجوزهایی که به ما اعطا میشود را، تعریف کنید و ما آنها را با ساختار و زبان ساده تر ارائه می دهیم. همینطور مجوز ها را دقیق ترقرار داده ایم به عنوان مثال شما می توانید محتوایتان را به طور عمومی نمایش دهید و حتی مدت زمان مجوز را نیز مشخص کنید.

استفاده از خدمات GOOGLE

حساب گوگل شما

در صورت ایجاد حساب اطلاعاتی مسئولیت های آن به شما ارائه می شود که می تواند به شما کمک  کند تا حساب گوگل خود را ایمن نگه دارید.

امنیت در گوگل

استفاده از خدمات گوگل به نمایندگی از یک سازمان

 اگر شما از خدمات به نمایندگی از یک سازمان استفاده می کنید، ممکن است سرپرست آن حساب Google در نحوه استفاده از این سرویس ها کنترل داشته باشد.

ارتباطات مربوط به خدمات

در این بخش نحوه ارتباط با شما در مورد خدمات و نحوه استفاده از بازخورد شما توضیح داده شده است.

محتوا در خدمات GOOGLE

در این بخش توضیح داده شده است که هنگام استفاده از خدمات Google اطلاعات مربوط به محتوا ، نحوه استفاده از محتوا و نحوه تماس با ما بدون هیچ گونه نگرانی در اختیار تان قرار می گیرد.

نرم افزار  خدمات GOOGLE

در این بخش نرم افزاری در خدمات ما قرار دارد، تا مجوزهایی را برای استفاده از نرم افزار به شما ارائه دهد.

در صورت بروز مشکلات و اختلاف نظرها می توانید آن را اعلام کنید

مفاهیم حقوقی که انتظارات و مسئولیت هایی را در صورت بروز مشکلات ایجاد می کند را با زبان واضح تری توضیح می دهیم. به موجب قانون، شما حق دارید کیفیت خاصی از خدمات، و راه های رفع مشکلات در صورت اشتباه بودن را در دسترس داشته باشید.

ضمانتنامه

این بخش گارانتی را در اختیارتان قرار می دهد، یقینا اگر محصول یا خدمات مطابق استاندارد خاص عمل كند ما نیز متعهد می شویم که خدمات خود را با استفاده از مهارت معقول ارائه دهیم.

اقدام در صورت بروز مشکلات

در این بخش دلایلی وجود دارد که ممکن است محتوای شما از خدمات حذف و یا دسترسی شما به سرویس های Google را متوقف کنیم.

  • ما شرایط حذف محتوا و اینکه چه زمانی ممکن است دسترسی شما به سرویس های Google متوقف شود را اعلام می نماییم.
  • متعهد می شویم که قبل از اقدام حذف مطلب از قبل به شما اطلاع دهیم و استثنائات محدود را شرح دهیم.
  • اگر فکر می کنید حساب شما را به اشتباه بسته ایم، لینکی به فرایند درخواست تجدید نظراضافه کرده ایم تا بتوانید در زمان مناسب از آن استفاده کنید.

 اگر من شرایط خدمات به روز شده را قبول نکنم ، چه اتفاقی می افتد؟

اگر با شرایط جدید موافق نیستید، باید محتوای خود را حذف کرده و استفاده از خدمات را متوقف کنید. همچنین می توانید ارتباط خود را با ما در هر زمان و با حذف حساب Google خود پایان دهید.

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.