دوری از طراحان وب سایت های رایگان دوری از طراحان وب سایت های رایگان

دوری از طراحان وب سایت های رایگان

طراحی سایت زمان مطالعه : ~ 5 دقیقه 12 مهر 1399

اخیراً تبلیغات زیادی از طرف همه این شرکت های سازنده وب سایت رایگان در سرتاسر اینترنت مشاهده می شود ، اصلی ترین آنها Wix  ، Weeble و Squarespace هستند و همه جا تبلیغات آن ها حضور دارد. گوگل ، فیس بوک ، تلویزیون ، رادیو حتی در ظرف غذا خوری همه این تبلیغات همان پیام را پیشنهاد می کنند ، یک وب سایت رایگان برای هر کسی ، مهم نیست که چه کسی هستید ، مهم نیست که چه کاری انجام می دهید ، مهم نیست که چه چیزی نیاز دارید و به چه میزان کار با آن راحت است و می توانید سایتی زیبا را ایجاد کنید .

سایت های رایگان

اولین چیزی که به ذهن می رسد این است که :

چگونه همه این شرکت های سازنده وب سایت با ارائه خدمات رایگان به کاربران می توانند تبلیغات گسترده در سراسر وب را انجام دهند ؟ چگونه هزینه های خود را تامین می کنند ؟ و دوباره از خودم می پرسم ، چگونه این اتفاق افتاده است؟ چگونه ممکن است شخصی که هیچ هزینه ای برای خدمات خود دریافت نمی کند ، بتواند پول پرداخت این تبلیغات را داشته باشد؟

پاسخ کاملا ساده است :

آنها همه حقایق را به ما نمی گویند و همه چیز همیشه به روشی نیست که آنها تبلیغ می کنند ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که به وب سایت های آنها بروید و برگه قیمت ها را بررسی کنید ، برخی از آنها این برگه را در پایین وب سایت های خود پنهان می کنند یا با نام دیگری پوشش می دهند ... اما اگر به دنبال آن بگردید قطعا پیدا خواهید کرد .
بر اساس این اطلاعات ، آنچه می توانید به صورت رایگان دریافت کنید فقط یک سایت ساده ... بسیار ساده است که به نظر می رسد مانند یک میلیون سایت دیگر است و در پشت نام اصلی دامنه آنها پنهان است. اگر از یکی از این نوع وب سایت های رایگان استفاده می کنید هیچ راهی وجود ندارد که کسی شما را در جستجوی ارگانیک پیدا کند زیرا موتورهای جستجو هیچ اشاره ای به آن ندارند.

اما آنها این کار را بسیار آسان می کنند :

در ازای یک هزینه متوسط که هر ماه پرداخت کنید می توانید چندین برنامه از قبل ساخته شده به سایت خود اضافه کنید تا به سایت شما در تبلیغات کمک کند , البته قیمت های متفاوتی است که می توانید با در نظر گرفتن نیازتان هر کدام را انتخاب کنید .

اگر بخواهید دامنه خود را بر روی سایت های رایگان قرار دهید . در اینجا همه چیز تغییر می کند شما می بایست برنامه خود را ارتقاء دهید و هر ماه مبلغی را پرداخت کنید تا به شما این اجازه داده شود . بر اساس منطق ، هنگامی که برنامه خود را ارتقاء می دهید ، باید بیشتر و بیشتر پول به بودجه خود اضافه کنید و برنامه هایی را اضافه کنید که انجام هر کار اصلی را که یک طراحی سایت معمولی انجام می دهد ، امکان پذیر می کند.

طراحی سایت رایگان

با این حال با خبر بد تمام نخواهیم کرد :

در اینجا می خواهیم به موضوعی بپردازیم که افراد زیادی در اینترنت در مورد آن صحبت نمی کنند . آیا شما یک طراح وب متبحر و خلاق هستید ؟ در غیر اینصورت فراموش کنید که سایت خود را مانند یک نمایشگاه بسازید , بله ، قابلیت ها و ویژگی های آن ممکن است وجود داشته باشد اما بسیاری از شما با من موافقید که ایجاد یک وب سایت زیبا و جذاب کاری است که همه نمی توانند انجام دهند.
ما مدت زیادی است که به ایجاد و طراحی وب مشغول هستیم اگر نگاهی به نمونه کار های ما بیندازید متوجه خواهید شد که با چه سرعتی تمایلات در طراحی سایت تغییر می کنند , اگر شما یک طراح سایت خوب نیستید , به شخصی احتیاج داری که این کار را برای شما انجام دهد .

در اینجا مردم با خود خواهند گفت که آنها از قالب های از پیش ساخته شده ایی استفاده خواهند کرد . و چیزی که این افراد نمی بینند این است که در صورت انجام این کار به شما بیشتر صدمه می زند زیرا وب سایت کاملاً جدید شما مانند هزار وب سایت دیگر سایرین به نظر می رسد که همان قالب را انتخاب کرده اند. البته بهترین قالب این است ، افراد بیشتری از آن استفاده می کنند.

نتیجه گیری :

وقت و پول خود را برای اجاره وب سایتی که در آن کسب و کار خود قرار دارید هدر ندهید ، حضور آنلاین در دنیای تجارت امروز یک نیاز است اما برای اینکه بتوانید بر اساس آن رقابت کنید و رشد کنید ، به یک مورد مناسب نیاز دارید. اشتباه نکرده ایم ، بنابراین بسیاری از افراد اعتقاد به تبلیغاتی دارند که متوجه همه ماست و نشان دهنده پیام اشتباه است. یافتن یک شرکت طراحی وب مناسب همیشه یک راه آسان نیست اما هنوز راه درست و تنها راهی است که می تواند بدون نیاز به عارضه آنچه را که واقعاً نیاز دارید برای شما به ارمغان آورد.

بهترین شانس در تلاش آنلاین شماست که همیشه از شرکت های سازنده وب سایت رایگان پرهیز کنید!

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.