سفارش طراحی سایت سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

آموزش طراحی سایت زمان مطالعه : ~ 2 دقیقه 27 اسفند 1397

اگر می خواهید سفارش سایت بدهید پیشهاد می کنیم قبل از اقدام مواردی که در این مقاله مطرح می شود را با دقت مطالعه نمایید تا نسبت به شرایط طراحی سایت آگاهی کافی را پیدا نمایید.

نکات لازم برای سفارش سایت

برای سفارش سایت بهتر است نکات زیر را مطالعه نمایید و سپس اقدام به سفارش دهی نمایید.سفارش سایت به شرکت طراحی سایت یا فریلنسر

برای سفارش سایت باید به این نکته توجه نمایید که پروژه طراحی سایت را به چه کسی می سپارید. بسیاری از افراد به فریلنسر ها (اشخاصی که تنهایی به انجام پروژه طراحی سایت در خانه می پردازند) سفارش سایت می دهند بدون اینکه مشکلات همکاری با فریلنسر ها را بدانند. این یک ریسک بزرگ است که سفارش سایت خود را به فریلنسر ها بدهید زیرا ممکن است در آینده برای ارتقاء امکانات وب سایت و شرایط خاص که نیاز به اطلاعات وب سایت دارید نتوانید به آن ها دسترسی پیدا کنید. ممکن است شخصی که سفارش سایت شما را انجام می دهد سال دیگر اصلا مشغول به کار جدیدی باشد یا به هردلیلی دیگر به او دسترسی نداشته باشید. مهم ترین دلیل مشکل سفارش سایت به فریلنسر ها همین است.

بهترین راه ، سفارش سایت به شرکت های طراحی سایت است. شرکت هایی که به صورت تخصصی در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنند همواره نسبت به پروژه های انجام شده مسئولیت قانونی دارند و از این خاطر مشتریان آسوده خواهد بود که اگر روزی نیاز به پشتیبانی سفارش سایت خود داشتند شرکت به آن ها پاسخگو خواهد بود. بنابراین اگر میخواهید زمان و پول شما به هدر نرود سفارش سایت به فریلنسرها را فراموش کنید.سفارش سایت به صورت اختصصای یا به صورت آماده

اگر برای سفارش سایت به شرکت ها و افراد مختلفی مراجعه کرده باشید احتمالا متوجه دو مدل طراحی سایت یعنی طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت آماده شده اید. قصد داریم به صورت مختصر و مفید این تفاوت را برایتان توضیح دهیم. سفارش سایت اختصاصی یعنی قالب اصلی وب سایت شما توسط گرافیست با نرم افزارهای گرافیکی طراحی می شود. سپس طراحی تحت وب برای قالب طراحی شده انجام شده و برنامه نویسی های لازم برای پیاده سازی امکانات سایت انجام میگیرد. اما سفارش سایت آماده یا وردپرسی یعنی وب سایت مشتری شبیه به قالب های آماده موجود در اینترنت با کمی تغییر انجام خواهد شد و سایت شما می تواند به صدها یا هزاران سایت دیگر شبیه باشد اما در طراحی سایت اختصاصی قالب و گرافیک وب سایت شما منحصر بفرد خواهد بود و در هیچ کجای اینترنت نمونه ی آن دیده نمی شود.

از دیگر مزایای سفارش سایت اخصاصی قالبیت ارتقا ماژول ها براساس نیاز های هر پروژه است. این مورد در طراحی سایت آماده وجود ندارد و افزودن امکانات به سیستم مدیریت محتوای آن بسیار مشکل خواهد بود و بسیاری از طراحان سایتی که با سایت های آماده کار میکنند توانایی برنامه نویسی ماژول های پیشرفته را ندارند.

 

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.