طراحی سایت را خودمان انجام دهیم یا طراح سایت متخصص؟ طراحی سایت را خودمان انجام دهیم یا طراح سایت متخصص؟

طراحی سایت را خودمان انجام دهیم یا طراح سایت متخصص؟

آموزش طراحی سایت زمان مطالعه : ~ 5 دقیقه 7 آبان 1399

زمانی که تصمیم به راه اندازی یک سایت کسب و کار گرفته می شود سوالی که بیشتر مردم به دنبال پاسخ مناسب برای آن هستند، این است که " بهتر است سایت توسط شرکت های طراحی سایت اجرا شود یا شخص صاحب کسب و کار؟" این سوالی است که مردم از خود می پرسند و با همه ابزارها ، الگوها و وب سایت هایی که این خدمات را تبلیغ می کنند ، این سوال بیش از هر زمان دیگری مطرح شده است. و واقعیت این است که بسیاری از افراد تلاش می کنند و ساعتهای زیادی را برای این کار صرف می کنند و در پایان کار را رها کنند.

طراحی سایت حرفه ای

پاسخ کاملا ساده است :

اینترنت امروزه فعال ترین و متحول ترین مکانی است که تاکنون وجود داشته است . به طور مداوم به روز رسانی می شود ، فن آوری های جدید روزانه منتشر می شوند ، نوآوران جدید هر روز چیزهای جدیدی ایجاد می کنند و به نظر می رسد فناوری های جدید از هیچ منبع دیگری معرفی نمی شوند . اگر کسی را ندارید که در این حوزه به طور مداوم 100 درصد از وقت خود را درگیر این موضوع کند . تقریباً غیرممکن است که با این همه اطلاعات ، گرایش ها و ایده ها اولین شوید.

علاوه بر این ، شما همچنین باید با بسیاری از مسائل ظاهراً غیرمرتبط دیگر کنار بیایید ، اما این می تواند تأثیر عمیقی در آینده وب سایت شما داشته باشد. شما می توانید یک وب سایت زیبا ایجاد کنید که با موتورهای جستجو بسیار ضعیف کار کند بنابراین کسی نمی تواند شما را در گوگل یا بینگ پیدا کند. بدون اینکه بتوانید کد وب سایت خود را از نظر توسعه دهنده وب تجزیه و تحلیل کنید ، هرگز نخواهید فهمید که چه اشتباهی رخ داده است.

شما همچنین می توانید وب سایتی بسازید که در کامپیوتر شما بسیار زیبا به نظر برسد فقط بدانید که اگر در دستگاه های تلفن همراه ریسپانسیو به نظر نرسد یا اینکه اصلاً برای موبایل مناسب نباشد باعث می شود شما بیش از یک سوم ترافیکی که ممکن است هر وب سایت کاربردی دیگری داشته باشد را از دست خواهید داد.

پس از همه اینها ، شما همچنین باید بدانید که آنچه برای شما عالی به نظر می رسد ممکن است از نظر بازدیدکنندگان و مشتریان آینده شما خیلی خوب به نظر نرسد. اگر واقعاً می خواهید یک وب سایت را خودتان بسازید ، باید وقت زیادی را برای یادگیری نحوه کد نویسی ، زبانهای مورد استفاده ، کدهای پیاده سازی و برنامه نویسی و برنامه نویسی بازاریابی اختصاص دهید.

در این مرحله می توانید از خود بپرسید ، چه بروشوری حرفه ای یا آگهی تبلیغاتی که توسط خودتان در خانه انجام می شود ، باعث فروش بهتر خواهد داشت؟

پس چه باید کرد؟

اگر شخصی هستید که وقت زیادی در دست دارید و واقعاً می خواهید یاد بگیرید ، بهتر است سایت خود را شروع به ساخت کنید . و برخی مطالعات در مورد فتوشاپ ، کد نویسی وب و تبلیغات آنلاین , مطالعه و ... را امتحان کنید هنگامی که همه این کارها را انجام دادید ، باید کمی بیشتر مطالعه کنید ، چند مورد دیگر یاد بگیرید و دوباره آن را انجام دهید یا آنچه را که در آن بهتر بودید را تقویت کنید. سپس ممکن است کسی را بشناسید که از شما بخواهد همان کار را برای او انجام دهید که اینکار خود یک تمرین بزرگ محسوب می شود و در نهایت به یک طراح سایت تبدیل شوید و حتی می توانید از این طریق امرار معاش کنید.

اما ، اگر وقت و انرژی لازم برای مقابله با این مشکل را ندارید و تمرکز شما به جای ساختن کارها در تجارت شماست ، پس باید این کار را به یک متخصص واگذار کنید.

طراحی سایت

استفاده از قالب های آماده؟

تبلیغات بسیاری امروزه در رابطه با قالب های آماده در فضای مجازی وجود دارد در حالی که گزینه هایی با قالب های از پیش ساخته شده هستند که قطعاً به شما کمک می کنند تجربه خود را آغاز کنید ، متأسفیم که به شما می گوییم این کار به همین سادگی که در تبلیغات خود می گویند نیست و شما چنین گزینه هایی را نخواهید داشت.

بدیهی است که این شرکت ها داشتن شخصی برای سایت خود را برای هر شخصی که تجربه کمی دارد بسیار آسان نشان می دهند. سئو جستجوگرایانه ای که می توانید در مورد آن سایت ها ایجاد کنید بسیار محدود است و همچنین باید بدانید که در داخل کشور ، همانطور که سایت خود را بر اساس الگویی بنا کرده اید ، هزاران وب سایت دیگر به معنای واقعی کلمه شما وجود خواهند داشت و دقیقاً مانند شما رفتار می کنند و گوگل الگو رفتاری مشابه را دوست ندارد. حقیقت این است که آنها چنین چیزی را در وب سایتی که از یک الگو ساخته شده نمی بینند.

گام بعدی چیست؟

همه اینها به آنچه شما قصد دارید ایجاد کنید و مدت زمانی که می خواهید صرف آن کنید بستگی خواهد داشت. ما علاقه مند هستیم که کاربران درگیر پروژه های ما شوند و اغلب از آنها در دفتر کار خود استقبال می کنیم. اگر مشتری چیزی را بخواهد که آینده وب سایتش را به خطر اندازد ، ما بلافاصله به او اطلاع خواهیم داد و به دنبال راه هایی برای تحقق آن بدون به خطر انداختن پروژه هستیم.

طراحی سایت مانند هر شغل دیگری است ، شما باید بسیار مطالعه کنید و به صورت مدام دانش خود را در هر گرایش جدیدی که به وجود می آید به روزرسانی کنید ، همانطور که قبلاً گفتیم ، این زمینه یکی از پویاترین رشته های فعالیت است و دائماً در حال تغییر و جهش می باشد.

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.