قیمت طراحی و تفاوت انواع وب سایت فروشگاهی

همانطور که میدانید سایت فروشگاهی یا فروشگاه اینترتی برای تبلیغ و معرفی ویا فروش کالاها و خدمات در اینترنت بسیار مناسب میباشد. سایت های فروشگاهی برای هر شخصی که بخواهد اجناس و یا کالاهای خود را به فروش برساند و یا خدماتی را ارائه دهد مناسب است و از کسب و کارهای کوچک تا کسب و کارهای بزرگ همگی میتوانند از این سایت ها استفاده کنند و کار خود را گسترش دهند. شاید شنیده باشید که افراد زیادی در ابتدای کار یک سایت فروشگاهی برای خود تهیه کرده اند و سپس با گسترش دادن همان سایت فروشگاهی امروزه از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی محسوب میشوند. در این نوشته قصد داریم توضیحاتی درباره تمایز میان سایر سایت هـا و یک سایت فروشگاهی را ارائه دهیم.

تفاوت طراحی سایت فروشگاهی با سایر سایت ها در چیست؟

طراحی سایت فروشگاهی

برای شروع باید شناختی درباره انواع سایت ها و قیمت آنها داشته باشیم تا بتـوانیم بهترین نوع و قیمت را انتخاب و سفارش دهیم.ظاهر یک سایت فروشگاهی شباهت فراوانی به یک فروشگاه لوکس دارد. در حقیقت صفحه اصلی سایت فروشگاهی شما همان ویترین مغازه می باشد. ویترین مغازه ها شامل گلچینی از بهترین محصولات و اجناس است و با دیدن آن، دیدی کلی از تمام محصولات عرضه شده توسط آن فروشگاه بدست می آورید، این دقیقا همان کاریست که صفحه اصلی سایت فروشگاهی شما انجام خواهد داد. تفاوت دیگر سایت فروشگاهی با سایر سایت ها نحوه مدیریت سایت های فروشگاهی است. به این صورت که در سایت فروشگاهی باید توانست به آسانی تغییراتی را اعمال کرد زیرا ممکن است یک سایت فروشگاهی هرروز قیمت ها و موجودی خود را تغییر دهد و این امر ممکن است در روز چندین بار نیز تکرار شود. پس برای اینکه مشکلاتی برای صاحبان سایت به وجود نیاید و تغییرات در ساید بدل به یک دغدغه نشود نیاز است طراحان سایت در طراحی سایت فروشگاهی راهکارهایی را بیندیشند.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی به قابلیت های مد نظر شما بستگی دارد.در اصل معیار برآورد هزینه تعداد نفر ساعت نیروئی است که برای طراحی فروشگاه اینترنتی و یا وب سایت فروشگاه آنلاین وقت میگدارند. از این رو هرچه فروشگاه اینترنتی تخصصی تر باشد و گزارشات گوناگون به مصرف کننده و مدیر بدهد نیاز است تا تعداد نفر ساعت بیشتری برای طراحی وقت صرف شود و در نتیجه هزینه طراحی سایت فروشگاهی بیشتر خواهد شد.

درباره قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی بهتر است بدانید که ...

- برخی افراد ممکن است به شما پیشنهاداتی بدهند که در آن طراحی سایت شما را به قیمتی کمتر از حد معمول انجام میدهند اما اینگونه افراد و یا حتی شرکتها قیمت کمی را به شما میگویند تا شما را جذب خود کرده و کار طراحی سایت شما را بدست گرفته و سپس برای کوچکترین کاری که انجام میدهند از شما پولی دریافت خواهند کرد. و یا در مواردی سایت شمارا به نحوی طراحی خواهند کرد که به هیچ عنوان برای مخاطب شما جذابیتی نخواهد داشت و از سطح کیفی بسیار پائینی برخوردار خواهد بود. پس بهتر است به اینگونه اشخاص و یا شرکتها اطمینان نکرده و ریسک این کار را نپذیرید.

- در یک سایت فروشگاهی شما این امکان را دارید که خدمات و کالاهای خودرا به صورت منظم و دسته بندی شده و در جداول و لیست ها مناسبی قرار دهید و برای فروش و ارائه تلاش کنید. استفاده از سایت فروشگاهی باید برای مشتریان ساده و در عین حال جذاب نیز باشد تا خریدار بتواند به سرعت و راحتی کالای مدنظر خود را خریداری و سفارش دهد.

نکات مهم طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی

طراحی لوگو برای فروشگاه اینترنتی

میتوان طراحی یک لوگو مناسب برای سایت را جزء مهمترین کارها دسته بندی کرد زیرا یک لوگو مناسب برای سایت به منزله نماد برای سایت خواهد بود و شما با طراحی لوگو مناسب میتوانید به جذب مخاطب برای سایت خود کمک شایانی کنید. پس سعی کنید در طراحی لوگو سایت از بهترین ها در این زمینه مشاوره بگیرید.

معرفی و امکان مقایسه محصولات

از دیگر جذابیت هایی که سایت فروشگاهی می توتند داشته باشد امکانات مختلفی است که بر حسب نیاز صاحب سایت در آن گنجانده می شود. امکاناتی نظیر امکان مقایسه محصولات و خدمات ، نقد و برسی کالاها ، فروش ویژه روزانه و تخفیف های مناسبتی و گارانتی محصولات و همچنین دریافت نظرات خریداران در مورد کالاها را می توان استفاده نمود که برای بازدیدکنندگان جذاب است.

طراحی سایت فروشگاهی سازگار با انواع تبلت ها و تلفن های همراه

طراحی سایت فروشگاهی با در نظر گرفتن سازگاری آن با انواع گوشی ها و تبلت های هوشمند(طراحی سایت واکنش گرا) یکی از مهمترین مسائلیست که باید رعایت شود. اهمیت این مطلب در آمار 70 درصدی اینترنت گردی ها از طریق تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها مشخص می شود. طبیعتا دارا بودن سایتی که با این وسایل هوشمند سازگار باشد نوعی مزیت برای مدیران سایت ایجاد میکند که هر شخصی درهر منطقه ای و با هر وسیله هوشمندی بتواند از سایت دیدن کرده ویا خرید کند.همچنین رعایت سازگاری سایت با گوشی های هوشمند در رتبه بندی موتورهای جستجوگر دارای اهمیت بوده و باعث ارتقاء بازدیدها و بهتر شدن رتبه سایت میگردد.

استفاده از نماد اعتماد الکترونیک در طراحی سایت فروشگاهی

یکی از مواردی که باعث نگرانی بازدیدکنندگان و همچنین مدیران متقاضی سایت های فروشگاهی گرفتار نشدن در دام کلاهبرداران اینترنتی و همچنین جلب اعتماد در فضای مجازی می باشد. از مهمترین راهکارهای حل این موضوع دریافت نماد اعتماد الکترونیک است که یک نشان دیجیتالی بوده و از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به فروشگاه هایی که اصول کلی مشخص شده توسط این وزارت خانه را رعایت کرده باشند اعطا میگردد. باتوجه به اهمیت این نماد بنا به درخواست مشتری شرکت های طراحی سایت باتوجه به اصول کلی این وزارتخانه شروع به طراحی سایت خواهند نمود.

در اختیار داشتن آمارهای کامل و تفکیک شده

یکی از مهم تریم برتریهای سایت های فروشگاهی نسبت به سایر سایت ها امکان آنالیز جامع و تفکیک شده از بخشهای مختلف سایت و همچنین انجام کلیه محاسبات نظیر درآمد ، فروش و کنترل موجودی انبار در بازده های مختلف زمانی و تحلیل کالاهای مورد علاقه خریداران یا ثبت شفارشات می باشد که اطلاعات جامع و کاملی برروی جداول و نمودارها را در اختیار مدیران سایت قرار میدهد تا برای بهبود کسب و کار از یک آنالیز کامل استفاده نمایند.

امنیت در بستر فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به معنای تجارت اینترنتی می باشد و در هر تجارتی امنیت اطلاعات حرف اول را میزند به همین سبب استفاده از درگاه های پرداخت اینترنتی و سیستم های رمزگذاری و رمزگذاری و تمامی موارد امنیتی در بستر طراحی سایت می بایست لحاظ شود. استفاده از تمامی پروتکل های امنیتی به منظور برقراری امنیت برای اطلاعات حساب کاربران در فروشگاه های اینترنتی الزامی میباشد.

دلایل طراحی سایت فروشگاهی به صورت اختصاصی و سفارشی

در حقیقت سایت هـای فروشگاهی سفارشی مانند خانه هـایی هستند که دقیقا مطابق با نیاز صاحب خانه طراحی شده است. وب سایت هـای سفارشی اصولا سایت هـایی با عملکردی خاص هستند که نیاز به طراحی از ابتدا دارند. به عنوان مالک یک شرکت تجاری، خدماتی ویا تولیدی حتما بر روی فروش خدمات ویا محصولات تولیدی خود بسیار حساس هستید. در زمان ایجاد یک سایت برای شرکت شما، باید طراحی به صورت یک پروژه با شمایل حرفه ای باشد. این نگاه حرفه ای به وب سایت شما باعث به وجود آمدن اعتبار خواهد شد که این امر باعث بالا رفتن میزان در آمد شما از کسب وکارتان خواهد انجامید. از همین رو سپردن پروژه ایجاد وب سایت تان به یک شرکت طراح وب سایت هـای اختصاصی برای ایجاد یک وب سایت سفارشی و باتجربه ضروری میباشد.

مزایای استفاده از طراحی فروشگاه اینترنتی سفارشی

  • عملکرد مطمئن فروشگاه اینترنتی: دیگر نگران از کارافتادگی ویا دیگر مشکلاتی که ممکن است سایت شما را از دسترس خارج کند نخواهید بود زیرا وب سایت شما به صورت حرفه ای طراحی شده است و در صورت وقوع مشکل کارشناسان شرکت طراح در کمترین زمان مشکل را مرتفع خواهند نمود.
  • قابلیت مدیریت محتوا: این قابلیت را به شما خواهد داد تا قیمتها، تخفیفها و دیگر موارد در وب سایت را به راحتی حتی چندین بار در روز بدون هیچ مشکلی تغییر دهید.
  • بهینه سازی شده برای موتور جستجو: باتوجه به سفارشی بودن سایت، طراحان سایت از کدهایی برای سایت شمـا استفاده خواهند کرد از این رو موتور جستجو وب سایت شما در رده بالایی قرار میدهد به همین سبب بازدیدکنندگان بیشتری جذب سایت شما خواهند شد.
  • طراحی واکنش گرا(Responsive): در این نوع طراحی سایت شما به راحتی برروی گوشیهای هوشمند و تبلتها قابل رویت خواهد بود و این امر به شما این اجازه را میدهد تا از کاربران این وسایل هوشمند که از صفحات مجازی در اینترنت دیدن مینمایند جذب وب سایت خود کنید.
  • طراحی کیفیت بدون محدودیت: کیفیت طراحی سایت شما به مبلغ پرداختی به شرکت طراح بستگی خواهد داشت و هرچه مبلغ بیشتری پرداخت کنید از کیفیت بالاتری برخوردار خواهید شد.
  • بازدید از صفحات به آسانی و با سرعت انجام می پذیرد.
  • سئوی موفق تر: دسترسی آسان از طریق موتورهای جستجو در کمترین زمان.


توضیحات :

نویسنده مقاله : علی فرج اللهی - تیم تولید محتوای دود

صفحات مشابه
سفارش سایت

سفارش سایت

قبل از سفارش سایت پیشنهاد می کنیم این مقاله راهنما را مطالعه نمایید تا با قیمتی مناسب وب سایت مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
طراحی سایت مزون

طراحی سایت مزون

طراحی سایت اختصاصی برای مزون ها, بوتیک ها, فروشگاه ها و تولیدی های پوشاک و البسه.
طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه برای کارخانجات و کارگاه های صنعتی و تولیدی یک نیاز ضروری است. کارخانه ها می توانند با طراحی سایت خدمات خود را با سبک حرفه ای تری به مشتریان ارائه نمایند.
طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان توسط شرکت های ساختمانی ، مهندسی و فعالان در امور فنی ساختمان بسیار مفید و در واقع به نوعی ضرورت است.
طراحی سایت مواد غذایی

طراحی سایت مواد غذایی

طراحی سایت مواد غذایی برای تولیدکنندگان ، توزیع کنندگان و فروشندگان فعال در صنعت مواد غذایی می تواند بسیار موثر و مفید باشد.
طراحی سایت آتلیه عکاسی

طراحی سایت آتلیه عکاسی

طراحی سایت آتلیه عکاسی برای تمام آتلیه های عکاسی به عنوان یک بروشور معرفی کننده و ارائه خدمات در اینترنت یک نیاز ضروری می باشد.
طراحی سایت دانلود

طراحی سایت دانلود

طراحی سایت دانلود برای افراد یا شرکت هایی که قصد راه اندازی وب سایت دانلودی را دارند توسط شرکت طراحی سایت دود در سطح حرفه ای انجام می شود.
طراحی سایت تالار

طراحی سایت تالار

طراحی سایت تالار برای سالن های برگزاری مراسم و جشن های مختلف مانند تالار عروسی و همایش ها جهت معرفی منوی خدمات و نمایش گالری عکس های تالار مناسب است.
بررسی مشکلات رایج در طراحی سایت

بررسی مشکلات رایج در طراحی سایت

زمان از آن چیزی که فکر میکنید، بی رحم تر است! امروزه شرایط اینگونه است که به محض اینکه محتوایی ایجاد میکنید، به احتمال بسیار قوی
طراحی سایت تهران

طراحی سایت تهران

شرکت طراحی سایت دود یکی از بهترین شرکت های ارائه خدمات طراحی سایت تهران آماده همکاری با شرکت ها و سازمان ها می باشد.
طراحی سایت تجاری

طراحی سایت تجاری

طراحی سایت تجاری برای رقابت در دنیای امروز که همه چیز را می توان به صورت آنلاین انجام داد یک نیاز ضروری برای تمام مشاغل است.
طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای برای افراد حرفه ای یک نیاز ضروری است. برای داشتن یک وب سایت حرفه ای با شرکت های معتبر همکاری نمائید.
طراحی سایت خودرو

طراحی سایت خودرو

طراحی سایت خودرو برای نمایشگاه اتومبیل یا شرکت خودرو سازی به شما کمک می کند خدمات خودرو را حرفه ای تر به مشتریان ارائه کنید.
طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل برای تمام هتل های کوچک و بزرگ , متل ها و مسافرخانه می تواند باعث جذب مشتریان بیشتر و اثر بخشی در تبلیغات و بالابردن سطح حرفه ای گردد.
طراحی سایت فروشگاه

طراحی سایت فروشگاه

طراحی سایت فروشگاه برای انواع فروشگاه های کوچک و بزرگ که مایل به معرفی خدمات و کالاهای خود و جذب مشتریان بیشتر هستند ایده ای عالی به حساب می آید.
طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی

سایت های ورزشی از پر بیننده ترین وب سایت ها هستند و شرکت ها و افراد فعال در حوزه ورزش می توانند با طراحی سایت ورزشی فعالیت های خود را گسترده تر کنند.
طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی برای شرکت های تبلیغاتی توسط شرکت طراحی سایت دود به صورت اختصاصی انجام می گردد.
طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی

تمامی عکاسان و آتلیه های عکاسی می توانند با طراحی سایت عکاسی به صورت حرفه ای تر به فعالیت هنری خود بپردازند و خدمات خود را به مشتریان ارائه نمایند.
طراحی سایت بنگاه

طراحی سایت بنگاه

با طراحی سایت بنگاه معاملاتی خود خدمات خود را کامل و با جزئیات به مشتریان تان معرفی و بیزینس خود را حرفه ای تر نمایید.
طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه

شرکت های بیمه این روزها بیشتر از همیشه در زمینه بازاریابی اینترنتی فعال هستند، طراحی سایت بیمه می تواند ارائه حرفه ای خدمات بیمه ای را برای شما ممکن نماید.
طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی یعنی طراحی به سبک سلیقه سفارش دهنده برای اجرای دقیق هر آنچه از گرافیک و امکانات وب سایت طراحی شده می خواهد.
3 قدم اولیه برای شروع برنامه نویسی و طراحی سایت

3 قدم اولیه برای شروع برنامه نویسی و طراحی سایت

ازآنجایی‌ که کتابخانه‌ها‌ی زبان‌های برنامه‌نویسی همواره در حال به‌روزرسانی می‌باشند، طراحی و توسعه وب‌سایت، موضوعی پیچیده برای یادگیری به شمار میاید.
جدیدترین راهکارهای توسعه و طراحی وبسایت در سال 2018

جدیدترین راهکارهای توسعه و طراحی وبسایت در سال 2018

موفق بودن اغلب وقتی به وجود میاید که سوار بر موج تغییر باشید
قیمت خرید سایت ارزان

قیمت خرید سایت ارزان

اگر میخواهید از طریق بازاریابی آنلاین کسب و کار خود را رونق بدهید می توانید با خرید سایت یا سفارش طراحی سایت از همین امروز شروع کنید.
مقایسه کاربرد شبکه‌های اجتماعی در مقابل طراحی سایت اختصاصی

مقایسه کاربرد شبکه‌های اجتماعی در مقابل طراحی سایت اختصاصی

کدامیک برای بازاریابی اینترنتی و کسب وکار ما مناسب تر است؟ استفاده از شبکه های اجتماعی یا طراحی وب سایت + بررسی مزایا و معایب هرکدام
دودپس DOODPass (ابزار تولید رمز عبور رندم یا پسورد تصادفی)

دودپس DOODPass (ابزار تولید رمز عبور رندم یا پسورد تصادفی)

با دودپس به راحتی می توانید برای ایمیل یا هر حساب کاربری اینترنتی خود رمزهای سخت و غیر قابل حدس و هک شدن تولید کنید.
تفاوت طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرس

تفاوت طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرس

توسعه و برنامه نویسی سایت یا استفاده از CMS محبوب وردپرس؟ + اینفوگرافیک
همه چیز درباره طراحی سایت شرکتی

همه چیز درباره طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی به سایت هایی گفته میشود که برای شرکت ها، کارخانه ها، سازمان ها و برندها طراحی و ساخته میشود که به عنوان ویترین یا کاتالوگی برای معرفی خدمات شرکت، نمونه کارهـا و پروژه ها و فعالیت های کمپانی مورد نظر و راه ارتباطی مشتریان در دنیای اینترنت یک ضرورت محسوب می شود.
طراحی سایت چه کمکی به رشد کسب و کار ما خواهد کرد؟

طراحی سایت چه کمکی به رشد کسب و کار ما خواهد کرد؟

این مطلب تا چند سال پیش برای اکثریت افراد قابل درک نبود که یک سایت تا چه میزان میتواند در کسب و کار شما تأثیر داشته باشد ...
آشنایی با طراحی سایت حرفه ای

آشنایی با طراحی سایت حرفه ای

اگر به دنبال طراحی سایت بـرای خود هستید و نیازمند اطلاعاتی در این زمینه هستید این مقاله به شما کمک خواهد کرد.
طراحی سایت

طراحی سایت

توضیحاتی درباره طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوای اختصاصی شرکت طراحی سایت دود.
تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک یعنی استفاده از بستر تکنولوژی در مشاغل مختلف. یکی از بارزترین این بسترها اینترنت است. طراحی سایت اولین گام شما برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک است.
ارسال نظر