همه چیز درباره طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی در حقیقت به سایت هایی گفته میشود که برای سازمان ها، نهادها و یا برندها طراحی و ساخته میشود و اینگونه سایت هـا به عنوان نمایش نمونه کارهـا، خدمات، معرفی شرکت و این چنین موارد مورد استفاده قرار می گیرد. سایت هـای شرکتی راه ارتباطی مناسب و سریعی برای ارتباط مشتریان با شما نیز میباشد.

طراحی سایت شرکتی

در دنیای امروز گستردگی و تنوع فعالیت های اینترنتی را نمیتوان نادیده گرفت به طوری که بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و کوچک برای معرفی و همچنین خدمات خود به مشتریان از این بستر وب که امروزه به سایت شرکتی نامیده میشوند استفاده میکنند که همواره برای مشتریان قابل دسترس است. وب سایت هـا ابزارهایی هستند که فقط با چند کلیک میتوان از آنها در تمام نقاط جهان استفـاده نمود و به همین دلیل با یک طراحی سایت مناسب و حرفه ای که بتواند کاربران را به خود جلب کند کمک شایانی به امر بازاریابی شرکت ها می کند.

همچنین به دلیل دسترسی آسان و همگانی شما میتوانید از تمام دنیا مشتریان خود را داشته باشید و از این لحاظ هیچگونه محدودیتی برای بازاریابی شرکت شما نخواهد داشت.

طراحی سایت شرکتی

هدف از طراحی سایت شرکتی

اصلی ترین هدفی که هر وب سایت شرکتی به دنبال آن است در حقیقت معرفی شرکت و همچنین کسب و کار شرکت می باشد. امروزه استفاده از وب سایت هـای شرکتی به عنوان ابزاری بسیار مناسب برای تمام شرکت هـا و کسب و کارها است اما نکته ای که وجود دارد این اسـت که افرادی که دارای کسب و کاری کوچک هستند و شاید در دنیای واقعی جایی برای نشان دادن خود به مشتریان ندارند میتواندد با استـفاده از وب سایت های شرکتی به بازاریابی و همچنین کسب اعتبار برای خود بپردازند.

شما با استفاده از یک سایت شرکتی که به صورت حرفه ای و سفارشی طراحی شده است می توانید کسب و کار خود را به کاربران ارائه دهید و به دلیل اینکه سایت مورد استفاده شما حرفه ای میباشد سبب خواهد شد تا بازدیدکنندگان بیشتری جذب وب سایت شوند و این امر برای شمـا  اعتباری فراوان با صرف هزینه ای به مراتب کمتر از حالت معمول را به ارمغان میآورد. با توجه به این موارد ضرورت ایجاد یک وب سایت شرکتی برای کسب وکارهای مختلف را می توان امری مهم در راستای پیشرفت آن شرکت برشمرد.

هدف از طراحی سایت شرکتی

مواردی که باید در راه اندازی و طراحی سایت شرکتی مورد توجه قرارگیرد

 • عدم طراحی سایت شرکتی ارزان با cms ها و قالب های آماده

حتما برای کسب و کار خود از سایت هـای سفارشی و حرفه ای استفاده نمایید و اگر نگرانی و استفاده نکردن شما از سایت هـای اختصاصی به دلیل هزینه آنهاست این نکته را در ذهن داشته باشید که با اسـتفاده از سایت هـای شرکتی حرفه ای تمام هزینه ای که شما برای راه اندازی و همچنین نگهداری آن خواهید کرد ظرف مدت کوتاهی جبران خواهد شد و این امریست که تجربه آن را تضمین میکند.

 • استفاده از طیف رنگی مناسب برای طراحی سایت شرکتی

از مهمترین موارد که باید در طراحی یک سایت شرکتی رعایت شود استفاده از طیف رنگی مناسب و جذاب برای کاربر نام برد. استفاده مناسب از رنگها تأثیر فراوانی برروی مخاطب دارد و باعث خواهد شد تا سایت شرکتی شما حرفه ای به نظر برسد. شما میتوانید این کار را با کمال خاطر و اطمینان به شرکت دودکو سپرده و از نتیجه این اعتماد لذت ببرید.

 • استـفاده از کدنویسی واکنش گرا (Responsive) برای سایت شرکتی

استفاده از کد نویسی واکنش گرا ایت امکان را برای کاربران فراهم میسازد تا با استفاده از تبلت های هوشمند و همچنین موبایل های هوشمند از سایت شرکتی شما استفاده کنند.

 • بروزرسانی سایت شرکتی

از دیگر مواردی که در جذب مخاطب و همچنین نمایش اعتبار سایت میتوات به آن اشاره کرد بروزرسانی و همچنین بروز بودن مطالب سایت است. اخبار، مقالات، محصولات و مواردی از این دست به پویایی سایت شـما کمک بسیاری میکند.

 • سرعت و آسانی در ارائه خدمات سایت شرکتی

کاربر را خیلی سریع و آسان به هدفش برسانید این کار باعث میشود تا کاربر از استفاده خود از سایت شما خسته نشود و این به نوبه خود رضایت مندی مخاطب سایت را به دنبال دارد که امریست بسیار مهم.

 

واکنشگرایی در طراحی سایت

نکاتی درباره طراحی سایت شرکتی

مواردی که باید در طراحی گرافیکی سایت شرکتی مورد توجه قرار بگبرند عبارتند از:

 • انتخاب طیف رنگی مناسب در طراحی سایت شرکتی با توجه نوع فعالیت کمپانی
 • طراحی گرافیکی سایت شرکتی به صورت اختصاصی نشان دهنده اعتبار و توجه به خدمات آن شرکت به مشتریان است.
 • درج لوگو و برند شرکت در سربرگ (Header) سایت
 • استفاده از طراحی مبتنی بر سادگی و کاربر پسند بودن در طراحی سایت شرکتی

بخش ها و امکانات مورد نیاز طراحی سایت شرکتی

 • صفحه نخست

 این صفحه که بسته به نوع طراحی سایت شرکتی ، فعالیت شرکت و همچنین خدمات و محصولاتی که شرکت مورد نظر ارائه می دهد طراحی خواهد شد، به نوعی ویترین شرکت شما محصوب میشود که در آن نمای کلی از شرکت، نمونه کارها، خدمات، شعار شرکت ، توضیحاتی درباره فعالیت شرکت و اطلاعات تماس قرار میگیرد. صفحه نخست یک وب سایت شرکتی در جذب مخاطبین بسیار تاثیرگذار است و باید ظاهر ساده ، شیک و زیبایی داشته باشد و در عین حال گویای نوع فعالیت کمپانی نیز باشد.

 • صفحه نمونه کار 

در این قسمت نمونه کارهای انجام شده شرکت ویا سازمان به طور طبقه بندی شده قرار میگیرد و برای هر نمونه کار دارای جزئیات کامل و همچنین تشریح عملیات مشخص است.

 • صفحه خدمات

در این صفحـه لیست کـاملی از خدمات سازمان ویا شرکت که به طور کامل توضیح داده شده اسـت قرار میگیرد.

 • صفحه درباره ما

در صفحـه درباره ما اطلاعاتی همچون آدرس شرکت، اطلاعات تماس، شعبات شرکت ویا سازمان و همچنین فرم دریافت نظرات کاربران قرار میگیرد که از طریق آن نظرات، انتقادات و پیشنهادات را برای مدیر سایت وحتی شرکت ارسال میشود. همچنین یک نقشه برای نمایش شعبه اصلی و شعبه هـای دیگر سازمان قرار میگیرد.

 • صفحه محصولات

همانطور که از نام این صفحه مشخص اسـت صفحه محصولات برای به نمایش در آوردن فعالیتها و محصولات شرکت مورد استفاده قرار می گیرد که بهتر است محصولات را همراه باعکسشان و همـچنین کاتالگ برایشان در این صفحـه از سایت بارگذاری کنید.

 • صفحه وبلاگ

در ایـن قسمت با قرار دادن اخبارو مقالات شرکت در سایت برای مطالعه کاربران سایت و همچنین اطلاعاتی که نیاز است کارمندان برانند قرار میگیرد.

 • صفحه کارمندان

این پنل برای پرسنل شرکت ساخته میشود و کارمندان با ورود به سایت و همچـنین وارد کردن کد پرسنلی و رمزکاربری خود میتوانند از فیش حقوقی و یا نامه های شرکت که برایشان مطلع شوند و حتی پرینت بگیرند.

مجوزهای لازم برای سایت های شرکتی

از جمله مجوزها برای داشتن یک سایت شرکتی ویا سازمانی که در فرآیندهای خود خدماتی را ارائه مینماید داشتن نماد الکترونیک و پروانه کسب وکار می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط مرکز توسعه تحارت الکترونیک ارائه میگردد. اطلاعات دقیقتر درباره کسب نماد الکترونیک میتوانید به سایت رسمی این مرکز مراجعه نمایید.

سفارش طراحی سایت شرکتی

اگر تصمیم دارید برای شرکت خود سایتی حرفه ای و کارآمد داشته باشید و از قیمتهای مناسب اطلاع کسب کنید میتوانید با مراجعه به قسمت ارتباط باما از پل هـای ارتباطی ما به وسیله شماره تماس ها و تلگرام  از پشتیبانی و مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.توضیحات :

نویسنده مقاله : علی فرج اللهی - تیم تولید محتوای دود

منابع :

 • برگرفته از سایت های معتبر فارسی و انگلیسی
صفحات مشابه
طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه

کارخانه و کارگاه ها همواره محل رشد و شکوفایی اقتصاد یک کشور به حساب میایند، لذا این عرصه همواره از اهمیت زیادی برخوردار میباشد.
طراحی سایت تخفیف گروهی

طراحی سایت تخفیف گروهی

حتما تا به حال با سایت‌های تخفیف گروهی از نظیر نت برگ و تخفیفان آشنا شده‌اید. سایت های تخفیف گروهی به سایت هایی گفته میشود که با استفاده از تکنیک تخفیف که برای همه کاربران جذاب است
بررسی مشکلات رایج در طراحی سایت

بررسی مشکلات رایج در طراحی سایت

زمان از آن چیزی که فکر میکنید، بی رحم تر است! امروزه شرایط اینگونه است که به محض اینکه محتوایی ایجاد میکنید، به احتمال بسیار قوی
طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای، همانطور که از اسمش پیداست، نیازمند تجربه و دانش فنی بالایی میباشد که مسلما تنها از عهده ی افراد و شرکت هایی برمیاید که آنها هم حرفه ای باشند!
طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

یک طراحی سایت مناسب و حرفه ای که بتواند کاربران را به خود جلب کند، کمک شایانی به امر بازاریابی شرکت ها می کند.
طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاه

طراحی سایت فروشگاه

طراحی سایت فروشگاه یکی از مهمترین و تخصصی ترین زمینه های طراحی سایت به شمار میاید که اگر از همان ابتدای کار تمام جوانب کار را در نظر نگیرید ممکن است در آینده
طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی

رشته های ورزشی همواره یکی از پربیننده ترین موضوعات در زمینه خبرگذاری و محتوا به حساب میایند که کاربران بسیار زیادی در فضای اینترنت همواره به دنبال این مسایل هستند و در راس همه‌ی آنها ورزش فوتبال میباشد.
طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی برای شرکت های تبلیغاتی توسط شرکت طراحی سایت دود به صورت اختصاصی انجام می گردد.
طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی

تمامی عکاسان و آتلیه های عکاسی می توانند با طراحی سایت عکاسی به صورت حرفه ای تر به فعالیت هنری خود بپردازند و خدمات خود را به مشتریان ارائه نمایند.
طراحی سایت بنگاه

طراحی سایت بنگاه

با طراحی سایت بنگاه معاملاتی خود خدمات خود را کامل و با جزئیات به مشتریان تان معرفی و بیزینس خود را حرفه ای تر نمایید.
طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه

شرکت های بیمه این روزها بیشتر از همیشه در زمینه بازاریابی اینترنتی فعال هستند، طراحی سایت بیمه می تواند ارائه حرفه ای خدمات بیمه ای را برای شما ممکن نماید.
طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی یعنی طراحی به سبک سلیقه سفارش دهنده برای اجرای دقیق هر آنچه از گرافیک و امکانات وب سایت طراحی شده می خواهد.
3 قدم اولیه برای شروع برنامه نویسی و طراحی سایت

3 قدم اولیه برای شروع برنامه نویسی و طراحی سایت

ازآنجایی‌ که کتابخانه‌ها‌ی زبان‌های برنامه‌نویسی همواره در حال به‌روزرسانی می‌باشند، طراحی و توسعه وب‌سایت، موضوعی پیچیده برای یادگیری به شمار میاید.
جدیدترین راهکارهای توسعه و طراحی وبسایت در سال 2018

جدیدترین راهکارهای توسعه و طراحی وبسایت در سال 2018

موفق بودن اغلب وقتی به وجود میاید که سوار بر موج تغییر باشید
قیمت خرید سایت ارزان

قیمت خرید سایت ارزان

اگر میخواهید از طریق بازاریابی آنلاین کسب و کار خود را رونق بدهید می توانید با خرید سایت یا سفارش طراحی سایت از همین امروز شروع کنید.
مقایسه کاربرد شبکه‌های اجتماعی در مقابل طراحی سایت اختصاصی

مقایسه کاربرد شبکه‌های اجتماعی در مقابل طراحی سایت اختصاصی

کدامیک برای بازاریابی اینترنتی و کسب وکار ما مناسب تر است؟ استفاده از شبکه های اجتماعی یا طراحی وب سایت + بررسی مزایا و معایب هرکدام
دودپس DOODPass (ابزار تولید رمز عبور رندم یا پسورد تصادفی)

دودپس DOODPass (ابزار تولید رمز عبور رندم یا پسورد تصادفی)

با دودپس به راحتی می توانید برای ایمیل یا هر حساب کاربری اینترنتی خود رمزهای سخت و غیر قابل حدس و هک شدن تولید کنید.
قیمت طراحی و تفاوت انواع وب سایت فروشگاهی

قیمت طراحی و تفاوت انواع وب سایت فروشگاهی

همانطور که میدانید سایت فروشگاهی یا فروشگاه اینترتی برای تبلیغ و معرفی ویا فروش کالاها و خدمات در اینترنت بسیار مناسب میباشد ...
تفاوت طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرس

تفاوت طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرس

توسعه و برنامه نویسی سایت یا استفاده از CMS محبوب وردپرس؟ + اینفوگرافیک
طراحی سایت چه کمکی به رشد کسب و کار ما خواهد کرد؟

طراحی سایت چه کمکی به رشد کسب و کار ما خواهد کرد؟

این مطلب تا چند سال پیش برای اکثریت افراد قابل درک نبود که یک سایت تا چه میزان میتواند در کسب و کار شما تأثیر داشته باشد ...
آشنایی با طراحی سایت حرفه ای

آشنایی با طراحی سایت حرفه ای

اگر به دنبال طراحی سایت بـرای خود هستید و نیازمند اطلاعاتی در این زمینه هستید این مقاله به شما کمک خواهد کرد.
طراحی سایت

طراحی سایت

توضیحاتی درباره طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوای اختصاصی شرکت طراحی سایت دود.
تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک یعنی استفاده از بستر تکنولوژی در مشاغل مختلف. یکی از بارزترین این بسترها اینترنت است. طراحی سایت اولین گام شما برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک است.
ارسال نظر