همه چیز درباره طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی در حقیقت به سایت هایی گفته میشود که برای سازمان ها، نهادها و یا برندها طراحی و ساخته میشود و اینگونه سایت هـا به عنوان نمایش نمونه کارهـا، خدمات، معرفی شرکت و این چنین موارد مورد استفاده قرار می گیرد. سایت هـای شرکتی راه ارتباطی مناسب و سریعی برای ارتباط مشتریان با شما نیز میباشد.

طراحی سایت شرکتی

در دنیای امروز گستردگی و تنوع فعالیت های اینترنتی را نمیتوان نادیده گرفت به طوری که بسیاری از کسب و کارهای بزرگ و کوچک برای معرفی و همچنین خدمات خود به مشتریان از این بستر وب که امروزه به سایت شرکتی نامیده میشوند استفاده میکنند که همواره برای مشتریان قابل دسترس است. وب سایت هـا ابزارهایی هستند که فقط با چند کلیک میتوان از آنها در تمام نقاط جهان استفـاده نمود و به همین دلیل با یک طراحی سایت مناسب و حرفه ای که بتواند کاربران را به خود جلب کند کمک شایانی به امر بازاریابی شرکت ها می کند.

همچنین به دلیل دسترسی آسان و همگانی شما میتوانید از تمام دنیا مشتریان خود را داشته باشید و از این لحاظ هیچگونه محدودیتی برای بازاریابی شرکت شما نخواهد داشت.

طراحی سایت شرکتی

هدف از طراحی سایت شرکتی

اصلی ترین هدفی که هر وب سایت شرکتی به دنبال آن است در حقیقت معرفی شرکت و همچنین کسب و کار شرکت می باشد. امروزه استفاده از وب سایت هـای شرکتی به عنوان ابزاری بسیار مناسب برای تمام شرکت هـا و کسب و کارها است اما نکته ای که وجود دارد این اسـت که افرادی که دارای کسب و کاری کوچک هستند و شاید در دنیای واقعی جایی برای نشان دادن خود به مشتریان ندارند میتواندد با استـفاده از وب سایت های شرکتی به بازاریابی و همچنین کسب اعتبار برای خود بپردازند.

شما با استفاده از یک سایت شرکتی که به صورت حرفه ای و سفارشی طراحی شده است می توانید کسب و کار خود را به کاربران ارائه دهید و به دلیل اینکه سایت مورد استفاده شما حرفه ای میباشد سبب خواهد شد تا بازدیدکنندگان بیشتری جذب وب سایت شوند و این امر برای شمـا  اعتباری فراوان با صرف هزینه ای به مراتب کمتر از حالت معمول را به ارمغان میآورد. با توجه به این موارد ضرورت ایجاد یک وب سایت شرکتی برای کسب وکارهای مختلف را می توان امری مهم در راستای پیشرفت آن شرکت برشمرد.

هدف از طراحی سایت شرکتی

مواردی که باید در راه اندازی و طراحی سایت شرکتی مورد توجه قرارگیرد

 • عدم طراحی سایت شرکتی ارزان با cms ها و قالب های آماده

حتما برای کسب و کار خود از سایت هـای سفارشی و حرفه ای استفاده نمایید و اگر نگرانی و استفاده نکردن شما از سایت هـای اختصاصی به دلیل هزینه آنهاست این نکته را در ذهن داشته باشید که با اسـتفاده از سایت هـای شرکتی حرفه ای تمام هزینه ای که شما برای راه اندازی و همچنین نگهداری آن خواهید کرد ظرف مدت کوتاهی جبران خواهد شد و این امریست که تجربه آن را تضمین میکند.

 • استفاده از طیف رنگی مناسب برای طراحی سایت شرکتی

از مهمترین موارد که باید در طراحی یک سایت شرکتی رعایت شود استفاده از طیف رنگی مناسب و جذاب برای کاربر نام برد. استفاده مناسب از رنگها تأثیر فراوانی برروی مخاطب دارد و باعث خواهد شد تا سایت شرکتی شما حرفه ای به نظر برسد. شما میتوانید این کار را با کمال خاطر و اطمینان به شرکت دودکو سپرده و از نتیجه این اعتماد لذت ببرید.

 • استـفاده از کدنویسی واکنش گرا (Responsive) برای سایت شرکتی

استفاده از کد نویسی واکنش گرا ایت امکان را برای کاربران فراهم میسازد تا با استفاده از تبلت های هوشمند و همچنین موبایل های هوشمند از سایت شرکتی شما استفاده کنند.

 • بروزرسانی سایت شرکتی

از دیگر مواردی که در جذب مخاطب و همچنین نمایش اعتبار سایت میتوات به آن اشاره کرد بروزرسانی و همچنین بروز بودن مطالب سایت است. اخبار، مقالات، محصولات و مواردی از این دست به پویایی سایت شـما کمک بسیاری میکند.

 • سرعت و آسانی در ارائه خدمات سایت شرکتی

کاربر را خیلی سریع و آسان به هدفش برسانید این کار باعث میشود تا کاربر از استفاده خود از سایت شما خسته نشود و این به نوبه خود رضایت مندی مخاطب سایت را به دنبال دارد که امریست بسیار مهم.

 

واکنشگرایی در طراحی سایت

نکاتی درباره طراحی سایت شرکتی

مواردی که باید در طراحی گرافیکی سایت شرکتی مورد توجه قرار بگبرند عبارتند از:

 • انتخاب طیف رنگی مناسب در طراحی سایت شرکتی با توجه نوع فعالیت کمپانی
 • طراحی گرافیکی سایت شرکتی به صورت اختصاصی نشان دهنده اعتبار و توجه به خدمات آن شرکت به مشتریان است.
 • درج لوگو و برند شرکت در سربرگ (Header) سایت
 • استفاده از طراحی مبتنی بر سادگی و کاربر پسند بودن در طراحی سایت شرکتی

بخش ها و امکانات مورد نیاز طراحی سایت شرکتی

 • صفحه نخست

 این صفحه که بسته به نوع طراحی سایت شرکتی ، فعالیت شرکت و همچنین خدمات و محصولاتی که شرکت مورد نظر ارائه می دهد طراحی خواهد شد، به نوعی ویترین شرکت شما محصوب میشود که در آن نمای کلی از شرکت، نمونه کارها، خدمات، شعار شرکت ، توضیحاتی درباره فعالیت شرکت و اطلاعات تماس قرار میگیرد. صفحه نخست یک وب سایت شرکتی در جذب مخاطبین بسیار تاثیرگذار است و باید ظاهر ساده ، شیک و زیبایی داشته باشد و در عین حال گویای نوع فعالیت کمپانی نیز باشد.

 • صفحه نمونه کار 

در این قسمت نمونه کارهای انجام شده شرکت ویا سازمان به طور طبقه بندی شده قرار میگیرد و برای هر نمونه کار دارای جزئیات کامل و همچنین تشریح عملیات مشخص است.

 • صفحه خدمات

در این صفحـه لیست کـاملی از خدمات سازمان ویا شرکت که به طور کامل توضیح داده شده اسـت قرار میگیرد.

 • صفحه درباره ما

در صفحـه درباره ما اطلاعاتی همچون آدرس شرکت، اطلاعات تماس، شعبات شرکت ویا سازمان و همچنین فرم دریافت نظرات کاربران قرار میگیرد که از طریق آن نظرات، انتقادات و پیشنهادات را برای مدیر سایت وحتی شرکت ارسال میشود. همچنین یک نقشه برای نمایش شعبه اصلی و شعبه هـای دیگر سازمان قرار میگیرد.

 • صفحه محصولات

همانطور که از نام این صفحه مشخص اسـت صفحه محصولات برای به نمایش در آوردن فعالیتها و محصولات شرکت مورد استفاده قرار می گیرد که بهتر است محصولات را همراه باعکسشان و همـچنین کاتالگ برایشان در این صفحـه از سایت بارگذاری کنید.

 • صفحه وبلاگ

در ایـن قسمت با قرار دادن اخبارو مقالات شرکت در سایت برای مطالعه کاربران سایت و همچنین اطلاعاتی که نیاز است کارمندان برانند قرار میگیرد.

 • صفحه کارمندان

این پنل برای پرسنل شرکت ساخته میشود و کارمندان با ورود به سایت و همچـنین وارد کردن کد پرسنلی و رمزکاربری خود میتوانند از فیش حقوقی و یا نامه های شرکت که برایشان مطلع شوند و حتی پرینت بگیرند.

مجوزهای لازم برای سایت های شرکتی

از جمله مجوزها برای داشتن یک سایت شرکتی ویا سازمانی که در فرآیندهای خود خدماتی را ارائه مینماید داشتن نماد الکترونیک و پروانه کسب وکار می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط مرکز توسعه تحارت الکترونیک ارائه میگردد. اطلاعات دقیقتر درباره کسب نماد الکترونیک میتوانید به سایت رسمی این مرکز مراجعه نمایید.

سفارش طراحی سایت شرکتی

اگر تصمیم دارید برای شرکت خود سایتی حرفه ای و کارآمد داشته باشید و از قیمتهای مناسب اطلاع کسب کنید میتوانید با مراجعه به قسمت ارتباط باما از پل هـای ارتباطی ما به وسیله شماره تماس ها و تلگرام  از پشتیبانی و مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.توضیحات :

نویسنده مقاله : علی فرج اللهی - تیم تولید محتوای دود

صفحات مشابه
جدیدترین ترندهای طراحی سایت 2019

جدیدترین ترندهای طراحی سایت 2019

جدیدترین ترندهای طراحی سایت 2019 مورد استفاده طراحان سایت در این مقاله آورده شده است.
طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران برای رستوران هایی که به مشتریان خود و حفظ اعتبار اطلاع رسانی و خدمات آنلاین اهمیت می دهند، یک نیاز ضروری است.
سفارش سایت

سفارش سایت

قبل از سفارش سایت پیشنهاد می کنیم این مقاله راهنما را مطالعه نمایید تا با قیمتی مناسب وب سایت مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
طراحی سایت مزون

طراحی سایت مزون

طراحی سایت اختصاصی برای مزون ها, بوتیک ها, فروشگاه ها و تولیدی های پوشاک و البسه.
طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه برای کارخانجات و کارگاه های صنعتی و تولیدی یک نیاز ضروری است. کارخانه ها می توانند با طراحی سایت خدمات خود را با سبک حرفه ای تری به مشتریان ارائه نمایند.
طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان توسط شرکت های ساختمانی ، مهندسی و فعالان در امور فنی ساختمان بسیار مفید و در واقع به نوعی ضرورت است.
طراحی سایت مواد غذایی

طراحی سایت مواد غذایی

طراحی سایت مواد غذایی برای تولیدکنندگان ، توزیع کنندگان و فروشندگان فعال در صنعت مواد غذایی می تواند بسیار موثر و مفید باشد.
طراحی سایت آتلیه عکاسی

طراحی سایت آتلیه عکاسی

طراحی سایت آتلیه عکاسی برای تمام آتلیه های عکاسی به عنوان یک بروشور معرفی کننده و ارائه خدمات در اینترنت یک نیاز ضروری می باشد.
طراحی سایت دانلود

طراحی سایت دانلود

طراحی سایت دانلود برای افراد یا شرکت هایی که قصد راه اندازی وب سایت دانلودی را دارند توسط شرکت طراحی سایت دود در سطح حرفه ای انجام می شود.
طراحی سایت تالار

طراحی سایت تالار

طراحی سایت تالار برای سالن های برگزاری مراسم و جشن های مختلف مانند تالار عروسی و همایش ها جهت معرفی منوی خدمات و نمایش گالری عکس های تالار مناسب است.
طراحی سایت تخفیف گروهی

طراحی سایت تخفیف گروهی

طراحی سایت تخفیف گروهی برای شرکت های ارائه دهنده سیستم های بازاریابی با تخفیف گروهی توسط شرکت دود انجام می گردد.
طراحی سایت منطبق با سرچ کنسول جدید گوگل

طراحی سایت منطبق با سرچ کنسول جدید گوگل

سرانجام و بعد از یکسال برررسی و آزمایش بر روی سرچ کنسول نسخه بتا، گوگل از نسخه جدید و تکامل یافته سرچ کنسول خود رونمایی کرد.
بررسی مشکلات رایج در طراحی سایت

بررسی مشکلات رایج در طراحی سایت

زمان از آن چیزی که فکر میکنید، بی رحم تر است! امروزه شرایط اینگونه است که به محض اینکه محتوایی ایجاد میکنید، به احتمال بسیار قوی
Google Dance و تاثیر آن در طراحی سایت چیست

Google Dance و تاثیر آن در طراحی سایت چیست

آشنایی کامل با گوگل دنس، الگوریتم ترسناک و دلهره‌آور گوگل و عملکرد آن در طراحی سایت.
طراحی سایت تهران

طراحی سایت تهران

شرکت طراحی سایت دود یکی از بهترین شرکت های ارائه خدمات طراحی سایت تهران آماده همکاری با شرکت ها و سازمان ها می باشد.
طراحی سایت تجاری

طراحی سایت تجاری

طراحی سایت تجاری برای رقابت در دنیای امروز که همه چیز را می توان به صورت آنلاین انجام داد یک نیاز ضروری برای تمام مشاغل است.
طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای برای افراد حرفه ای یک نیاز ضروری است. برای داشتن یک وب سایت حرفه ای با شرکت های معتبر همکاری نمائید.
طراحی سایت خودرو

طراحی سایت خودرو

طراحی سایت خودرو برای نمایشگاه اتومبیل یا شرکت خودرو سازی به شما کمک می کند خدمات خودرو را حرفه ای تر به مشتریان ارائه کنید.
طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی مناسب برای تمامی شرکت ها خدمات شما را حرفه ای تر کرده و باعث افزایش اعتبار کسب و کارتان نزد مشتریان خواهد شد.
طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل برای تمام هتل های کوچک و بزرگ , متل ها و مسافرخانه می تواند باعث جذب مشتریان بیشتر و اثر بخشی در تبلیغات و بالابردن سطح حرفه ای گردد.
طراحی سایت فروشگاه

طراحی سایت فروشگاه

طراحی سایت فروشگاه برای انواع فروشگاه های کوچک و بزرگ که مایل به معرفی خدمات و کالاهای خود و جذب مشتریان بیشتر هستند ایده ای عالی به حساب می آید.
طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی

سایت های ورزشی از پر بیننده ترین وب سایت ها هستند و شرکت ها و افراد فعال در حوزه ورزش می توانند با طراحی سایت ورزشی فعالیت های خود را گسترده تر کنند.
طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان به صورت استاندارد تخصص شرکت دود است.
طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی برای شرکت های تبلیغاتی توسط شرکت طراحی سایت دود به صورت اختصاصی انجام می گردد.
طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی

تمامی عکاسان و آتلیه های عکاسی می توانند با طراحی سایت عکاسی به صورت حرفه ای تر به فعالیت هنری خود بپردازند و خدمات خود را به مشتریان ارائه نمایند.
طراحی سایت بنگاه

طراحی سایت بنگاه

با طراحی سایت بنگاه معاملاتی خود خدمات خود را کامل و با جزئیات به مشتریان تان معرفی و بیزینس خود را حرفه ای تر نمایید.
طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه

شرکت های بیمه این روزها بیشتر از همیشه در زمینه بازاریابی اینترنتی فعال هستند، طراحی سایت بیمه می تواند ارائه حرفه ای خدمات بیمه ای را برای شما ممکن نماید.
طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی یعنی طراحی به سبک سلیقه سفارش دهنده برای اجرای دقیق هر آنچه از گرافیک و امکانات وب سایت طراحی شده می خواهد.
بالا بردن Time On Site در طراحی سایت

بالا بردن Time On Site در طراحی سایت

18 اشتباه عجیب که به خروج سریعتر بازدیدکنندگان کمک میکند!چه چیزی باعث میشود که کاربران در مدت زمان کوتاهی بعد از دیدن سایت شما از آن خارج شوند + راه حل
رعایت اصل Google Friendly در طراحی سایت

رعایت اصل Google Friendly در طراحی سایت

دستورالعملهای وب مستر گوگل، دستور العملهای کلی طراحی سایت، فنی و کیفیت UI و UX و اصل گوگل پسند بودن سایت.
3 قدم اولیه برای شروع برنامه نویسی و طراحی سایت

3 قدم اولیه برای شروع برنامه نویسی و طراحی سایت

ازآنجایی‌ که کتابخانه‌ها‌ی زبان‌های برنامه‌نویسی همواره در حال به‌روزرسانی می‌باشند، طراحی و توسعه وب‌سایت، موضوعی پیچیده برای یادگیری به شمار میاید.
جدیدترین راهکارهای توسعه و طراحی سایت در سال 2018

جدیدترین راهکارهای توسعه و طراحی سایت در سال 2018

موفق بودن اغلب وقتی به وجود میاید که سوار بر موج تغییرات باشید. جدیدترین روش های توسعه و طراحی سایت سال ۲۰۱۸ به تحقیق دودکو.
قیمت خرید سایت ارزان

قیمت خرید سایت ارزان

اگر میخواهید از طریق بازاریابی آنلاین کسب و کار خود را رونق بدهید می توانید با خرید سایت یا سفارش طراحی سایت از همین امروز شروع کنید.
مقایسه کاربرد شبکه‌های اجتماعی در مقابل طراحی سایت اختصاصی

مقایسه کاربرد شبکه‌های اجتماعی در مقابل طراحی سایت اختصاصی

کدامیک برای بازاریابی اینترنتی و کسب وکار ما مناسب تر است؟ استفاده از شبکه های اجتماعی یا طراحی وب سایت + بررسی مزایا و معایب هرکدام
دودپس DOODPass (ابزار تولید رمز عبور رندم یا پسورد تصادفی)

دودپس DOODPass (ابزار تولید رمز عبور رندم یا پسورد تصادفی)

با دودپس به راحتی می توانید برای ایمیل یا هر حساب کاربری اینترنتی خود رمزهای سخت و غیر قابل حدس و هک شدن تولید کنید.
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

همانطور که میدانید سایت فروشگاهی یا فروشگاه اینترتی برای تبلیغ و معرفی ویا فروش کالاها و خدمات در اینترنت بسیار مناسب میباشد ...
تفاوت طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرس

تفاوت طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرس

توسعه و برنامه نویسی سایت یا استفاده از CMS محبوب وردپرس؟ + اینفوگرافیک
طراحی سایت چه کمکی به رشد کسب و کار ما خواهد کرد؟

طراحی سایت چه کمکی به رشد کسب و کار ما خواهد کرد؟

این مطلب تا چند سال پیش برای اکثریت افراد قابل درک نبود که یک سایت تا چه میزان میتواند در کسب و کار شما تأثیر داشته باشد ...
آشنایی با طراحی سایت حرفه ای

آشنایی با طراحی سایت حرفه ای

اگر به دنبال طراحی سایت بـرای خود هستید و نیازمند اطلاعاتی در این زمینه هستید این مقاله به شما کمک خواهد کرد.
ساخت بک لینک پس از طراحی سایت

ساخت بک لینک پس از طراحی سایت

چگونه میتوان به بهترین شکل ممکن،تشخیص داد که آیا سایتی را که میخواهید با آن به اشتراک لینک بپردازید شریک مناسبی است یا خیر؟
طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

توضیحاتی درباره طراحی سایت و سیستم مدیریت محتوای اختصاصی شرکت طراحی سایت دود.
همکاری در فروش

همکاری در فروش

به کمک سیستم همکاری در فروش شرکت دود کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید و با افزایش درآمد از طریق تجارت الکترونیک به جمع هزاران استارت آپ اینترنتی بپیوندید.
ارسال نظر