چرا از سایت های وردپرس و یا دروپال برای کسب و کار استفاده نکنیم؟ چرا از سایت های وردپرس و یا دروپال برای کسب و کار استفاده نکنیم؟

چرا از سایت های وردپرس و یا دروپال برای کسب و کار استفاده نکنیم؟

آموزش طراحی سایت زمان مطالعه : ~ 1 دقیقه 1 دی 1399

بهتر است این سوال را اینگونه مطرح کنیم، در کجا بهتر است از CMS های آماده مانند وردپرس ، دروپال ، مجنتو و ... استفاده نکنیم؟

سوالی که برای خیلی از مدیران سایت ها و مشتریان پیش می آید دقیقا این است که آیا سیستم های مدیریت محتوای آماده مانند وردپرس امن هستند؟ آیا نیازهای آنان را برآورده می سازند؟ آیا این CMS ها قابل ارتقا و توسعه در آینده هستند؟ و در نهایت برخی از آنان نمی دانند آیا بهتر است سایت شان را با سیستم آماده طراحی کنند یا کد نویسی؟

طراحی وب سایت یک تخصص است، بنابراین اگر واقعا نمی دانید که چه انتخابی درست است می توانید جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. اما در ادامه سعی میکنیم شما را کمی در این باره راهنمایی کنیم

آیا سیستم های مدیریت محتوای آماده را به کلی باید رد کرد؟

 

آیا وردپرس، جوملا، دروپال، مجنتو، لایف ری و ... توسعه پذیر هستند؟

 

مهم ترین تفاوت های CMS های آماده و سایت های کدنویسی شده در چیست؟

 

چه کسانی باید از سیستم های مدیریت محتوای آماده استفاده کنند؟

 

چه کسانی بهتر است به جای CMS آماده از سایت های کدنویسی شده استفاده کنند؟

 

پس به این نتیجه می رسیم که سیستم های مدیریت محتوای آماده اتفاقا کمک زیادی به صنعت و مشتریان طراحی وب سایت کرده اند و به هیچ عنوان رد کردنی نیستند، فقط باید بدانیم در چه سایت هایی و در چه شرایطی از سایت های آماده استفاده کنیم و در چه شرایطی یک وب سایت را از بیس کدنویسی کنیم.


ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.
نظرات کاربران
ح
حمید 11/15/2021 2:23:03 PM
مسخره ترین مقاله ای که تاحالا خوندم
0 0
مدیر سایت 1/16/2022 12:14:18 PM
با سلام
دوست گرامی با سپاس از کامنتی که در سایت دودکو ذیل مقاله "چرا از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و دروپال استفاده نکنیم؟" درج نمودید. به اطلاع تان می رساند که مقاله مذکور که دارای محتوای بی کیفیتی بوده در حال اصلاح می باشد. می توانید پس در تاریخ 2 بهمن 1400 جهت مطالعه مقاله جدید به سایت ما سر بزنید.
مجددا به جهت بازخورد مفید شما ازتون سپاسگزاری می نماییم.
موفق باشید
0 0