چگونه یک صفحه قیمت گذاری برای وب سایت خود ایجاد کنیم؟ چگونه یک صفحه قیمت گذاری برای وب سایت خود ایجاد کنیم؟

چگونه یک صفحه قیمت گذاری برای وب سایت خود ایجاد کنیم؟

طراحی سایت زمان مطالعه : ~ 10 دقیقه 24 مهر 1399

صفحه قیمت گذاری چیزی فراتر از یک لیست قیمت است. تقریباً هر مشتری بالقوه برای مقایسه محصولات شما به آن مراجعه می کند تا بتواند تصمیم بگیرد که کدام را بخرد. آنها می خواهند بدانند که آیا طراحی سایت شما آنچه نیاز دارند را ارائه می دهد یا نه و آیا توانایی خرید آن را دارند؟ شما به عنوان یک مالک مشاغل ، تمام اطلاعات مورد نیاز مشتریان خود را در اختیار دارید.

شما محصولات و قیمت های خود را می شناسید و احتمالاً می دانید که برای مشتریانی که از شما خرید می کنند نیز این اطلاعات مهم است. اکنون شما باید این اطلاعات را برای بازدیدکنندگان خود سازماندهی کنید. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک صفحه قیمت گذاری ایجاد کنید که مشتریان شما را در هر مرحله از مراحل خرید پشتیبانی کند. در این پست ، ما موارد زیر را شرح خواهیم داد:

 • چگونه مشتریان قبل از خرید، محصولات و پیشنهادات را با یکدیگر مقایسه می کنند
 • نمونه ها و الگوهای صفحه قیمت گذاری که می توانید در وب سایت خود استفاده کنید
 • چگونه می توان برای دستیابی به فروش بیشتر ، طراحی صفحه قیمت گذاری خود را بهینه کرد

صفحه قیمت گذاری در طراحی سایت

مشتریان چگونه محصولی را خریداری می کنند؟

چگونه مردم محصول مناسب را انتخاب می کنند؟ بیشتر مشتریان با مرور و بررسی شروع می کنند. آنها محصولات مختلف از شرکت های مختلف را بررسی می کنند تا زمانی که تصویر خوبی از گزینه های خود داشته باشند. پس از انجام این کار ، با جزئیات بیشتری به چند مورد نگاه می کنند. این جزئیات به آنها کمک می کند تا تصمیم بگیرند چه چیزی را از کجا بخرند.

آیا دوست دارید از شرکت ها در مورد قیمت آنها سوال کنید؟ چه اطلاعاتی از آنها انتظار دارید؟ بسیاری از مشتریان تصور می کنند وقتی از قیمت ها سوال می کنند ، ممکن است وادار به خرید شوند. یا اینکه فروشنده همیشه گرانترین گزینه خود را پیشنهاد خواهد داد. با تعیین صریح قیمت ها در وب سایت خود ، تمام اطلاعات لازم برای تصمیم گیری مطمئن را به مشتریان ارائه می دهید.

خریداران در طول مراحل خرید به چه اطلاعاتی نیاز دارند؟

مشتریان در حال مرور اطلاعات مرتبط با قیمت، نمای کلی از همه محصولات را می خواهند. آنها می خواهند بدانند که آیا آنچه را که آنها نیاز دارند، ارائه می دهید و کدام گزینه ها برای آنها مفید است؟ با ارائه نام واضح و شرح مختصر از هر محصول می توانید به آنها کمک کنید انتخاب بهتری داشته باشند.

مشتری می خواهد جزئیات محصولات را مقایسه کند. آنها می خواهند بدانند که چرا یک محصول با محصول دیگر متفاوت است و با خواسته های آنها مطابقت دارد ، بنابراین حس می کنند می توانند بهترین را انتخاب کنند. با درج جزئیات بیشتر از محصول ، نظرات مشتریان قبلی و توصیه ها می توانید به آنها کمک کنید.

مشتریانی که قصد خرید دارند می خواهند پیشنهاد شما را با پیشنهادات سایر شرکت ها مقایسه کنند. آنها به دنبال شرح واضحی از آنچه در ازای پول خود بدست می آورند، هستند. بنابراین می خواهند که بهترین انتخاب را داشته باشند. شما می توانید با بیان واضح در هر پیشنهاد و هزینه آن به آنها در این کار کمک کنید.

نحوه طراحی صفحه قیمت گذاری برای هر مشتری

مشتریان ممکن است چندین بار از صفحه قیمت گذاری شما بازدید کنند ، هر بار با اهداف متفاوت. در این بخش ، ما توضیح خواهیم داد که چگونه صفحه قیمت گذاری خود را در هر مرحله از فرآیند برای مشتریان مفیدتر کنیم. می خواهید به تعداد محصولات فروخته شده ، مهمترین جزئیات و نحوه تصمیم گیری نهایی مشتریان توجه کنید.
الگوهای زیادی برای صفحه قیمت گذاری وجود دارد که می توانید برای طراحی صفحه خود استفاده کنید. کدام یک برای کسب و کار شما بهترین است؟ درواقع به آنچه شما می فروشید یا ارائه می دهید بستگی دارد. در اینجا به چند مثال اشاره می کنیم:

جدول قیمت گذاری

جدول قیمت گذاری مقایسه محصولات مختلف را آسان می کند. مشتریان به راحتی می توانند ببینند که هر محصول چه ویژگی هایی دارد. با مرور جدول قیمت گذاری ، لیست های مثبت و منفی خود را برای هر گزینه تهیه می کنند. اکنون آنها تقریباً آماده خرید هستند.

ستون ها روشن ترین روش برای ترتیب این اطلاعات هستند. به هر ویژگی های خاص محصولات خود را متمایز نمایید، بنابراین مشتریان می توانند محصولات را به راحتی مقایسه کنند.

به یاد داشته باشید: اگر مشتریان از طریق تلفن همراه یا تبلت به سایت شما مراجعه کنند ، ستون های شما به جای کنار هم، زیر هم نمایش داده می شوند. برای اطمینان از اینکه جدول قیمت گذاری در تلفن همراه خوب به نظر می رسد ، تمام اطلاعات مربوط به یک محصول را در یک ستون نگه دارید.

زمان استفاده آن:

 • وقتی فقط چند محصول دارید.
 • هنگامی که هر محصول دارای چندین جزئیات مهم است.

نمای کلی برای مرور مشتریان:

 • از نام محصولات در عنوان اصلی استفاده کنید.
 • شرح مختصری را اضافه کنید که مشتریان می توانند بدون پیمایش یا اسکرول مطالعه کنند.

جزئیات انتخاب مشتری:

 • خلاصه جزئیات مهم.
 • شامل لینک به صفحه محصول باشد.

پیشنهادات خرید مشتری:

 • قیمت ها را با ریال یا تومان نشان دهید و هزینه های اضافی را ذکر کنید.
 • برای هر ویژگی ، مشخص کنید که در کدام محصول گنجانده شده است.

قیمت گذاری در صفحه طراحی سایت

منوی قیمت گذاری

منوی قیمت گذاری یک روش ساختاری برای نمایش بسیاری از محصولات است. اگر مشتریان با جزئیات خاصی آشنا هستند ، نیازی به توضیح واضحات نیست. به عنوان مثال ، "ضد آب تا 50 متر" یا "شامل باتری اضافه" به جزئیات بیشتر احتیاج ندارند.

اگر از منوی قیمت گذاری استفاده می کنید ، ممکن است به صفحات جداگانه محصول نیازی نداشته باشید. یا ، گزینه دیگر این است که صفحات محصول خود را نگه دارید و در هر یک از آنها یک منوی قیمت گذاری قرار دهید.

زمان استفاده از آن:

 • وقتی چندین محصول برای نمایش دارید.
 • هنگامی که نیازی به توصیف دقیق هر محصول ندارید.

نمای کلی برای مرور مشتریان:

 • نام و توضیحات را خیلی کوتاه نگه دارید.
 • از فضای خالی زیادی در اطراف نام محصولات استفاده کنید تا مشتریان حواس شما را پرت نکنند.

جزئیات انتخاب مشتری:

 • برای نام محصولات از اسامی استفاده کنید که مشتریان با آن آشنا هستند.
 • به جای توضیحات متنی بلند ، از لیست های کوتاه استفاده کنید.

پیشنهادات خرید مشتری:

 • اطلاعات قیمت را واضح و ساده نگه دارید.
 • برای مقایسه بهتر ، محصولات مرتبط را نزدیک هم قرار دهید.

اسلایدر قیمت

تعمیر چراغ اتومبیل یک ضرورت است اما پذیرایی از دوستانتان با یک شام خوب می تواند یک چیز لوکس باشد. آیا می دانید وقتی محصولی لوکس را در هنگام حراج با تخفیف به دست می آورید ، چه احساسی به شما دست می دهد؟ این حس پیروزی در تصمیم شما برای خرید نقش زیادی دارد. مشتریان فقط یک محصول یا خدمات را نمی خرند ، بلکه احساسی را که خرید به آنها نوید می دهد، می خرند.

با استفاده از اسلایدر قیمت گذاری ، می توانید اطلاعات واقعی را با تصاویری که احساسات را برانگیخته اند، ترکیب کنید. تصاویر یک به یک ظاهر می شوند ، بنابراین دیدن همه محصولات ارائه شده کمی بیشتر طول می کشد. اما هر محصولی فرصتی برای تأثیرگذاری احساسی روی مشتری پیدا می کند.

یک اسلایدر قیمت می تواند علاوه بر سایر صفحات قیمت گذاری ، گزینه ی خوبی باشد. می توانید از آن برای برجسته سازی برخی محصولات و جلب توجه بازدیدکنندگان خود استفاده کنید.

زمان استفاده از آن:

 • وقتی احساسات بیشتر از منطق می تواند منجر به خرید شود.
 • وقتی تصاویری دارید که تأثیر احساسی زیادی دارند.

نمای کلی برای مرور مشتریان:

 • از عناوین بسیار کوتاه استفاده کنید.
 • از تصاویری استفاده کنید که نشان می دهد محصول شما چگونه احساس خریداران را عوض می کند.

جزئیات انتخاب مشتری:

 • یک یا دو جزئیات را در تصویر برجسته کنید.
 • پیوندها را به صفحات خرید محصول اضافه کنید.

پیشنهادات خرید مشتری:

 • قیمت را در بخشی از تصویر نشان دهید.
 • یک دکمه تماس برای عمل مانند "اکنون بخرید" یا "افزودن به سبد خرید" در اسلایدر خود قرار دهید.

چگونه صفحه قیمت گذاری خود را بهینه کنیم؟

صفحه قیمت گذاری شما به مشتریان کمک می کند تا تصمیم بگیرند از شما خرید کنند. آنها می توانند با اطمینان انتخاب کنند زیرا توصیفات و تصاویر شما همه آنچه را که باید بدانند به آنها می گوید. برای تأثیرگذاری در تصمیم خرید آنها، چه کار دیگری می توانید انجام دهید؟

صفحه قیمت گذاری

برای تشویق خریداران محصولات را برجسته کنید

احتمالاً قبلاً دیده اید که شرکت ها از این روش استفاده می کنند. آنها یک محصول را در صفحه قیمت گذاری خود برجسته می کنند. مشتریان بیشتر به آن توجه می کنند و احتمال خرید آن بیشتر می شود.

شما می توانید یک محصول را توسط این ترفند ها برجسته تر کنید:
متنی تکمیلی مانند "محبوب ترین ها!" یا "پرفروش ترین!" در کنار آن در جدول یا منوی قیمت گذاری خود قرار دهید.
نمایش زودتر محصول در اسلایدر، با استفاده از سبک تصویر متفاوت.

پیشنهادهای ویژه

به محض ورود به مرحله خرید ، مشتریان شما به دنبال بهترین معامله هستند. شما می توانید با افزودن ارزش بیشتر یا کاهش قیمت ، "جذابیت معامله" را برای مشتری خود افزایش دهید.

 • ارزش افزوده: "اسموتی میوه ای رایگان با هر جلسه یوگای تابستانی!"
 • پایین آوردن قیمت: "5٪ تخفیف در هر جلسه یوگای تابستانی!"

اگر فرصتی وجود داشته باشد که مشتریان در صورت عدم خرید به موقع معامله را از دست بدهند ، این به خوبی جواب خواهد داد. این احساس اضطرار مردم را به سفارش ترغیب می کند زیرا اکنون معامله بهتری نسبت به انتظارشان تا هفته آینده انجام می دهند. معرفی محدودیت در دسترس بودن یا محدودیت زمانی روش خوبی برای پیروزی مشتری قبل از رقبا است.

محدودیت در دسترس بودن: "15 خریدار اول پس از هر جلسه یک اسموتی میوه رایگان دریافت می کنند!"

محدودیت زمانی: "امروز رزرو کنید و در کلاس یوگای تابستانی خود 5٪ تخفیف بگیرید!"

بهترین صفحات قیمت گذاری شامل چه مواردی هستند:

 • یک نمای کلی ساختاری ، جزئیات مهم و پیشنهادهای واضح. این به بازدیدکنندگان کمک می کند تا به فهرست ، انتخاب یا خرید بپردازند.
 • طرحی متناسب با تعداد محصولات، سطح جزئیات که مشتریان می خواهند و نحوه تصمیم گیری مشتریان برای خرید. این می تواند یک منو ، جدول یا اسلایدر قیمت باشد.
 • یک معامله مقاومت ناپذیر. شما می توانید با برجسته کردن یک محصول یا شامل یک پیشنهاد ویژه ، معامله خود را جذابتر کنید.

یک صفحه قیمت گذاری خوب می تواند تفاوت زیادی در وب سایت و تجارت شما ایجاد کند. صفحه قیمت گذاری پر از اطلاعات مفید است و به بازدیدکنندگان نشان می دهد آنچه را که برای مشتریانتان اهمیت دارد، درک می کنید. قیمت گذاری شفاف همچنین به شما کمک می کند مشتری مناسب را به خود جلب کنید و افرادی را که بازار هدف شما نیستند یا در محدوده قیمت خود خرید نمی کنند ، فیلتر کنید. این کار یعنی صرفه جویی در وقت همه!


ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.