18 دلیل نیاز مشاغل کوچک به وب سایت 18 دلیل نیاز مشاغل کوچک به وب سایت

18 دلیل نیاز مشاغل کوچک به وب سایت

آموزش طراحی سایت زمان مطالعه : ~ 16 دقیقه 9 مهر 1399

در این مقاله، دلایل نیاز کسب و کارهای کوچک به طراحی سایت را ارائه خواهیم کرد. شما می دانید که امروز همه چیز در مورد دسترسی آنلاین پیشرفت کرده است. مشتریان شما به صورت آنلاین سعی می کنند اطلاعات بیشتری در مورد تجارت تان کسب کنند.

همه چیز در حال تغییر و آنلاین شدن، است. اکثر افراد حتی نمی خواهند یک برنامه شغلی برای شرکتی که در یک وب سایت سرمایه گذاری نکرده است، ارسال کنند. زیرا می تواند به این معنی باشد که اگر آنها نمی توانند یا نمی خواهند روی خودشان سرمایه گذاری کنند، چگونه می خواهند روی من سرمایه گذاری نمایند. ما در مورد پول صحبت نمی کنیم. بلکه در مورد زمان و دانش صحبت می کنیم. این موضوع مثل این می ماند که آنها به کار خود اهمیتی نمی دهند و نمی خواهند در بلند مدت موفق شوند.

تجارت شما اشتیاق شماست و تأمین هزینه های شما و خانواده تان را بر عهده دارد. برای اینکه بتوانید با افراد بیشتری در ارتباط باشید می توانید با آنلاین بودن آن ها را بیابید و به آنها کمک کنید. این بدان معنی است که شما در هر زمان و هر مکان در دسترس هستید. قسمت جالب در مورد وب سایت های تجاری این است که طراحی سایت نه تنها توصیه نمی شود بلکه به یک ضرورت تبدیل شده است.

طراحی سایت

تجارت شما به وب سایت و حضور آنلاین نیاز دارد

درصد مشاغل دارای وب سایت طی سالها افزایش یافته است. اما نکته نگران کننده این است که آنها از سایت برای بازاریابی خود استفاده نمی کنند. حدودا 40٪ از مشاغل بدون حضور آنلاین وجود دارند.
وب سایت برای شما اعتبار و درآمد می آورد. باید بدانید درست است که شاید در حال حاضر بتوانید درآمد و مشتری کافی داشته باشید، اما وقتی افراد جوان بیشتری به بازار بیایند، این شما هستید که دچار آسیب و ضرر خواهید شد. در ادامه چند دلیل دیگر برای طراحی سایت در پیشرفت کسب و کارتان ارائه می کنیم.

شما باید با مخاطبان خود در شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید و آنها را به وب سایت خود راهنمایی کنید. یک استراتژی بازاریابی تنظیم کنید تا به شما کمک شود. بازدیدکنندگان را به مشتریان خود و مشتریان جدید تبدیل نمایید. برای انجام این کار شما به وب سایت و وبلاگ ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی و تبلیغات نیاز دارید. انجام این کار به نوبه ی خود با اهمیت است. شما باید بدانید مشتریان شما چه کسانی هستند.

1. تجارت شما هرگز بسته نمی شود

منظور از بسته نشدن این است که شما در هر زمان و در هر مکان وب سایتی دارید که به صورت آنلاین آماده خدمات رسانی به مشتریان بالقوه ی شماست. این خدمات و محصولات به طور مداوم فروش می رود و قابل ارتقا می باشد.

2. وب سایت ابزاری است که محصولات و خدمات شما را می فروشد

یک وب سایت می تواند به عنوان کاتالوگ یا بروشور خدمات و محصولات شما عمل کند. اگر لازم بود تغییری در زمینه ی، قیمت ها یا بسته های خدمات شما لحاظ گردد، به سادگی قابل اجرا می باشد. وب سایت مانند بیلبورد شماست. که می توانید فوراً تجارت تان را در مقابل میلیون ها مشتری بالقوه قرار دهید. شما باید وب سایت و تجارت خود را ارتقا دهید.
یک استراتژی سئو، بازاریابی محتوا و اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی پیاده کنید. همه ی این موارد در کنار یکدیگر بسیار قدرتمند عمل می کنند. به صورت کلی تمام مواردی که گفته شد بدان معنی است که سایت شما باید همیشه در حال پیشرفت و منعطف در برابر تغییرات بازار باشد.

3. شما می توانید یک بازار بزرگتر را هدف قرار دهید

بازار محلی شما گسترده تر خواهد شد، در مقابل، مشتریان بالقوه ای که قبلاً با نام تجاری شما در ارتباط نبوده اند آشنا خواهید شد. فرقی نمی کند که چه محصولات یا خدماتی می فروشید. اگر تصمیم دارید یک فروشگاه تجارت الکترونیکی داشته باشید می توانید در هر مکان هر محصولی که مد نظر شماست برای فروش ارائه کنید.

4- شما اکنون می توانید در سطح جهانی تجارت کنید

همانطور که در بالا گفته شد، با طراحی سایت اکنون می توانید به یک بازار بزرگتر برسید. این بدان معناست که کسب و کار شما اکنون می تواند محصولات و خدمات جهانی را ارائه دهد. در دنیای امروز تقریباً محدودیتی وجود ندارد. می توانید به بازارها و مشتریانی دسترسی پیدا کنید که قبلاً تصورش را نمی کردید. این بلیط شما برای یک سطح کاملا جدید است.

5. مشتریان بالقوه شما آنلاین هستند

 این روزها اکثر مردم آنلاین هستند و این بدان معنا نیست که فقط نسل جوان از اینترنت استفاده می کنند. تقریباً ¾ از جمعیت کره زمین به اینترنت دسترسی دارند. مهم نیست که شغل شما بزرگ است یا یک بیزینس خانگی کوچک دارید. شما باید آنلاین باشید و خود را به عنوان یکی از ارائه دهندگان محصولات یا خدمات معرفی کنید. مردم بیشتر به دنبال انجام تحقیق در مورد خرید و مهمتر از آن خرید آنلاین هستند. اگر شما در صحنه باشید، به راحتی دیده می شوید.

6. مشتریان شما انتظار دارند آنلاین باشید

یک تحقیق جالب در سال 2016 انجام شده است ، که نشان می دهد، مشتریان انتظار دارند، مشاغل دارای وب سایت باشند. 80٪ از شرکت کنندگان در سنین بین 18 تا 54 سال می گویند، اگر تجارتی دارای وب سایت باشد، احتمالاً با آن کسب و کار تماس می گیرند.
ممکن است بخش عمده ای از مشتریانی که به دنبال محصول یا خدمات شما هستند راه ارتباطی با شما را فراموش کرده باشند، اگر وب سایت داشته باشید به راحتی می توانند شما را پیدا کنند.

7. مشتریان جدیدی برای کسب و کار خود ایجاد کنید

همانطور که می بینید افراد به دنبال یافتن اطلاعات جدید بصورت آنلاین هستند. بنابراین آنها تمایل دارند بیشتر به دنبال راه حل برای مشکلات خود باشند. با داشتن یک وب سایت خوب طراحی شده، می توانید شرکت خود را به عنوان شخصی که می تواند راه حلی برای آنها ارائه دهد ، قرار دهید.

وقتی مشتریان بالقوه شما در حال تصمیم گیری هستند که بخواهند محصول یا خدمات بعدی را بخرند، درست در همین زمان است که شما می توانید به آنها نشان دهید که اینجا همان مکانی است که می توانند مشکلات خود را حل و آنها را درک کنند. همچنین گزینه ای با عنوان "دکمه تماس" در سایت وجود دارد. این بدان معنی است که آنها می توانند در عرض چند دقیقه با شما تماس بگیرند. و یا پیامی برای شما بفرستند تا شما با آنها تماس بگیرید.

8. شما می توانید مشتریان خود را در مورد برند، محصولات و خدمات آموزش دهید

این آیتم به این معنی است که شما هر آنچه را که می گویید کنترل می کنید و چه مکانی بهتر از وب سایت خودتان که می توانید در آن در مورد برند، محصولات و خدمات تان بنویسید. مقالات شما باید نمایانگر رسالت تجاری و شخصیت شما باشد تا برای بازدیدکنندگان ارزش ایجاد کند. اگر بتوانید از طریق وب سایت خود ارزش ایجاد کنید و به آنها آموزش دهید، آنها بیشتر درگیر خواهند شد و به احتمال زیاد مشتری شما خواهند شد.

علاوه بر این، پست های وبلاگ شما دکمه های اشتراک گذاری برای رسانه های اجتماعی دارند. به این ترتیب بازدید کنندگان شما می توانند پست های شما را به اشتراک بگذارند و حتی بیشتر در معرض دید شما قرار بگیرند. با داشتن یک وبلاگ، می توانید ارتباط خود را با مشتریان بالقوه بهبود بخشید. همچنین، با ارائه ارزش در وب سایت خود، تأثیر بیشتری بر تصمیم خرید و بازدیدکنندگان بالقوه گذارید.

9. کار یا آنچه که با محصول یا خدمات شما حاصل شده است را به نمایش بگذارید

وب سایت فرصتی عالی برای شما و تجارت تان فراهم می کند تا آنچه قبلاً انجام داده اید را نشان دهد. نه تنها کاری که انجام داده اید، بلکه چگونگی کمک شما یا محصول شما به افراد و مشاغل دیگر در حل مشکل آنها را نیز نشان می دهد.

اگر عکاس هستید می توانید عکس های خود را به نمایش گذارید. شاید لوازم جانبی می فروشید، می توانید نشان دهید که مشتریان شما با وسایل تان چگونه سرگرم می شوند. سایت یا ویترین نمایش شما هرچه باشد، می توانید کار خود را در آن به نمایش گذارید و اینکه چگونه محصول یا خدمات شما می تواند به حل مشکلات مشتری کمک کند را، بیان کنید.

10. وب سایت شما می تواند اثبات اجتماعی ارائه دهد

شبکه های اجتماعی

احتمالا شما در شبکه های اجتماعی صفحات کسب و کار خود را ساخته اید. بسیار عالی، اما اگر مردم در اینترنت به دنبال شما هستند، خرید و یا سفارش از طریق وب سایت برای آنها قابل اعتمادتر می باشد. اینجاست که می توانید توصیفات مشتریان راضی خود را نیز در آن بگنجانید.

باور کنید یا نکنید اکثر مردم دوست دارند به دنبال بررسی و صحبت های دیگران درباره شما باشند. نتایج نظرسنجی انجام شده می گوید 88٪ مردم به بررسی های آنلاین اعتماد دارند. می توانید از نظر سنجی های ستاره دار در وب سایت استفاده کنید. بازبینی ها برای رتبه بندی وب سایت مهم هستند، زیرا برای شما و مشتریان بالقوه ارزش زیادی ایجاد می کند. قبل از چاپ بروشورو کارت ویزیت تمام اطلاعاتی که می توانند برای مشتریان مفید باشند در سریع ترین زمان در وب سایت آپدیت می شود.

هر کمپین بازاریابی ابتدا باید در صفحه فرود وب سایت شما قرار گیرد تا آنچه که در بروشورها و تبلیغاتتان بیان کرده اید بتواند آنها را به سمت وب سایت هدایت نماید. وب سایت باید به گونه ای طراحی شود که بازدید کنندگان را به مشتریان جدید شما تبدیل کند.

11. می توانید پشتیبانی مشتری خود را بهبود ببخشید

نحوه مشاوره به مشتریان خود را بهبود بخشید. می توانید چت آنلاین داشته باشید، بنابراین مشتریانی که در وب سایت شما هستند می توانند بلافاصله با شما صحبت کنند و با پاسخگویی به سوالات مشتریان بالقوه در وقت و هزینه صرفه جویی می شود.
یک صفحه سوالات متداول در وب سایت خود داشته باشید. شما صنعت خود را بهتر از هرکسی می شناسید. وب سایت می تواند نقش بزرگی در موفقیت تجارت شما داشته باشد، زیرا می تواند به شما کمک کند تا بهترین خدمات را برای مشتریان تجاری خود فراهم کنید.

12. در وقت خود صرفه جویی خواهید کرد

هر محصول یا خدماتی که برای فروش داشته باشید، باید بدانید که وب سایت شما می تواند به بسیاری از سوالات مشتریان پاسخ دهد. همین موضوع می تواند زمان زیادی را در برنامه شلوغ روزانه تان خالی کند. زیرا پاسخ دادن به سوالات از طریق تلفن یا پیام زمان بر خواهد بود.
اما وب سایت معمولاً اولین تماس با مشتریان بالقوه را برقرار می کند و اگر بتوانید به سوالات آنها قبل از تماس با تجارت خود پاسخ دهید، می توانید لطف بزرگی به آنها نمایید. همانطور که در بالا ذکر شد بهترین قسمت برای ارائه ارزش به مشتریان همیشه در دسترس بودن، است. در نهایت زمانی که از این قسمت به دست می آورید را می توانید در رشد و توسعه کسب و کار تان سرمایه گذاری کنید.

13. می تواند در هزینه هایتان صرفه جویی کند

وب سایت شما می تواند در هزینه مواد چاپ بازاریابی صرفه جویی کند. زیرا هر آنچه که چاپ می کنید می توانید در وب سایت خود ارائه دهید.
آیا می خواهید کمپین تخفیف برگزار کنید؟ مشکلی نیست، شما می توانید تخفیف خود را در وب سایت به صورت فایل آپلود کنید و مشترکین جدید را به دست آورید.
آیا قصد دارید کاتالوگ جدیدی داشته باشید؟ مطمئناً می توانید آن را در وب سایت خود ارائه دهید و به بازدیدکنندگان خود اجازه دهید کاتالوگ را در قالب فایل فشرده بارگیری کنند.

می توانید مشترک جدید بگیرید و به آنها اجازه دهید هر زمان که بخواهند کاتالوگ را مشاهده کنند. همچنین، با یک کمپین بازاریابی مناسب، می توانید در کمترین زمان توجه مخاطبان را به پیشنهاد خود معطوف کنید. اگر یک لیست مشترک بزرگ تهیه نمایید، می توانید در آگهی ها ، بروشورها و پیشنهادات صرفه جویی کنید. اکنون می توانید پیشنهاد، تبلیغات یا هر مورد دیگری را مستقیماً به مشترکان خود بفرستید.

14. یک وب سایت می تواند در زمینه اهداف تجاری شما کمک کند

از آنجا که وب سایت تجارت شما بدون محتوایی که بازدید کنندگان شما را آموزش و آگاهی دهد ، نمی تواند پیشرفت کند. محتوا همچنین به شما کمک می کند تا رتبه بهتری داشته باشید. البته باید از کیفیت و ارزش برخوردار باشد.
در حالی که در حال نوشتن محتوای خود هستید، خواهید فهمید که موارد زیادی وجود دارد که می تواند بهتر یا متفاوت انجام شود. همین موضوع به شما کمک می کند تا در کسب و کار خود تجدید نظر کرده و برخی از موارد را اصلاح کنید. اهداف جدیدی را برای خود تعیین کنید. ساختار کسب و کار خود را به روشی بهتر تنظیم نمایید.

15. وب سایت کمک می کند تا به وعده برند خود عمل کنید

مسئله این است که ، بسیاری از صاحبان مشاغل و مدیران فراموش می کنند که وب سایت، توسعه کسب و کار شما است. این بدان معناست که شما می توانید در هنگام تعامل یا تجارت با مشتری، تجربه ای منحصر به فرد برای مشتری خود رقم بزنید.
با داشتن یک وب سایت حرفه ای، که ارزش های تجاری شما را نشان می دهد ، خود را منحصر به فرد نشان می دهید. این چیزی است که شرکت شما را از رقبا جدا می کند.

16. برای کارمندان خود یک پایگاه دانش و مرکز منابع ایجاد کنید

تا این مرحله ، ما روی مشتریان شما تمرکز کرده ایم. اما مسئله این است که شما می توانید به کارمندان خود نیز کمک کنید. شما می توانید سایتی را در زیر دامنه ایجاد کنید، که به غیر از کارکنان برای دیگران قابل مشاهده نباشد. فیلم های آموزشی، مطالب یادگیری و منابع دیگری را که می تواند به آنها در بهبود کار کمک کند، بارگذاری کنید.
کارکنان شما احساس رضایت بیشتری خواهند کرد و این می تواند به شما کمک کند تا یک تجارت بهتر و مردم محور داشته باشید. کارکنان هزینه نیستند بلکه سرمایه شما هستند. با آنها درست رفتار کنید تا بهترین نتیجه را به دست آورید.

17. ایده های جدید خود را به سهولت آزمایش کنید

از آنجایی که سایت شما به سیستم مدیریت محتوا متصل است می توانید هر زمان که ایده ی جدیدی در ذهن داشتید، به سرعت آن را در سایت پیاده کنید. این بدان معنی است که شما می توانید ایده های جدید را آزمایش کنید و بازدید کنندگان می توانند بلافاصله به شما بگویند که پیام شما در این کمپین کار می کند یا خیر. به این ترتیب تا زمانی که از درستی مطلب بارگذاری شده مطمئن نشده اید، آن را برای یک کمپین چاپ نمی کنید.

در نتیجه نیازی به هدر دادن پول نیست. شما می توانید ایده های خود را با افراد واقعی، که احتمالاً مشتریان بالقوه شما هستند، آزمایش کنید. همچنین می توانید به راحتی بررسی کنید که آیا برخی از محصولات برای بازار شما مفید هستند یا خیر. چه چیزی برای مخاطب هدف شما بهترین است و چه چیزی نه.

18. توجه کنید که رقبای شما یک وب سایت تجاری دارند

اگر مراقب نباشید، رقبای شما می توانند از شما پیشی بگیرند. این روزها مشتریان در حال تحقیق در مورد خرید آنلاین هستند. این معمولاً نقطه شروع تصمیم خرید است. همانطور که در ابتدا دیدیم، اکثریت قریب به اتفاق خریداران ترجیح می دهند از شرکتی که حضوری آنلاین دارد خرید کنند. اگر آنلاین نیستید، از تکنولوژی پیروی نمی کنید و از رقبای خود که آنلاین هستند، عقب می مانید. شما به مشتریان بالقوه خود بهانه می دهید تا از رقبای خود خرید کنند.

نتیجه

اگر نمیدانستید که چرا مشاغل کوچک به وب سایت احتیاج دارند، امیدوارم دلایل کافی برای کسب و کار آنلاین خود را به دست آورده باشید. اما این موضوع را نیز در نظر بگیرید که اگر وب سایت حرفه ای نباشد یا طراحی خوبی نداشته باشد نیازهای شما به درستی برطرف نمی شود.

وب سایت باید نشان دهنده نام تجاری تان باشد. طوریکه بتواند بازتاب ارزش های شما قرار گیرد. وب سایت باید برای نیازهای مشتری ایده آل طراحی شود. که البته فقط مربوط به صفحات سایت نیست، شما همچنین باید به محتواهای خود اهمیت دهید. امیدواریم توانسته باشیم بیان کنیم که داشتن یک وب سایت طراحی شده با استراتژی مناسب مهم است، تا بتوان از تلاش های بازاریابی پشتیبانی کنیم.

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.