4 نکته ضروری در انتخاب شرکت طراحی سایت 4 نکته ضروری در انتخاب شرکت طراحی سایت

4 نکته ضروری در انتخاب شرکت طراحی سایت

طراحی سایت زمان مطالعه : ~ 6 دقیقه 22 مهر 1399

استخدام یک شرکت طراحی سایت بدون توجه به اندازه کسب و کار شما تصمیم بزرگی است. وب سایت شما همان چیزی است که مردم به وسیله آن با شما ارتباط بر قرار خواهند کرد . بنابراین استخدام یک شرکت طراحی سایت کارآمد و مسئولیت پذیر برای ایجاد سایت شما ضروری است .

نشانه های رایج یک شرکت طراحی سایت خوب از همان ابتدا مشهود است :

  • به منظور ایجاد دقیق خواسته مشتری , آنها علاقه به درک کامل اهداف شرکت و آشنایی کامل با کسب کار شما دارند .
  • آنها سعی دارند تصوری دقیق از نیازهای شما بدست آورند.

انتخاب شرکت طراحی سایت

هنگام تصمیم به همکاری با یک شرکت طراحی سایت ، چندین فاکتور مهم دیگر نیز باید در خاطر داشته باشید:

1. آیا سیستم پشتیبانی وجود دارد ؟

پشتیبانی مداوم پس از راه اندازی سایت بسیار مهم است. ضمانت محکم با یک شرکت طراحی سایت به این معنی است که برقراری ارتباط با آن نه تنها آسان است ، بلکه هرگونه تعمیر و نگهداری مورد نیاز شما به سرعت انجام می شود.

اگر با هر یک از این مشکلات روبرو هستید :

بسیار مهم است که شما بتوانید در سریعترین زمان ممکن مشکلات را حل کنید . استخدام یک شرکت به این معنی است که آنها باید همیشه در دسترس باشند و همیشه بتوان با آنها تماس گرفت . اگرچه هرگز از سوی شرکت های طراحی سایت نخواهید شنید که "مطمئناً می توانیم برای شما یک طراحی مجدد رایگان انجام دهیم" ، اما مهم است که احساس کنید ارزش هزینه ایی که برای سایت کرده اید داشته است و از سایت شما به خوبی پشتیبانی می شود.

دقت لازم را هنگام عقد قرار داد طراحی سایت داشته باشید , برخی شرکت ها پس از اینکه متعهد به پرداخت هزینه شدید از شما درخواست هزینه اضافی خواهند کرد . این درخواست در صورتی منطقی است که شما بخشی و یا قابلیت بعد از عقد قرار داد به سایت اضافه کنید . بنابراین به عنوان یک احتیاط ، همیشه قبل از شروع در مورد طرح کلی پروژه توافق کنید.

2. آیا شفافیت کافی وجود دارد ؟

برخی از طراحان عالی وجود دارند که با کیفیت خوب و مقرون به صرفه طراحی سایت حرفه ای را ارائه می دهند . اما ممکن است به دلیل عدم شفافیت در میان راه و یا در هنگام تحویل کار نهایی به مشکل برخورد کنید .

ارتباطات نادرست بین مشتریان و شرکت های طراحی سایت احتمال عدم تفاهم و درک نادرست از نیاز ها را افزایش می دهد و فضای بیشتری برای بروز خطا و اشتباهات فراهم می کند . همچنین مسئولیت دادن به شرکتها در قبال هرگونه قول یا اشتباه در صورت عدم شفافیت ،این موضوع را دشوارتر می کند. داشتن یک تیم طراحی که دسترسی به آن آسان باشد و صادقانه با آنها به گفتگو پرداخت از بروز اینگونه مشکلات جلوگیری خواهد نمود .

شرکت طراحی سایت خوب

3. آیا بازار قابل درکی است ؟

اگر شما یک کسب کار محلی را اداره می کنید ، جامعه منحصر به فرد خود را در اطراف خود و همچنین بازار بزرگتری در شهر و کشور خود خواهید داشت. بنابراین ، استخدام شرکتی که ، فرهنگ و رقبا را در صنعت شما درک کند ، می تواند حیاتی باشد . علاوه بر این ، آنها همچنین باید نمونه کارهای عالی طراحی سایت داشته باشند. همکاران ما در دودکو قبل از اجرای طراحی سایت نوع کسب کار و مخاطب سایت مشتریان را به خوبی بررسی کرده تا طبق سلایق مخاطب مشتری و همچنین بازار کسب کار سایت طراحی شود .

اگرچه ممکن است در ابتدا طراحان از کسب و کار یا سبک شما اطلاعات چندانی نداشته باشند ، اما با نزدیک بودن به شما ، درک بهتری از موقعیت شما پیدا می کنند. این امر موجوب می شود تا شما را در فرآیند طراحی سایت راهنمایی کنند . همچنین برای سنجش نحوه عملکرد و اینکه آیا کار با آنها خوب است ، می توان به راحتی به دفتر آنان مراجعه کنید .
این امر به ویژه هنگامی که صحبت از طراحی و تلفیق آن با تجارت الکترونیکی می شود بسیار مهم است , چون همه چیز در بازار های خاص می تواند به سرعت تغییر کند . و به کارگیری شرکت طراحی سایت محلی به این معنی است که نه تنها درک بهتری از نیازهای شما دارد ، بلکه در صورت نیاز به ایجاد تغییرات می توانید با آنها تماس بگیرید.

4. آیا در رابطه با مشتریان شما کاملا تحقیق شده است ؟

شرکت طراحی سایت که شما استخدام کرده اید باید مشتریان شما را کاملا بررسی کند . طراحی که مورد توجه افراد 50 ساله قرار می گیرد , تاثیر یکسانی در افراد 30 ساله ندارد. هر قشر از مردم سلیقه و علاقه خود را دارند. همانطور که شما باید مشتری خود را درک کنید ، شرکت طراح نیز باید ایده خوبی با توجه به مخاطبان شما ارائه دهد.

چاره ای بهتر از تحقیق در این زمینه وجود ندارد. اطلاعات لازم باید از طریق مطالعات جامع ، بررسی ها و تجزیه و تحلیل روند اخیر جمع آوری شود. هر دو طرف ، مشتری و شرکت طراحی سایت ، باید نقشی اساسی در تحقیق کامل درباره مشتری داشته باشند . به عنوان مشتری ، وظیفه شماست که بخش سنگین شناخت مخاطب را بر عهده و تحقیق دقیق در مورد مشتری خود را انجام دهید . این موضوع هم برای طراحی سایت و هم کسب کار شما بسیار ارزشمند است .
پس از آن ، شما همه چیز را به شرکت طراحی سایت تحویل می دهید تا آنها بتوانند دانش موجود را دوباره بررسی و گسترش دهند . در کنار هم ، اینها به طراحان اجازه می دهد ایده کاملاً واضحی از آنچه مشتری شما واقعاً می خواهد ، بدست آورند.

در پایان باید اشاره کرد

در اینجا چند مورد وجود دارد که باید هنگام تصمیم به همکاری به دنبال آنها باشید:

  • انتخاب یک شرکت طراحی سایت خلاق از موارد بسیار مهم انتخاب شما باید باشد .
  • یک شرکت طراحی سایت خوب گزینه هایی مانند نوع پلت فرم , پشتیبانی مداوم و همچنین آموزش اولیه کار با سیستم مدیریت محتوا را ارائه دهد .
  • غالباً با نگاهی به نمونه کارها و بررسی نظرات مشتریان می توانید بفهمید آیا این شرکت برای شما مناسب است.
صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.