چهار گرایش در طراحی سایت که کسب و کار ها باید به آن اهمیت دهند چهار گرایش در طراحی سایت که کسب و کار ها باید به آن اهمیت دهند

چهار گرایش در طراحی سایت که کسب و کار ها باید به آن اهمیت دهند

آموزش طراحی سایت زمان مطالعه : ~ 4 دقیقه 29 مهر 1399

در کسب کار، تاثیر اولیه بسیار مهم است . 0.05 ثانیه یک شخص نیاز دارد تا درباره وب سایت شما نظر دهد. برای برخی ، اولین برداشت از وب سایت شما تنها تأثیری است که در مورد کسب و کار شما ایجاد می کند. بنابراین چگونه می توان اولین تاثیر خوب را ایجاد نمود و آن را ماندگار کرد؟ این موضوع بسیار مهم را درک کنید که با ایجاد یک سایت مناسب برای کسب کار خود , تاثیری مناسب بر روی مشتریان بالقوه خود بگذارید.

"اما آیا بازدید کنندگان وب به طراحی سایت اهمیت می دهند؟" بله ، آنها این کار را می کنند. در واقع ، 75٪ از افرادی که از وب سایت شما بازدید می کنند، اعتبار شما را بر اساس طراحی سایت ارزیابی می کنند. ایجاد یک سایت با طراحی بسیار عالی مهم است . البته گفتن آسان تر از اجرای آن است ، به خصوص هنگامی که شما یک کسب و کار را اداره می کنید. به همین دلیل ما روند طراحی سایت را به چهار بخش تقسیم کرده ایم تا بازدید کنندگان در نگاه اول تحت تاثیر کسب کار شما قرار بگیریند.

طراحی سایت

عناصر ویدیویی

در چند سال اخیر اینترنت در حال تبدیل شدن به یک رسانه ویدیویی شده است و یا شاید در سال های گذشته نیز به آن تبدیل شده باشد. در واقع ، ویدئو 82٪ از کل ترافیک اینترنت را در سال 2021 تشکیل خواهد داد. این روند نباید ساده تلقی شود. از این گذشته ، ویدیو از سال 1979 با کنار زدن رسانه رادیو این پتانسیل باورنکردنی را نشان می دهد.

یک خبر بد :  در گام نخست تولید ویدیو اول به زمان , پول و منابع بیشتری نیاز دارد.

اما خبر خوب : ویدیو تاثیر فوق العاده ایی در بالا بردن ارزش کسب کار شما دارد به گونه ایی که حتی تصاویر هم توانایی انجام این عمل را ندارند.

اگر محصول یا خدمات مفهومی می فروشید ، ویدیو از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سایت هایی وجود دارد ، که یکپارچه ویدئو را در طراحی خود گنجانده است تا یک مفهوم پیچیده را به روشی قابل هضم و جذاب به تصویر بکشانند. در ضمن خبر های خوبی برای علاقه مندان به سئو وجود دارد زیرا قرار دادن ویدیو در سایت، احتمال رسیدن به صفحه اول موتور های جستجو را افزایش می دهد .

ایجاد فایل های چند رسانه ای

یکی دیگر از راه های تحت تاثیر قرار دادن کاربر به وسیله خدمات و یا محصولات تان ایجاد سایتی مصور است قالب های طراحی شده همراه با چند رسانه ای های گوناگون در سایت از هر پست اینفوگرافیک و یا وبلاگی موثر تر است. و به مشتریان شما این امکان را می دهد تجربه تجارت با شما را تجسم کنند .

برای اینکه مخاطب خود را درگیر محصولات و خدمات خود کنید باید تجربه ای از این موارد برای کاربر ایجاد کنید . به همین دلیل با یک طرح سفارشی شروع کنید که می تواند شامل ویدیو , صوت , نمودار ها و نقشه های مختلف که بازگو کننده ارائه نوع خدمات و یا فروش محصولات شما باشد . این سبک نمایش کسب کار شما به شکل قصه گویی ذهن کاربر را درگیر و در نگاه اول تاثیر زیادی خواهد داشت .

طراحی سایت

تولید محتوا

تقاضا برای دریافت اطلاعات همیشه وجود دارد و باعث می شود محتوای ارزشمند به یکی از راه ها برای تولید سر نخ و ایجاد شناخت برند تبدیل شود . آیا می دانید مشتری ایده آل شما به دنبال چه اطلاعاتی است ؟ آیای این اطلاعات را شما یا و شخص دیگری در تیمتان می تواند به کاربر پاسخ دهد ؟؟

اگر پاسخ شما مثبت است , شما فقط یک استراتژی بازاریابی محتوا عالی و ظریف را پیدا کرده اید. اگر واقعاً در کاری متخصص هستید و مشتریان (یا مشتریان بالقوه) شما می توانند از دانش تان بهره مند شوند ، یک وب سایت ایجاد کنید و در مورد آن به جهانیان بگویید.

اصول طراحی اولیه

اصولی که محصول و خدمات شما را معرفی می کند باید فرآیند طراحی سایت شما را کنترل کند .

بیایید بگوییم کسی بدون اطلاع قبلی از کسب و کار شما ، وب سایت تان را مشاهده می کند. برای این کاربر ، وب سایت شما برند شما می شود. اکنون که تیم بازاریابی این امتیاز را ایجاد کرده است ، وظیفه شما این است، اطمینان حاصل کنید که وب سایت به درستی ارزش هایی را که کسب و کار، براساس آن پایه گذاری شده نشان می دهد.

برای انجام این کار ، اطمینان حاصل کنید که طراح شما این مقادیر را در طراحی سایت  می داند ، و آن ها را ایجاد می کند. این مکالمه ای است که باید در اوایل مراحل طراحی انجام شود و تا زمان تکمیل وب سایت ، مراحل مربوط به آن را اطلاع دهد.

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.