6 نکته برای بهبود نام تجاری وب سایت 6 نکته برای بهبود نام تجاری وب سایت

6 نکته برای بهبود نام تجاری وب سایت

آموزش طراحی سایت زمان مطالعه : ~ 7 دقیقه 14 آبان 1399

برند وب سایت مواردی بیش از یک لوگو پر زرق و برق است. طراحی سایت باید به گونه ایی باشد که بازدید کنندگان نام تجاری شما را به همین شکلی که مد نظر تان است درک و مشاهده کنند . یک وب سایت با لوگو خوب ، به شما امکان می دهد مشتریان جدید را به راحتی کسب کنید و ارزش کلی شرکت شما را افزایش می دهد.

برند تجاری شامل لحن و عناصر بصری ثابت ، فعالیت مناسب شبکه های اجتماعی یا مواردی به سادگی انتخاب مناسب فونت است که کلیدی برای برجسته شدن در میان رقبای شماست. با ایجاد یک استراتژی مستحکم , برند شما شامل افزایش درک مشتری و درنتیجه سبب افزایش اعتبار می گردد . هیچ روش صحیحی برای ارائه آنلاین نام تجاری خود وجود ندارد. در این مقاله روش های ساده و در عین حال موثری ارائه شده است که در آنها می توانید برند سازی وب سایت خود را بصورت آنلاین بهبود ببخشید.

اهمیت برندسازی در برندینگ

1_ ساده باشید

اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما هر آنچه لازم دارد را در خود جای داده است، اما زنگ و سوت بیش از حد ، یا محتوای بیش از حد ، می تواند مشکل ساز شود. مشتریان شما اهمیتی نمی دهند که طراحی سایت اینترنتی شما هوشمندانه است . آنها می خواهند همه چیز را به گونه ای ساده دریافت و درک کنند . با ایجاد وب سایتی ساده پیمایش در صفحات مختلف سایت را آسان کنید .
مشتریان و کاربران سایت هرگز نمی خواهند منتظر بمانند. فیلم ها ، افزونه ها یا افکت های بیش از حد غیرضروری را دنبال کنند. این موضوع باعث می شود وب سایت شما با سرعت بسیار کمی بارگیری شود . همین امر موجب می شود که کاربر به سادگی از سایت شما خارج شود و موضوع مد نظر خود را در سایتی دیگر پیدا کند, که برای برند وب سایت شما اصلا خوب نیست .

2_ به کاربران نشان دهید شما چه کسی هستید

به یاد داشته باشید که یک وب سایت بیش از عناصر بصری، ابزار ناوبری دارد . نام تجاری شما در مورد چیست؟ صفحه درباره ما می تواند دید مشتریان بالقوه به سایت شما را تغییر دهد. اگر بتوانید هویت منحصر به فرد خود را به این صفحه تزریق کنید ، ارتباط با بازدیدکنندگان راحت تر خواهد بود و در نتیجه تعامل آنها با شما راحت تر خواهد شد.

سعی کنید برای مشتریان خود داستانی تعریف کنید. داستان و ارزشهای خود و آنچه را که برای آن تلاش کرده اید به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید برخی از عکس ها و نقطه نظر های مشتریان ، بیانیه ارزش شرکت خود یا اصول کاری که شرکت از آن پیروی می کند را به اشتراک بگذارید . فقط مطمئن شوید که ثابت قدم هستید. وقتی مشتری های شما بدانند که شما همان چیزی هستید که اعلام می کنید ، این احساس را دارند که می توانند به شما اعتماد کنند . اعتماد یکی از موارد مهم رشد یک برند تجاری سایت است که می تواند در کسب درآمد به شما کمک کند .

انتخاب برند در  وب سایت

3_ تمرکزی واضح از کار خود داشته باشید

می خواهید مشتری های شما در سایت شما چه کار کنند؟ چه چیزی برای شما تبدیل به حساب می آید. محصولی خریداری شده؟ قرار ملاقات؟ فرم تماس ارسال شده؟ این نکته به بخش "ساده نگه دارید" برمی گردد.
مشتریان شما باید درمورد آنچه شما ارائه می دهید ، و اینکه چگونه خدمات یا محصولات به نفع آنها کار می کند ، متوجه شوند. یک هدف در ذهن داشته باشید و مشتریان خود را به سمت اقدام خاصی راهنمایی کنید. نام تجاری وب سایت شما باید با این هدف سازگار باشد. اگر با گزینه ها ، پیشنهادات یا گزینه های بیش از حد مشتریان خود را منحرف کنید ، آنها را با بلاتکلیفی ناکارآمد خواهید کرد و به سرعت سایت شما را ترک خواهند کرد .

4_ در سبک و عناصر بصری خود ثابت قدم باشید

با روشی مشابه با نکات بالا ، عناصر بصری سایت شما باید از نظر داخلی سازگار باشند. به عنوان مثال ، لوگو شما یک ابزار بسیار قدرتمند برای نام تجاری و نمایشی بصری از برند شما است. نشان دادن لوگو به صورت برجسته در قسمت های سایت مانند : هدر و پاورقی و همچنین در بخش علاقه مندی و یا حتی در فرم های تماس سبب می شود مشتریان شما با آن آشنا شوند و در ضمیر نا خودآگاه آن ها نقش ببندد .

برند تجاری با لوگو شما خاتمه نمی یابد. بقیه وب سایت شما باید با لوگو و موضوع شما سازگار باشد. به ویژه فونت ها می توانند به شما اعتبار دهند ، البته به شرط اینکه با نام تجاری شما مطابقت داشته باشد. فونتی انتخاب کنید که با برندتان مطابق داشته باشد.

5_ مشتریان و احساس رضایت آنان را به نمایش بگذارید

قابل قبول است ، حتی انتظار می رود که برند شما در وب سایت تا حدودی بر روی خود تمرکز کند. اما فراموش نکنید که نوع موفقیتی که مشتریان می خواهند ببینند ، موفقیتی است که می توانند برای خود داشته باشند. توصیفات و بررسی های کاربران می تواند مشتریان بالقوه را به سمت تبدیل به مشتری سوق دهد. آنها ترجیح می دهند از شخص ثالث ، شخصی مانند خود آنها ، بشنوند که آنچه شما پیشنهاد می کنید ارزشمند است. به طور کلی انتظار می رود که شما از خدمات و کالای خود تعریف کنید اما برای تثبیت این شدن این موضوع , کاربران ترجیح می دهند از شخصی که تجربه استفاده از خدمات و کالا های شما را دارد بشنوند .
اگر کالا یا خدماتی که ارائه می دهید بازخورد مثبت زیادی در قالب بررسی و نظر داشته است ، می تواند تا حد زیادی مفید باشد. این نشان می دهد که شما قابل اعتماد هستید ، این امر خصوصاً برای فعالیت مشاغل آنلاین بسیار مهم است.

6_ در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته باشید

یک راه عالی برای ایجاد تعامل با مشتری ، حضور پررنگ در شبکه های اجتماعی است. اطمینان حاصل کنید که حساب های اجتماعی را فعال نگه داشته اید. با نمایش آیکون شبکه های اجتماعی در وب سایت خود، نه تنها به مشتریان خود اجازه می دهید که به روزرسانی های مداوم را مشاهده کنند ، بلکه وسیله ای برای دستیابی و ارتباط به آنها در اختیار خواهید داشت . با مشتریان خود در ارتباط باشید. به سوالات آنها پاسخ دهید و نظر دهید. حساب اجتماعی خود را مرتباً با مطالب ، پیشنهادات یا اطلاعات جدید به روز کنید. اگرچه فعالیت در شبکه های اجتماعی ممکن است زمانبر باشد ، اما ارزش آن را دارد که سرمایه گذاری کنید.

اگر می خواهید برند وب سایت خود را بهبود ببخشید ، باید سعی کنید مانند یک مشتری فکر کنید. چه اطلاعاتی را مفید می دانید و چه چیزهایی را می توانید نادیده بگیرید؟ چه چیزی باعث می شود وب سایت شما به راحتی پیمایش کند و چه چیزی مانع آن می شود؟ شما در وب سایت خود سخت کار می کنید ، بنابراین از نام تجاری تان غافل نشوید. وب سایت شما ابزاری قدرتمند برای توسعه کسب کارتان است. از آن برای بهبود درک برند استفاده کنید!

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.