8 مورد که مردم از طراحان سایت انتظار ندارند 8 مورد که مردم از طراحان سایت انتظار ندارند

8 مورد که مردم از طراحان سایت انتظار ندارند

طراحی سایت زمان مطالعه : ~ 7 دقیقه 8 مهر 1399

طراحی سایت مانند سایر مشاغل کامل نیستند ممکن است بعضی بهتر از سایرین باشند. اما همه ی آن ها با الگوهای چشم نواز نوید ایجاد سایتی متفاوت از سایر رقبا می دهند ، در عین حال بسیاری از آنچه که در واقع ارائه می دهند کوتاهی می کنند. در این مقاله به هشت دلیلی که مردم از طراحان سایت اننتظار ندارند، اشاره خواهیم کرد.

1. قرار دادن کدهای نادرست

بیشتر طراحان سایت ، کمبود دانش فنی کاربران را با کدهای به هم ریخته و نا مرتبی جبران می کنند که باعث نا مفهوم بودن کد ها برای توسعه دهندگان می شود. متاسفانه این نحوه کار وب نیست , با ایجاد کد های غیر معنایی و نا مفهوم و همچنین نام دیویژن ها و کلاس ها که یک ماشین به صورت نا مفهوم تولید کرده است.
به جای اینکه عناصر را فقط بر روی بخشی از صفحه قرار دهید , بهتر است از مدل باکس برای طراحی سایت خود استفاده کنید . شما باید از دیویژن های تو در تو و یک مدل طراحی ترکیبی, مارجین ها و پدینگ برای دریافت و ایجاد ظاهری مورد نظر استفاده کنید . و سپس شما آزادید که تمام تگ های معنایی HTML5 برای ایجاد یک ساختار معنادار و تمیز ایجاد کنید.

اشتباهات طراحان سایت

2. بسیار کند هستند

طراحان سایت نوید بهره وری را می دهند شما نیز می توانید تنها در چند مرحله ساده وب سایت حرفه ای خود را داشته باشید! اما چه چیزی باعث ایجاد این طراحی زیبا می شود .

  • اول: کدهایی وجود دارد. برخی از طراحان سایت کد اضافی زیادی را در طراحی خود تزریق می کنند. این داده های اضافی باید مرتب شوند.
  • دوم: میزبانی وجود دارد. بسیاری از طراحان سایت هاست خود را ارائه می دهند. و بسیاری از افراد از این خدمات بهره می برند. بنابراین یک وب سایت در معرض ترافیک و استفاده از سرور سایر وب سایت های دیگر قرار گرفته در همان سرور خواهد بود.

زمان بارگذاری طولانی سایت کسل کننده نه تنها موجب خروج کاربران از سایت می شود ، بلکه عامل مهمی در نحوه تعیین رتبه بندی وب سایت توسط گوگل است. همه آن کد اضافی همراه با یک سرور کند باعث می شود رتبه بندی جستجوی ارگانیک یک وب سایت تنزل داشته باشد.

3. آنها سیستم های مدیریت محتوای محدودی دارند

رویکرد یکسان و متناسب با الگوبرداری طراحان سایت هم یک نقطه قوت و هم یک نقطه ضعف است. اگر می خواهید سایتی برای فروش محصول یا وبلاگ راه اندازی کنید ، طراحان سایت این کار را آسان می کنند. در واقع ، شما تحت تأثیر  عملکرد آسان آن قرار خواهید گرفت.

اما هرچه بیشتر بدانید، محدودیت ها را بهتر درک خواهید کرد. اگر می خواهید کار سفارشی انجام دهید مانند محتوای ساختار یا طرح را تغییر دهید این کار مشکل است. وقتی کسی بخواهد خارج از یک قالب متناسب با همه الگوها فکر کند ، بسیاری از طراحان سایت نشان می دهند که گزینه های آنها چقدر ضعیف است.

4. آن ها محتوای شما را گروگان می گیرند

تا زمانی که شما به پرداخت ماهیانه خود ادامه می دهید، هیچ کس آسیب نمی بیند. اما با کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی وب و سایر سیستم عامل هایی که برای قیمت بهتر کار بیشتری انجام می دهند، ممکن است بخواهید گزینه های دیگر را جستجو کنید اگر می خواهید خارج شوید ، تقریباً غیرممکن است وب سایت خود را با خود ببرید. مخصوصاً اگر از یکی از الگوهای اختصاصی آنها استفاده می کنید.
تمام پست های وبلاگ شما و هر نوشته دیگری که ساعت ها به طول انجامیده است برای همیشه از بین می رود مگر اینکه کپی از اسناد اصلی داشته باشید. و بدتر از آن طرحی که تمام خلاقیت و نوآوری خود را در آن بکار برده اید ممکن است برای همیشه از دست برود.
همچنین روش های زیادی برای انتقال سایت وجود دارد. اما مهاجرت کاری دشوار و پیچیده است ، به خصوص اگر تصاویر و دارایی های دیجیتالی دیگر ذخیره شوند.تا زمانی که سازنده وب سایت شما کد های HTML تمیز ایجاد نکند و تمام این موارد متعلق به شما باشد، با خاتمه قرارداد خود ، طراحی خود را فدای خلأ دیجیتال می کنید.

انتظارات از طراحان سایت

5. قرار دادن تبلیغات

تبلیغات راهی است که اکثر رسانه ها در کسب کار خود استفاده می کنند . بنابراین منطقی است که طراحان سایت می خواهند برای افزایش درآمد تبلیغات کنند. اما تبلیغات باعث حواس پرتی و آزار کاربران می شود. و قطعاً در مرکز توجه کاربران قرار نمی گیرد.

6. آیا هنوز نیاز به گوگل آنالیتیکس دارید

چیز بدی نیست ، زیرا همه ما گوگل آنالیتیکس را دوست داریم. اما این معامله است: سعی نکنید ما را با تجزیه و تحلیل خود فریب دهید. من و شما هر دو می دانیم که آنها خیلی عالی نیستند. بسیاری از برترین طراحان سایت تجزیه و تحلیل خود را بهبود بخشیده اند داشتن اطلاعات کاربر با جزئیات بیشتر مانند بانس ریت ، منابع ترافیک و تعاملات در هر بازدید ، ارزشمند است. و گوگل آنالیتیکس اطلاعات مفصلی را می دهد که اکثر طراحان سایت توانایی ارائه آن را ندارند.

7. دامنه رایگانی که ارائه می دهند خیلی طولانی است

بیایید حرفه ای صحبت کنیم تا دامنه رسمی تر به نظر برسد. 
استفاده از دامنه های طولانی برای کاربر خسته کنند به نظر می رسد و حتی نام سایت شما را برای مراجعه بعدی نمی تواند به خاطر بسپرد . اما اگر برای یک کسب کار نیاز به دامنه دارید ، شما به چیزی معنادار و به یادماندنی نیاز دارید.  بهتر است از نام تجاری خود و یا اختصار آن استفاده کنید .

8. قالب ها خلاقیت را محدود می کند

طراحان سایت مانند مخلوط کیک فوری هستند. هم قالب و هم بسته بندی آنها چیزی را نشان می دهد که اشتها آور است . و حتی اگر دستورالعمل ها را دنبال کنید ، گاهی اوقات با یک تقریب ملایم مواجه می شوید. مطمئناً ، آن سازنده وب سایت صدها قالب ارائه می دهد ، اما چند مورد منحصر به فرد هستند؟ و چند نفر دیگر از همین قالب ها استفاده می کنند؟ ممکن است در حوزه کاری شما مشاغلی وجود داشته باشد که هر دو از یک قالب سایت برای کسب کار خود استفاده می کنند در اینصورت مشتریان شما دچار گمراهی کاملی خواهند شد .

شما می توانید حداقل هزینه ها را برای جمع آوری یک وب سایت صرف کنید ، اما سایت شما اغلب اولین برداشت کاربر از کسب کارتان است. اگر مشاغل جدیدی هستید و به نظر می رسد وب سایت شما در 10 دقیقه ایجاد شده است ، معرفی بدی خواهد بود.
اگر از ابتدا شروع می کنید و چیزی در مورد کد نویسی نمی دانید ، یک قالب می تواند مکان خوبی برای شروع باشد اما بسیاری از طراحان سایت ، ایجاد تغییرات در طراحی کم مصرف را آسان نمی کنند. و برای کسانی که با دانش کمی در زمینه طراحی وب از ابتدا شروع می کنند ، می تواند یک تجربه ناامیدکننده باشد.
ما می فهمیم که همه افراد وقت و تجربه ایجاد یک وب سایت از ابتدا را ندارند. ما همچنین معتقد نیستیم که قالب های آماده بهترین راه حل هستند. به همین دلیل طراحان با استعداد ما الگوهایی را ایجاد می کنند که می تواند به عنوان نقطه شروع استفاده شود و به راحتی در طرح ما سفارشی شود.

همه طراحان سایت ها آزار دهنده نیستند

کشیدن و رها کردن آسان است - دانستن نحوه ترتیب دادن عناصر به روشی معنی دار کمی سخت تر است. اما هر وقت ابزاری برای ساده سازی چیزی وجود داشته باشد ، به ما کمک می کند. بنابراین در هر کجا که هستید - اگر می خواهید یک طراح باشید ، مهمترین کار این است که شروع به طراحی کنید.

نشانه ها : طراحی سایت
صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.