SEM چیست؟ SEM چیست؟

SEM چیست؟

آموزش سئو و بهینه سازی سایت زمان مطالعه : ~ 2 دقیقه 21 آبان 1399

بیشتر کاربران اینترنت از موتورهای جستجو برای یافتن اطلاعات، محصولات یا خدماتی که به دنبال آن هستند استفاده می کنند ، در واقع ، 93 درصد کاربران در سراسر جهان از موتورهای جستجو برای یافتن وب سایت استفاده می کنند. تکنیک های (SEM) بازاریابی موتور های جستجوگر به شما این امکان را می دهد در میان میلیون ها صفحه وب موجود در اینترنت نمایش داده شوید. بسیاری از رقبای شما در حال حاضر از این تکنیک ها استفاده می کنند و از ترافیکی که بازاریابی آنلاین آنها ایجاد می کند بهره مند می شوند.

مزایای (SEM) بازاریابی موتور های جستجو

بازاریابی موتور جستجو راهی عالی برای بازاریابی محصولات یا خدمات شرکت شما به صورت آنلاین و ارائه خدمات مستقیم به کاربران آنلاین است. این می تواند از طریق کلمات کلیدی و اصطلاحات کلیدی از طریق تکنیک های تبلیغات کلیکی و از طریق روش های بهینه سازی موتور جستجو مانند انتخاب عناوین مناسب، بهینه سازی محتوای صفحه و ایجاد بک لینک حاصل شود.

بازاریابی موتورهای جستجوگر

به طور کلی SEM یا همان بازاریابی موتورهای جستجو به دو دسته تقسیم می شوند :

بازاریابی موتور جستجو این اطمینان را به شما می دهد که با توجه به جستجوی کاربران، سایت شما مرتبط ظاهر شود و احتمال کلیک کردن روی وب سایت تان را افزایش می دهد . نکته قابل توجه در مورد SEM این است که تأثیر آن مستقیماً قابل اندازه گیری است. شما می توانید مبلغی را که برای فعالیت های PPC هزینه می کنید کنترل کنید و همچنین می توانید مزایایی را که از روش های سئو و PPC دریافت می کنید کنترل کنید.

چرا وقتی یک برنامه بازاریابی دارم باید برای SEM پول خرج کنم؟

برای هدایت ترافیک به وب سایت خود کافی نیست که به بازاریابی آفلاین خود اعتماد کنید. مخاطبان غالباً آدرس وب سایت را فراموش می کنند یا کمپین بازاریابی شما را تا زمانی که واقعاً به آن احتیاج دارند به یاد می آورند! کاربران آنلاین پاسخ سریع و مرتبط به سوالات جستجوی خود می خواهند. موتورهای جستجو بر روی ارائه مرتبط ترین نتایج جستجو به کاربران خود متمرکز شده اند.

چطور باید یک فرایند SEM را راه اندازی کنم؟

مولفه های اصلی SEM کمپین های تبلیغاتی کلیکی و تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو هستند. کمپین های PPC را می توان از طریق معروف ترین موتورهای جستجوی مانند گوگل و بینگ تنظیم و اجرا کرد. همچنین ممکن است بخواهید تبلیغات را در رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، اینستاگرام و غیره اجرا کنید.

کارشناسان بازاریابی وب دودکو انواع خدمات PPC مدیریت و سئو را ارائه می دهند.
کارهای سخت را به ما بسپارید ...!

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.