ساخت ساعت های هوشمند BMW با همکاری شرکت Fossil

 

دو شرکت BMW و Fossil  با امضای توافقنامه ای همکاری خود را برای عرضه ی ساعت های BMW و ساعت های هوشمند به بازار در سال 2019 اعلام کردند.

این ساعت ها با همکاری شرکت بی ام و طراحی می شود و از طریق 4000 کانال خرده فروشی بی ام و و خرده فروشان اصلی شرکت فسیل فروخته خواهد شد ، اما ما هنوز اخبار کاملی در مورد جزئیات این رویداد نداریم.

 

شرکت فسیل چنین توافقنامه هایی را با شرکت های معتبر دیگر نیز دارد.این شرکت طیف وسیعی از ساعت مچی ها و ساعت های هوشمند خود را بر پایه ی سیستم عامل های پوشیدنی گوگل ، تولید میکند. البته این ساعت ها را با کمک شرکت های معتبر و صاحب برندی همچون Skagen, Diesel, Kors, Marc Jacobs, Kate Spade ساخته است.

این ساعت ها ترکیبی از ساعت های سنتی و مدرن هستند که کاملا هوشمند بوده و شامل ابزاری همچون شمارش و ردیابی گام و همچنین نمایش اطلاعیه های جامع می باشند. ارائه ی یک رابط Wear OS (سیستم عامل پوشیدنی) در طراحی برند این ساعت ها و همچنین اتصال آن ها به اندروید یا آیفون ، ویژگی های زیاد دیگری را نیز به این ساعت های هوشمند افزوده است.

 

هیچ توضیحی در مورد طراحی این ساعت ها در دست نیست اما در تصویر منتشر شده ، ساعت Q Explorist با پس زمینه ی بی ام و دیده می شود ؛ اما تجربه ی ما از دستگاه های شرکت فسیل خوب بوده است. طبق تجربه های خوبِ استفاده از ساعت های هوشمند ، می توانیم کیفیت ساعت های هوشمند بی ام و را با محبوبیت آن نزد طرفداران این شرکت بسنجیم.

گفته میشود که این قرارداد تا 2023 اجرا می شود و ما منتظر اطلاعیه های مربوط به ساخت اولین ساعت هوشمند ترکیبی BMW و Fossil  از Baselworld تا فروردین 1398 ش. خواهیم بود.توضیحات :

نویسنده مقاله : مهدیه رضائی - تیم تولید محتوای دود

منابع :

صفحات مشابه
ارسال نظر