راهنمای جامع مشتریان راهنمای جامع مشتریان

راهنمای جامع مشتریان

اگر نمی دانید آیا لازم است سایت داشته باشید یا خیر لطفا صفحه سایت میخوایم چیکار؟ را مطالعه فرمایید.

اگر نمی دانید سایت آماده بهتر است یا سایت اختصاصی لطفا صفحه تفاوت طراحی سایت اختصاصی و وردپرس را مطالعه فرمایید.

اگر برای اولین بار است که می خواهید طراحی سایت انجام دهید یا سایت خود را سئو کنید، یا اگر قبلا یک تجربه ناموفق در این زمینه داشته اید و پروژه شما نیمه کاره رها شده است یا پشتیبانی لازم را برای نتیجه مورد نظرتان از پیمانکاران قبلی دریافت نکرده اید و برای شروع دوباره در انتخاب شخص مناسب برای انجام طراحی سایت یا سئو سایت خود مردّد هستید پیشنهاد می کنیم این مقاله را با دقت مطالعه نمایید.

بیش از صدها شرکت و اشخاصی که به صورت فریلنسر (خود استخدامی) کار می کنند، در حوزه خدمات طراحی سایت و سئو مشغول به فعالیت هستند. اما با وجود ظرفیت فراوان در طراحی سایت می توان گفت مهم ترین دغدغه افرادی که نیاز به طراحی سایت دارند، این است که چگونه یک پیمانکار مطمئن برای انجام پروژه های نرم افزاری خود مانند طراحی سایت، بهینه سازی یا سئو وب سایت یا طراحی اپلیکیشن موبایل انتخاب نمایند. در این مقاله سعی می کنیم تجربیاتی که در طول سالیان فعالیت خود در حوزه ساخت نرم افزارهای سفارشی به خصوص طراحی سایت کسب کرده ایم را در اختیارتان قرار دهیم.

پیشنهاد می کنیم پس از مطالعه این مقاله، صفحه مقالات طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

صداقت

مهم ترین ویژگی یک کسب و کار موفق داشتن صداقت با مشتریان است.

صداقت

مهم ترین ویژگی هر کسب و کار موفق، صداقت در برخورد با مشتریان است. همانگونه که همه ما در خرید کالا یا خدمات گوناگون تجربه کرده ایم، مهم ترین موضوع برای ما این است که پیمانکار یا فروشنده کاملا صادقانه رفتار کند و صرف نظر از سود مالی خود ما را به طور دقیق و واقعی و با زبانی ساده راهنمایی کنند.

مشاوران طراحی سایت باید با مشتریان خود صادق باشند به گونه ای که مشتری از لحاظ ذهنی کاملا احساس امنیت کند و مطمئن باشد که تصمیم گیرنده نهایی اوست و مشاوران درحال انجام وظیفه نسبت به شغلشان هستند و به جهت حفظ منافع شرکت، مشتری را با رهنمایی های غلط سردرگم نمی نمایند.

یک شرکت طراحی سایت معتبر مشاورانی دارد که وظیفه آنها راهنمایی مشتریان بـرای انتخاب بهترین گزینه برای رسیدن به منظور نهایی آنان است. بسیاری از مشتریان طراحی سایت دقیقا اطلاع کافی از آنچه مورد نیاز شغل آنهاست ندارند و نیاز به مشاوره صادقانه و کامل برای انجام پروژه خود دارند. شخصی که تمام چالش ها، مسائل فنی و جانبی پروژه را بشناسد و به آنها بگوید چگونه یک وب سایت داشته باشند که با بهینه ترین هزینه بیشترین بازدهی را برایشان به وجود آورد. اگر مشاوران یک شرکت طراحی سایت ایـن ویژگی را داشتند می توانید به آن مجموعه اعتماد نمایید.

تجربه و دانش

همکاری با متخصصانی که از تجربه و دانش کافی برخوردار هستند ، ضامن سرمایه گذاری شماست.

تجربه

ویژگی مهم دیگر برای یک شرکت طراحی سایت حرفه ای و معتبر تجربه و دانش فنی بالاست. اعضای تیم یک شرکت طراحی سایت حرفه ای در همه شاخه ها مانند گرافیک، برنامه نویسی، تولید محتوا، سئو، تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ و غیره باید تجربه و دانش فنی لازم را داشته باشند تا بتوانند به بهترین شکل نیازهای یک پروژه را برطرف نمایند. در مواردی مشتریان برای طراحی سایت به شرکت های غیرمتخصص و یا فریلسنر ها مراجعه می نمایند که در بیشتر اوقات یا پروژه آن ها نیمه کاره رها می شود و یا در نهایت از نتیجه کار خود رضایت کافی بدست نمی آورند.

بهتر است قبل از انتخاب پیمانکار پروژه طراحی سایت خود در نظر بگیرید که آیا شخص یا شرکت مورد نظرتان تخصص لازم در این زمینه را دارد یا خیر. برای فهمیدن این موضوع کافیست نمونه کارهای انجام شده قبلی را ببینید و توانایی های فنی شان را محک بزنید. البته در بعضی موارد ممکن است پروژه های قبلی شامل امکانات مورد نیاز شما نباشد. در این صورت از مشاور آن شرکت بپرسید که آن شرکت توانایی انجام امکانات و نیازهای شما را دارد یا خیر.

مسئولیت پذیری

عقد قرارداد با یک شرکت مسئولیت پذیر و قانونی، سرمایه گذاری شما را تضمین می کند.

مسئولیت

نگرانی دیگر مشتریان طراحی سایت و سئو مسئولیت پذیری پیمانکاران است. تمام مشتریان باید این نکته را درنظر بگیرند که کارکردن با فریلنسر ها (اشخاصی که بصورت شخصی در منزل یا دفتر کار خود کار می کنند) ریسک بالایی دارد. ایـن افراد که به صورت شخصی با مشتریان قرارداد بسته و روی پروژه ها کار می کنند، نمی توانند تکیه گاه مطمئنی برای پروژه های بلند مدت شما باشند زیرا به هردلیلی ممکن است در آینده در این حوزه فعالیت نکنند و مسئولیت پذیری آنها نسبت به پروژه های طراحی شده قبلی تحت تاثیر شرایط زندگی آنها قرار گیرد و به درستی پاسخگوی مشتریان خود نباشند.

بسیاری از مشتریان بـرای اینکه هزینه کمتری بابت طراحی سایت خود بپردازند به فریلنسر ها سفارش پروژه می دهند، بدون توجه به این موضوع که ممکن است در آینده تمام پول آن ها با تعطیل شدن وب سایت شان از بین برود. بنابراین بهتر است طراحی سایت خود را به یک شرکت تخصصی طراحی سایت بسپارید تا از پشتیبانی آنها در سال هـای آینده مطمئن باشید.

خلاقیت

نوآوری همواره به ما کمک خواهد کرد سریع تر و راحت تر به هدف نهایی برسیم.

خلاقیت

یکی از توانایی های مهم دیگر که برای سپردن پروژه خود به پیمانکاران باید در نظر گرفته شود، خلاق بودن آنهاست. یک شرکت طراحی سایت خلاق باید ضمن پیاده سازی قالب هـای استاندارد روز در طراحی سایت، با به کارگیری ایده های خلاقانه در پروژه های مختلف، وب سایت طراحی شده را به بالاترین سطح کارایی و زیبایی برساند. شرکت طراحی سایت دود همواره سعی دارد ضمن حفظ استانداردهای گرافیکی و کدنویسی رابط کاربری وب سایت مشتریان را درساده ترین شکل با بالاترین سطح کارایی و زیبایی پیاده سازی کند تا کاربران وب سایت بتوانند ضمن لذت بردن از نمای بصری وب سایت به راحتی با تمام گزینه ها و امکانات آن کار کنند.

پشتیبانی

ارائه خدمات پشتیبانی مستمر و قدرتمند، بیشتر از انجام طراحی سایت اهمیت دارد.

پشتیبانی

یکی از مهمترین مسائلی که در طراحی سایت باید به آن توجه شود موضوع پشتیبانی است. مشتریان طراحی سایت باید بدانند که وب سایت طراحی شده آنها نیاز به پشتیبانی دائمی دارد. این پشتیبانی در شرکت های مختلف طراحی سایت به انواع مختلفی تعبیر می شود. برای مثال شرکت طراحی سایت دود به تمام مشتریان خود یک سال پشتیبانی رایگان به عنوان ضمانت پروژه ارائه خواهد داد و از سال دوم مشتری می تواند با پرداخت مبلغ پشتیبانی که میزان آن با توجه به نوع پروژه تعیین می شود، این پشتیبانی را به صورت سالیانه تمدید نمایند.

پشتیبانی لازمه هر پروژه طراحی سایت است زیرا ضمانت می کند وب سایت طراحی شده برای همیشه بروز، پایدار و آنلاین خواهد ماند. 

بروزرسانی

در بیشتر پروژه های طراحی سایت، تولید محتوا و بروزرسانی یک نیاز حرفه ای و ضروریست.

تولید محتوا

بسیاری از مشتریان تصور اشتباهی نسبت به طراحی سایت دارند و گمان می کنند همه پروژه های طراحی سایت به یک اندازه نیاز به تولید محتوا و بروزرسانی دارند. در صورتی که در برخی از پروژه ها این نیاز بسیار کم و در برخی دیگر تولید محتوا مهم ترین کار پس از طراحی سایت است. تولید محتوا یعنی ایجاد صفحات جدید با اطلاعات متنی و تصویری برای تکامل و بروزرسانی وب سایت. تولید محتوا در بسیاری از وب سایت ها یک نیاز ضروری و دائم است. برای نمونه وب سایت های خدماتی و آموزشی همچنین فروشگاه های اینترنتی باید بصورت دائم بروزرسانی شوند. اما وب سایت های اطلاع رسانی یا شرکتی حجم تولید محتوای کمتری دارند.

نکته ای که مشتریان طراحی سایت باید به آن توجه کنند این است که آیا میخواهند تولید محتوای وب سایت را خودشان انجام دهند یا ایـن کار را به شرکتی که طراحی سایت آنها را انجام داده برون سپاری نمایند. شرکت طراحی سایت دود یک تیم تخصصی تولید محتوا در اختیار پروژه می گذارد تا بهترین نتایج برای کسب و کار مشتریان کسب شود. تیم تولید محتوای ما قادر است تمام محتوای مورد نیاز یک وب سایت مانند متن، تصاویر، اینفوگرافی، موشن گرافی، تیزر ویدئویی و انیمیشن، ویدئوهای آموزشی و عکاسی اختصاصی را در بالاترین سطح کیفی تولید نماید.

سئو

با سئو اصولی به قله های موفقیت صعود کنید.

سئو

اگر با زمینه سئو و بهینه سازی سایت آشنایی ندارید پیشنهاد می کنیم مقاله سئو را مطالعه نمایید. در حال حاضر بدلیل گسترش استفاده از اینترنت برای جستجوی نیازهای روزمره و افزایش روزافزون وب سایت ها، کاربرانی هستند که خدمات شما را در گوگل جستجو می کنند. بنابراین اگر وب سایت شما جز نتایج صفحه اول گوگل باشد بازدیدکنندگان سایت شما بسیار بیشتر و در نتیجه مشتریان شما بیشتر خواهد شد. بـرای اینکه موتورجستجوی گوگل وب سایت شما را از میان هزاران وب سایت دیگر که در حوزه فعلایت شما طراحی شده اند، در صدر نتایج جستجوی صفحه اول نمایش دهد نیاز است که سایت شما سئو یا بهینه سازی شود.

برای دستیابی به رتبه های بالای گوگل باید طراحی سایت شما با توجه به رعایت اصول اولیه سئو انجام گردد. مهندسین دودکو یک سیستم مدیریت محتوای سایت، طراحی و برنامه نویسی کرده اند که تمام اصول سئو در آن رعایت شده است. بنابراین تمام وب سایت هایی که ما برای مشتریان خود طراحی و برنامه نویسی می کنیم، در سئو به موفقیت شگفت انگیزی دست پیدا کرده اند. اگر درحال حاضر وب سایت دارید و یا در حوزه پر رقابتی فعالیت می کنید و می خواهید به صورت تخصصی روی سئو سایت خود کار کنید می توانید با مطالعه مقالات آموزش رایگان سئو در همین سایت و سراسر اینترنت، سایت خود را سئو کنید و اگر فرصت این کار را ندارید می توانید سئو وب سایتتان را به تیم سئو دودکو بسپارید.

صفحات مشابه

ارسال نظر