طراحی سایت ارزان طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

زمان مطالعه : ~ 1 دقیقه 27 اسفند 1397

طراحی سایت ارزان گزینه ای است که بسیاری از شرکت ها و فروشگاه ها و کسب و کارهای کوچک به دنبال آن هستند. اگر شما نیز به دنبال طراحی سایت ارزان با امکانات استاندارد و داینامیک هستید خدمات طراحی سایت دود این امکان را برایتان فراهم کرده است که بتوانید با پرداخت حداقل هزینه صاحب یک وب سایت حرفه ای و قابل توسعه در آینده بر روی دامنه دلخواه خود شوید. 

شرکت طراحی سایت دود با بررسی نیازهای بازار و مشتریان خدمات خود را در قالب پکیج های گوناگون ارائه می دهد و در هر پکیج بازه خدمات را از پایه (پکیج طراحی سایت ارزان) تا پیشرفته (پکیج طراحی سایت اختصاصی) دسته بندی کرده است. این دسته بندی خدمات امکان طراحی سایت ارزان با حداقل امکانات و حداقل هزینه را فراهم آورده است.

امکانات طراحی سایت ارزان

یکی از نگرانی های مشتریان طراحی سایت ارزان این است که بتوانند با پرداخت حداقل هزینه وب سایتی داشته باشند که نیازهای آنان را برطرف سازد و اگر در آینده نیاز به پیاده سازی امکانات بیشتری برای وب سایت خود داشتند مجبور به طراحی مجدد وب سایت نشوند و فقط پا پرداخت هزینه های ماژول های اضافی امکانات وب سایت را گسترش دهند. مهندسین شرکت طراحی سایت دود با درک صحیح موقعیت بازار مشتریان این امکان را با سیستم مدیریت محتوای دود فراهم کرده اند. 

شرکت دود با طراحی سایت ارزان اما دارای قابلیت توسعه توسط ماژول های پیشرفته یک وب سایت با حداقل امکانات برای مشتریانی که به دنبال طراحی سایت با شرایط مقرون به صرفه هستند رویای داشتن یک وب سایت اختصاصی را برای هر فرد یا مجموعه ای فراهم کرده است.

قیمت طراحی سایت ارزان

از طریق سیستم محاسبه قیمت طراحی سایت (کلیک کنید) می توانید به راحتی هزینه طراحی سایت خود را محاسبه نمایید و در صورت نیاز به امکانات متفاوت و ارائه قیمت پیشنهادی خود با تلفن های شرکت دود تماس بگیرید.

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.