طراحی سایت اقساطی طراحی سایت اقساطی

طراحی سایت اقساطی

زمان مطالعه : ~ 3 دقیقه 11 تیر 1398

امروزه با پیشرفت کسب و کارها در فضای مجازی و توسعه معرفی خدمات و محصولات طراحی سایت اقساطی گزینه ی مناسبی در تکامل کسب و کارها می باشد. طراحی سایت به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به عنوان یک کاتالوگ آنلاین و همیشه همراه به صورت 24 ساعته کسب و کار و خدمتتان را فعال نگه دارید.

بنابراین این موضوع بسیار مهم است که به فکر طراحی یک سایت معتبر با تمام امکانات باشید که بتواند نقش شعبات مختلف در سرتاسر ایران و جهان را برای شما ایفا کند.

اما با توجه به تورم اقتصادی موجود و کمبود اطلاعات، کاربران، مدیریت طراحی سایت را به یک امر، با ریسک بزرگ تبدیل کرده اند و از طراحی سایت خودداری می کنند. شرکت دوراندیشان ویرا داتیس (دود) در نظر دارد برای رفاه حال شما کاربران محترم با طراحی سایت اقساطی، راه را هموارتر نماید. طراحی سایت اقساطی خدمت کوچکی از شرکت دوراندیشان ویرا داتیس می باشد که با هدف پیشرفت کسب و کارهای بزرگ و کوچک باعث ایجاد اطمینان بیشتر برای آن گروه از عزیزانی که طراحی سایت را ریسک تلقی می نمایند، باشد.

ویژگی های مورد نیاز طراحی سایت استاندارد

  • بهینه سازی سئو سایت و ریسپانسیو بودن سایت
  • بالا بردن رتبه سایت در موتورهای جست و جو
  • طراحی صفحه مدیریت سفارشی و آموزش آن
  • گرافیک زیبا و استاندارد همراه تعرفه های اعلام شده
  • بالا بودن امنیت سایت و سرعت بالا آمدن سایت

این ویژگی ها طراحی سایت اقساطی شما را کامل می کند و تیم طراحی سایت دود پیگیر به اطمینان رسیدن شما عزیزان در طراحی سایت اقساطی می باشد.

شرایط پرداخت هزینه طراحی سایت اقساطی

نحوه ی پرداخت شرایط اقساطی

تعداد اقساط پرداختی شما بر اساس نوع پکیج انتخاب شده و جمع کل قرارداد با پیش پرداخت یک سوم از کل قرارداد و پرداخت مابقی در ماه های آتی حداکثر تا 4 ماه می باشد.

امکان پرداخت با اقساط بلند مدت

اگر بنا به دلایل یا شرایطی خاص، درخواست اقساط بلند مدت شود با هماهنگی با واحد فروش می توانید پرداختتان را کامل کنید.

دریافت کامل شرایط سایت در پرداخت اقساطی

برای تیم دودکو رضایت مشتریان عزیز مهم ترین اصل به شمار می آید بنابراین شما می توانید تمام امکاناتی که شامل پکیج انتخابیتان می باشد را بدون هیچ کمبودی در کیفیت نهایی کار دریافت کنید.

تعرفه های پرداختی

با توجه به تنوع پکیج های ارائه شده در بخش سئو و طراحی سایت، شما می توانید لیست کامل تعرفه ها و قیمت های هر پکیج را با تماس و مشاوره ی رایگان از واحد فروش به دست آورید.

انتخاب مناسب پکیج اولیه ی برای استارت طراحی سایت

پکیج ها به گونه ای طراحی شده است که بتوانید هر زمان که بخواهید با مبلغ بسیار پایین کارتان را شروع کنید و در عرصه ی دیجیتال مارکتینگ قدم گذارید و با گسترش کارتان سایتتان را نیز ارتقا بخشید.

تضمین قرارداد ارائه شده

نحوه ی بستن قرارداد به صورت حضوری و غیر حضوری با عقد قرارداد رسمی تضمین می شود.

خدمات رایگان ارائه شده

دامنه ی ir و پشتیبانی یکساله را از تیم دودکو رایگان دریافت کنید.

ما تضمین می کنیم که کیفیت ارائه شما توسط دودکو و مبلغ پرداختیتان را توسط هیچ شرکت دیگری دریافت نخواهید کرد و دلیل آن هم این است که؛ برای ما بسیار اهمیت دارد که مشتریان عزیزمان بتوانند با اوضاع اقتصادی حال حاضر روز به روز موفق تر شوند.

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.