طراحی سایت انتشارات طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت انتشارات

زمان مطالعه : ~ 1 دقیقه 15 مرداد 1398

یکی از بزرگترین ایرادات وارده به ما در این چندین دهه کمبود مطالعه بوده و همین امر باعث شده تا سطح اطلاعات ما پائین باشد ، در حالی که در کشورهای دیگر متوسط رو به بالا است. از طرفی هر ناشر میتواند با طراحی سایت انتشارات کمک بزرگی به سرانه مطالعه کشور کند.

شاید برایتان این اتفاق افتاده باشد که به دنبال کتاب خاصی بوده باشید و با جست و جوی فراوان از یافتن آن کتاب ناامید شده باشید ،  با طراحی سایت انتشارات این مژده را به همه کتاب دوستان می دهیم که با همکاری پژوهشگران و دانش پژوهان ، مولفان و ناشرین ، این مشکل را برای همیشه رفع کنیم.

امکانات طراحی سایت انتشارات

در طراحی سایت انتشارات ، ناشرین میتوانند اطلاعات مربوط به کتاب ها و نمودار چاپ آنها و کتاب های در انتظار چاپ را در طراحی سایت خود به نمایش بگذارند. از طرفی با توجه به وسعتی که در حوزه خرید و فروش کتاب به آن نیاز است و جوانان هم بیشتر در این فضا فعالیت دارند ، محیط مجازی فضای در خوری را فراهم آورده و سرانه کتاب خوانی را بالا برده و باعث رونق در فرهنگ و حوزه کتاب شده است.

کار اصلی طراحی سایت انتشارات ایجاد ارتباط با خوانندگان کتب مختلف است ، به همبن دلیل داشتن یک طراحی سایت انتشارات برای همه ضرورت دارد. در آخر باید عرض کنیم ، بیایید تا دست در دست هم این فرهنگ مثبت را التیام ببخشیم و با طراحی سایت انتشارات همه برای آینده میهن عزیزمان ایران دلسوز باشیم.

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.