طراحی سایت صنایع دستی طراحی سایت صنایع دستی

طراحی سایت صنایع دستی

زمان مطالعه : ~ 1 دقیقه 16 تیر 1398

کشور پهناور ایران مهد تمدن و هنر است و همه ما هموطنان به اصالتمان باید ببالیم، به این دلیل که در نوبه خود قطب صنایع دستی محسوب می شویم و باید عرض کنم که هر چقدر از هنر انگشتان مردم این مرز و بوم بیان شود باز هم کلمه کم خواهم آورد. با این حال از آنجایی که برای سفر به شهر های مختلف کشور و دسترسی به صنایع دستی هر شهر میسر نیست، طراحی سایت صنایع دستی این مشکل را برطرف کرده است و با راه اندازی طراحی سایت صنایع دستی نه تنها در داخل کشور بلکه می توان این ارضه و تقاضا را در سطح جهان گسترش داد.

قابلیت طراحی سایت صنایع دستی

آشنایی بیشتر با فروشگاه ها و کارگاه های تولید صنایع دستی، درج تصاویر دقیق از محصولات و حتی اماکن تاریخی شهر مورد نظر بابت قدمت آن صنایع دستی و دسته بندی آثار و اماکن خرید و فروش صنایع دستی.

نکاتی فنی در طراحی سایت صنایع دستی

دو شرط مهم در طراحی سایت برای صنایع دستی موجود است که باید رعایت نمود. اول صفحه ورودی زیبا و با کیفیت و دوم رعایت استاندارد ها و اصول بهینه سازی و سئو هستندکه مهمترین قسمت طراحی سایت صنایع دستی  به حساب می آید که می شود با آنها به نتیجه مطلوب رسید.

یکی دیگر از امکاناتی که نظر مراجعین را جلب خواهد کرد سرعت بالا آمدن سایت و آپلود تصاویر می باشد و هرچه سایت کامل تر باشد جذب کاربر بالایی هم خواهد داشت چه از نظر دسته بندی و چه از نظر محصولات.

حس وطن دوستی یک موحبت الهی است، بیایید تا با روش طراحی سایت صنایع دستی پیام مهربانی را به همه دنیا مخابره کنیم.

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.