طراحی سایت غذا طراحی سایت غذا

طراحی سایت غذا

زمان مطالعه : ~ 1 دقیقه 10 تیر 1398

در قرن ۲۱ دنیا روی آورده به تحولات مختلف در همه زمینه ها که یک نمونه آن سفارش غذا و دسترسی راحت به غذا و مواد غذایی می باشد که این امر توسط فضای مجازی و دنیای دیجیتال فراهم گردید. 

امتیازات طراحی سایت غذا

مشتریان با استفاده از منویی که در طراحی سایت غذا به نمایش درآمده غذای مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش می دهند و توسط یک پیک در هرنقطه از شهر که هستند به آن دسترسی خواهند داشت. یکی دیگر از امتیازات طراحی سایت غذا، برای کاربرانی است که برای رستوران و یا کیترینگ خود اقدام به طراحی سایت می کنند و با این روش هم اصول برندینگ را رعایت کردند و هم به سئو سایت که از اهمیت ویژه ای برخوردار است توجه دارند. امروزه در سایتهایی که می بینید سفارش غذا زیاد است بدانید اصول سئو را رعایت گردیده و سایتشان در دیدرس همه مخاطبان این حوزه از کسب و کار می باشند. البته کیفیت غذا هم مهم می باشد و بسیار تاثیرگذار است.

امکانات طراحی سایت غذا

  • منو و لیست همراه با تصویری از غذای مورد نظر
  • پرداخت آنلاین و صفحه آدرس
  • ثبت نام اینترنتی و اطلاعات رستوران و یا کیترینگ و غیره
  • امکان پیگیری سفارش و صدور فاکتور دیجیتال

صفحه ارتباط کاربر با مشتری و ارائه تخفیفات و یکی دیگر از امکانات مهم طراحی سایت غذا بالا بودن سرعت سایت در ساعات اوج رجوع مشتری می باشد.

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.