طراحی سایت قالب آماده طراحی سایت قالب آماده

طراحی سایت قالب آماده

زمان مطالعه : ~ 1 دقیقه 11 تیر 1398

برای طراحی سایت قالب آماده باید یک اصول خاص به همراه استاندارد های مورد نیاز را رعایت کرد. به این دلیل که طراحی سایت قالب آماده شما ظاهر ورودی آن نباید زننده باشد بلکه بر عکس باید بتواند مشتری را جذب کند.برخی کاربران به دلیل راحتی و کم هزینه بودن طراحی سایت به سراغ طراحی سایت قالب آماده می روند که با مشکلاتی هم رو به رو می شوند.

معایب طراحی سایت قالب آماده

یکی از معایب طراحی سایت قالب آماده عدم پشتیبانی است، زیرا کاربری که از طراحی سایت قالب آماده استفاده میکند همه کارهای آن سایت به عهده کاربر است و از هیچ برنامه آن پشتیبانی نمی شود حتی هاست و دامین سایت و این یکی از نقطه های ضعف طراحی سایت قالب آماده می باشد. عدم بروز رسانی یکی دیگر از نقاط ضعف طراحی سایت قالب آماده است، به این دلیل این قالب ها قفل شکسته هستند و نمی توان آنها را بروز رسانی کرد و به همین خاطر خطر هک شدن سایت بالا خواهد بود. اینها نمونه ای از معایب طراحی سایت قالب آماده می باشد.

مزایای طراحی سایت قالب آماده

صرفه جویی در وقت و قیمت سایت و تنوع در انتخاب قالب مورد علاقه و یا استفاده از قالبهایی با رعایت استاندارد های لازم برای بالا کشاندن رتبه سایت و نمونه های دیگر از مزایا طراحی سایت قالب آماده موجود است که در دیگر مقالات به آنها اشاره خواهد شد. امیدواریم با همکاری باهم بتوانیم به هدف مورد تایید شما و ما برسیم، کافیست فعل خواستن را صرف کنید.

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.