طراحی سایت قسطی طراحی سایت قسطی

طراحی سایت قسطی

زمان مطالعه : ~ 1 دقیقه 15 تیر 1398

طراحی سایت ابزاری کاربردی برای فروش بیشتر مشاغل به حساب می آید. به همین جهت بیشتر مشاغل و کسب و کارها امروزه برای حضور و فروش بیشتر در این دنیای پر سر و صدا سر و دست می شکنند. اما با در نظر داشتن نوسانات شدید اقتصادی و بالا رفتن تورم و کمبود نقدینگی موجود در جامعه، شرکت دوراندیشان ویرا داتیس برای جبران این فشارها اقدام به طراحی سایت به صورت قسطی نموده است.

در این سرویس کاربران به روش های مختلفی طراحی سایت خود را که متناسب با حوزه کسب وکارشان می باشد انتخاب کرده و با توافق طرفین در ساخت و گرافیک و کیفیت پشتیبانی سایت، اقدام به راه اندازی می کنیم و با شرایط ویژه ای که برای طراحی سایت قسطی در نظر گرفته شده، در سه مرحله (عقد قرارداد، نیمه کار و مرحله تحویل پروژه) می باشد، دریافت می گردد.

یک نکته مهم: پشتیبانی سایت تا یک سال به عهده شرکت می باشد، ولی پس از یک سال قرارداد جداگانه تنظیم شده که آن هم به صورت قسطی می توان پرداخت کرد. لازم به ذکر است در طراحی سایت قسطی هر گونه مبلغ پرداختی که با توجه به قیمت پروژه تعیین می گردد، با توافق طرفین  انجام می پذیرد.

شرایط طراحی سایت قسطی

در طراحی سایت قسطی مبالغ دریافتی طی سه مرحله انجام می شود در حالی که در قرارداد پشتیبانی به شکل ماهیانه دریافت می شود. تمامی سفارشات طراحی سایت قسطی از طریق پنل هاستینگ تیم دوراندیشان ویرا داتیس استفاده می شود و در آخر باید عرض کنیم که تا افکار بزرگ نداشته باشیم به بزرگی نخواهیم رسید و در مراحل پیشرفت طراحی سایت قسطی، آن بزرگی را حس خواهیم کرد.

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.