طراحی سایت لیزینگ طراحی سایت لیزینگ

طراحی سایت لیزینگ

زمان مطالعه : ~ 2 دقیقه 7 شهریور 1398

اولین شرکت لیزینگ مدرن در سال ۱۹۵۲ در سانفرانسیسکو آمریکا تاسیس شد و تا به امروز با نام تجاری شرکت لیزینگ ایالات متحده در حال فعالیت است . با تشکیل این شرکت , آرام آرام صنعت لیزینگ گسترش یافت و به دیگر کشور ها و قاره ها راه پیدا نمود .

لیزینگ در ایران هم از همان سال هایی که اقتصاد در کشورهای آمریکای لاتین و آسیایی در سال ۱۹۷۰ رشد نمود , تشکیل گردید . ولی شروع رسمی فعالیت لیزینگ در ایران را باید از سال ۱۹۷۵ دانست , که توسط برادران آیسه که در شرکت سیتروئن فرانسه به تولید و تعامل محصولات با ایران مشغول بودند . شرکای اصلی لیزینگ شرکت سوسیه جنرال فرانسه و بانک های آن دوره و سرمایه داران خصوصی بودند , که بنای لیزینگ را در کشور ایران , با نام شرکت لیزینگ ایران راه اندازی کردند .

روش های طراحی سایت لیزینگ

دو روش فروش اقساطی و اجاره به شرط تملیک , دلیل اصلی راه اندازی طراحی سایت لیزینگ هستند .

 در طراحی سایت لیزینگ , میتوان از طریق روش های بالا دسترسی به محصولات و کلیه خدمات لیزینگ را با طراحی سایت آسان نمود .

امکانات طراحی سایت لیزینگ

از آنجایی که مشاغل زیادی میتوانند طراحی سایت لیزینگ داشته باشند و با توجه به نسبت میزان امکانات هر کسب و کار و شرایط لیزینگ محصولات مورد نظر میتوانند طراحی سایت لیزینگ را راه اندازی نمایند .

امکان ایجاد صفحه پنل مدیریت و کاربری و صفحه درباره ما و صفحه پرداخت آنلاین میتوان صفحات اصلی طراحی سایت لیزینگ را راه اندازی کرد . کیفیت و گرافیک بالای صفحه اصلی سایت هم بسیار مهم است . به این دلایل که , جذب مشتری را زیاد میکند و  از طرفی استاندارد دسته بندی محصولات باعث میشود , اصول سئو رعایت شود و در نتیجه , سایت به رتبه بالایی در گوگل برسد .

نیم دوراندیشان ویرا داتیس برای خدمات در همه این زمینه ها آماده به کار است . ما با توجه به شرایط اقتصادی موجود , هر گونه کمکی که بتوان به مردم این مرز و بوم انجام داد را دریغ نمی کنیم . طراحی سایت لیزینگ نمونه بارز این همیاری نیز می باشد .

نمونه کارهای مرتبط با طراحی سایت لیزینگ
صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.