طراحی سایت مدرسه طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه

زمان مطالعه : ~ 1 دقیقه 7 مرداد 1398

به طور کلی چند سالی است که کنترل مدارس بر عهده طراحی سایت مدرسه میباشد و این کنترل باعث شده تا سیستم مدارس به صورت یکپارچه شود و علاوه بر مدرسین و مسئولین ، خود دانش آموزان و اولیای آنها به طراحی سایت مدرسه دسترسی داشته باشند و از طریق  آن تبادل اطلاعات خیلی راحت انجام شود.

نکته مهم طراحی سایت مدرسه

یکی از نکات مهم که در مدارس آموزش داده می شود ، حفاظت از محیط زیست است و از طرفی طراحی سایت مدرسه از حجمه اتلاف کاغذ و ضرر زدن به محیط زیست جلوگیری میکند و همه اطلاع رسانی هایی که توسط نامه و از بین بردن کاغذ به وجود می آمد ، از طریق طراحی سایت انجام می پذیرد.

در طراحی سایت مدرسه تمامی دانش آموزان پنلی که با ثبت نام کردن در سایت مدرسه برای خود به وجود می آورند ، را مدیریت خواهند کرد و همه امتیازات اعم از تشویقی وتنبیهی درون طراحی سایت قابل ثبت است.

بخش های طراحی سایت مدرسه

بخش مقالات علمی و آموزشی و سرگرمی

بخش معرفی دانش آموزان برتر و افتخارات مدرسه

بخش معرفی مدرسه و مسئولین و معلمین

بخش کتابخانه و نمونه سوالات دانش آموزی

بخش کاربری و معرفی نمایندگان کلاس ها

در این مقاله ارجاع ما به یک سیستم کنترل یکپارچه بین مدارس و دانش آموزان است که از طریق طراحی سایت مدرسه به طور کامل به این موضوع تسلط خواهید داشت. این آینده سازان ایران عزیز از قاعده طراحی سایت مدرسه می توانند به راحتی در آینده با تکنولوژی ارتباط برقرار کنند.

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.