طراحی سایت هنری طراحی سایت هنری

طراحی سایت هنری

طراحی سایت هنری در هر ابعادی قابل انجام است, طراحی و گرافیک و یا UI طراحی سایت هنری هم میتواند مهمترین اصل را در این زمینه باشد. برای این موضوع تیم منحصر به فرد و هوشمندی ذر نظر گرفته شده تا بتوانیم ببیشترین تاثیر گذاری را در کاربران و بازدید کنندگان را در طراحی سایت هنری شما داشته باشیم. کاربرد درست و به جا از رنگ ها در طراحی سایت هنری شما یا همان UX نیز از بخشهای مهم در این حوزه میباشد. شرکت دور اندیشان ویرا داتیس دانش و تجربه خود را در طراحی چنین سایت هایی در چند نمونه زیر خلاصه کرده است که به شرح زیر میباشد:

میتوانید برند خودتان را داشته باشید در طراحی سایت هنری

طراحی سایت هنری حقیقتا یکی از اولین راه ها برای معرفی سبکتان میباشد. به نظر داشته باشید که شما فقط یک هنرمند نیستید بلکه در کنار آن برند خودتان را هم میتوانید داشته باشید, زیرا که کاربران و مراجعین از این پس شما را با سبکتان و برندتان خواهند شناخت. بنابراین طراحی سایت هنری و اضافه کردن محتویاتتان به آن میتواند موقعیت فراهم کردن نام و سبک شما شود و دیگر لزومی ندارد از روشهای منسوخ شده استفاده کنید.

طراحی سایت هنری

ساخت لیست از ایمیل ها درطراحی سایت هنری

شما میتوانید صندوق پستی اختصاصی داشته باشید در حالی که بسیاری از شبکه های اجتماعی به شما این اجازه نمیدهند. بنابراین زمانی که شما آلبوم هنری جدیدی را به بازار میدهید و یا تور جدیدی را برای هوادارانتان میگذارید نیاز به ارسال ایمیل های گروهی جهت اطلاع رسانی دارید. پس در طراحی سایت هنری با داشتن نام و آدرس صندوق پستی مختص خودتان به شما این اجازه را میدهد تا بانک اطلاعاتی از آدرس ایمیل کاربرانتان را داشته باشید.

در طراحی سایت هنری کنترل اختصاصی بر روی محتویات خود داشته باشید

شبکه های اجتماعی یک نمونه تعریف شده ارسال مطلب را دارند, زیرا آنها مالک و صاحب وب سایت هستند و شما استفاده کننده هستید. پس زمانی که در طراحی سایت هنری خودتان محتوا قرار میدهید میتوانید به خوبی مدیریت نموده و حتی به گونه ای محتویات را قرار بدهید که رتبه خوبی در سئو پیدا نمایید.

طراحی سایت هنری

در طراحی سایت هنری محصولات خود را بفروشید

فروش محصول از طریق طراحی سایت هنری بسیار لذت بخش است زیرا که نفر سومی برای دریافت پورسانت در این میان وجود ندارند در نتیجه هزینه محصول برای کاربران معقول تر خواهد بود. پس حتی در طراحی سایت هنری میتواند به یک وب سایت فروشگاهی نیز تبدیل گردد.

نمونه کارهای مرتبط با طراحی سایت هنری
صفحات مشابه

ارسال نظر