قیمت طراحی سایت قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت

زمان مطالعه : ~ 3 دقیقه 5 شهریور 1399
پکیج های طراحی سایت

 

نرم افزار محاسبه قیمت طراحی سایت

خدمات طراحی سایت جز اصنافی است که متاسفانه هنوز لیست قیمت مصوبی از طرف مراجع رسمی برای آن مشخص نشده است. سازمان نظام صنفی رایانه ای به عنوان معتبر ترین مرجع ناظر خدمات نرم افزاری و رایانه ای در کشور به دلایل زیادی نتوانسته است .

از دلایل مهم عدم شفافیت و ثابت بودن بازه قیمت طراحی سایت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • متنوع بودن نوع خدمات و ابزارهای طراحی سایت 
  • وابستگی مستقیم قیمت طراحی سایت به کیفیت ارائه خدمات توسط شخص یا شرکت طراحی سایت
  • آمیخته بودن هنر، سلیقه و میزان خلاقیت طراحان با نتیجه خدمت ارائه شده

در واقع هر شغلی که به نوعی طراحی در آن دخیل باشد نمی تواند قیمت مشخص و دقیقی داشته باشد. چرا که سلیقه، خلاقیت و توان فنی طراح یکی از مهمترین عامل های تعیین کننده قیمت در این گونه اصناف است. بنابراین کاملا طبیعی است که هر طراح نیز مانند هر هنرمند دیگر بر روی خدماتی که ارائه می دهد شخصا قیمت گذاری می نماید.

این ها مهم ترین دلایل گستردگی بازه قیمت طراحی سایت در میان شرکت ها و طراحان مختلف است. اما چگونه می توانید در این بازار بدون قیمت مصوب، خرید وب سایت خود را به درستی انجام دهید؟ ما در مقاله مشاوره طراحی سایت سعی کرده ایم معیارهایی را برای شما مشخص نماییم تا بتوانید راحت تر و دقیق تر طراح وب سایت مورد نظر خود را تشخیص داده و برای سرمایه گذاری بر روی طراحی سایت خود قیمت و بودجه تعیین نمایید.

قیمت طراحی سایت اختصاصی

قیمت طراحی سایت اختصاصی همانگونه که از اسمش مشخص است بدلیل اختصاصی و سفارشی بودن آن از باقی انواع طراحی سایت شامل طراحی سایت آماده، طراحی سایت وردپرس، طراحی سایت توسط سایت ساز گران تر است اما مهم ترین ویژگی طراحی سایت اختصاصی، سفارشی بودن آن است که شما را مطمئن می کند با وجود اینکه قیمت آن کمی از انواع دیگر طراحی سایت بیشتر است اما در نهایت وب سایت شما آن چیزی خواهد شد که شما می پسندید.

دیگر ویژگی طراحی سایت اختصاصی این است که امکانات پنل مدیریت و طراحی رابط کاربری (قالب وب سایت) دقیقا همان طوری که شما مدنظر دارید در بهترین حالت خود انجام خواهد شد که کارایی وب سایت شما را افزایش خواهد داد. به همین دلیل است که تمام برندهای معتبر دارای وب سایت اختصاصی هستند.

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت اختصاصی نسبت به سایت ساز ها این است که شما را صاحب یک وبسایت می کند اما در انواع طراحی سایت های دیگر شما یا صاحب یک وب سایت رایگان و بی کیفیت هستید یا اینکه توسط سایت ساز ها به اجاره کردن وب سایت می پردازید و هر زمان پول اجاره خود را پرداخت نکنید وب سایت دیگر مال شما نخواهد بود.

پکیج های طراحی سایت اختصاصی

در ادامه می توانید پکیج های طراحی سایت شرکت دود را مشاهده فرمایید.

قیمت طراحی سایت وردپرس

تفاوت طراحی سایت وردپرس و اختصاصی را در بخوانید سپس به صفحه پکیج های طراحی سایت مراجعه کرده و پکیج مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

جهت استعلام قیمت طراحی سایت وردرپرس با دودکو تماس بگیرید.

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.