طراحی اپلیکیشن موبایل یک گام بلند در دیجیتال مارکتینگ طراحی اپلیکیشن موبایل یک گام بلند در دیجیتال مارکتینگ

طراحی اپلیکیشن موبایل یک گام بلند در دیجیتال مارکتینگ

زمان مطالعه : ~ 2 دقیقه 27 اسفند 1397

با توجه به گستردگی و عمومی شدن استفاده از گوشی هـای هوشمند درسالهای اخیر آمار استفاده از تلفنهای هوشمند نسبت به گذشته به سرعت رو به افزایش است. تحولات سریع تکنولوژی این ضرورت را ایجاد کرده است که کسب و کار ها برای ارتباط بهتر با مخاطبان و مشتریان خود در کنار وب سایت طراحی اپلیکیشن موبایل را نیز دراولویت های توسعه کسب و کارخود قرار دهند.

طبق آمارهای موجود، به طور میانگین هر فرد روزانه بین 3 تا 5 ساعت از تلفن هوشمند خود استفاده می کند. بنابراین میبایست اهمیت اپلیکیشن‌های هوشمند را جدی گرفته و برای بهرمندی از پتانسیل های آن برنامه ریزی کنیم.

گوشی هوشمند

موفقیت تجارت آنلاین با اپلیکیشن

اپلیکیشن موبایل امروزه یک نیاز اساسی برای مشاغل اینترنتی محسوب می شود و طراحی سایت و سئو به تنهایی برای تکامل خدمات اینترنتی کسب و کار شما کافی نخواهد بود. توسعه شبکه هــای اجتماعی کاربران را به سمت استفاده از گوشیهای هوشمند سوق داده است و این عادت موجب شده که کاربران برای گشت و گذار یا جستجو در اینترنت به جای استفاده از لب تاپ و کامپیوترهای PC در ابتدا به سراغ گوشی های موبایل خود بروند. درواقع کاربر امروزی این نیاز و توقع را دارد که بتواند خدمات مورد نیاز خود را علاوه بر وب سایت از طریق اپلیکیشن موبایل در گوشی هوشمند خود براحتی دردسترس داشته باشد. به همین دلیل پیشنهاد میکنیم در صورتی که کسب و کار شما نیازمند طراحی یک اپلیکیشن قدرتمند برای ارائه خدمات بهتر به مشتریانتان است، وقت را از دست ندهید تا درمیدان رقابت بازارهای اینترنتی از رقبای تجاری خود عقب نمانید.

 

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل

شرکت طراحی سایت دود از سال 1390 که اولین نسل گوشیهای هوشمند وارد بازار شد در زمینه طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل در پلتفرم اندروید ویندوز و IOS فعالیت داشته است و اکنون با تجربه بالایی که بوسیله طراحی نرم افزار موبایل و بازی های مخصوص گوشی هوشمند بدست آورده است، آماده طراحی اپلیکیشن موبایل برای مشتریان خود، فروشگاه های اینترنتی و وب سایت های فعال درحوزه های گوناگون می باشد.


ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.