خدمات سئو و بهینه سازی سایت به صورت طبیعی و کلاه سفید خدمات سئو و بهینه سازی سایت به صورت طبیعی و کلاه سفید

خدمات سئو و بهینه سازی سایت به صورت طبیعی و کلاه سفید

زمان مطالعه : ~ 4 دقیقه 27 اسفند 1397

سئو (SEO ترکیب اولین حروف کلمات Search Engine Optimization) به مجموعه دستورالعمل هایی گفته می شود که انجام آنها پس از طراحی سایت هنگام درج و بارگذاری محتوای سایت شامل متون ، عکس ، ویدئو روی صفحـات اینترنتی محتوای یــک وبسایت رابرای موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو ، بینگ و ... قـابل درک شود. به عبارت دیگر بهینه سازی یا سئو درنهایت باعث افزایش تـعداد بازدیــد و کیفیت ترافـیـک سایت از طریق جذب کاربران موتورهای جستجو خواهد شد.

سئو پلی به سوی موفقیت ماندگار و رشد کسب و کار شما

سئو

افزایش تـعداد و کیفیت ترافیک سایت

تـعداد بازدید : هدف ازطراحی وبسایت درنهایت جذب مخاطب بیشتر و افزایش بازدیـد آن اسـت. هرچه تـعـداد بازدیدها بیشتر شود ، خدمات سایت دردسترس مجموعه ی بزرگتری از افراد قرار خواهد گرفت. سئو دقیقا همان کاریست که باید مدیران سایتها برای افزایش تـــعداد بــازدیــد انجام دهند.

کیفیت ترافیک : تعداد بالای بازدیـد مهم ترین ملاک موفقیت وبسایت نیست. مهم ترآن اســت که بازدیـدها واقعی باشد و بازدیدکنندگان واقعا از خدمات وبسایت استفاده نمایند. اینجا نقش کلیدی و مهم سئو مشخص می شود و بـازدیدها تبدیل به مشتریان واقعی ویا مخاطبان هدف ما خواهند شد.

ترافیک سایت

روش های افزایش ترافیک و سئو سازی

برای افزایش تـعــداد و کیفیت بـازدیدکنندگان سایت دوروش وجود دارد.

  1. تبلیغات آفلاین (مانند بنرهای شهری، تراکت، تبلیغات تلویزیونی و غیره)
  2. سئو یا بهینه سازی سایت

روش دوم ، یعنی بهینه سازی و سئو ، همان موضوع مورد بحث ماست. رعایت اصول سئو باعث افزایش رتبه سایت و جذب مخاطبانی می شود که واقعا خدمات شما را نیاز دارند و آن را در اینترنت جستجو می کنند.

خدمات سئو شرکت دود

شرکت خدمات سئو دود بـا اجرای سئو ، وب سـایت شما را از لحاظ رتبه بندی نتایج جستجوی گوگل ارتقا داده و سبب رشد مشتریان و مخاطبان آن میشود. مهندسی سئو توسط شرکت دود بدلیل آشنایی با قوانین روز گوگل وموتورهای جستجوگر بشکل صحیح و اصولی برایتان انجام خواهند شد.

تاثیر سئو در رتبه سایت

مدیران و کاربرانی سایت ها که مسئولیت نگهداری و محتواگذاری درون وبسایت را برعهده دارند ، باید اصول سئو را فرا گرفته و هنگام درج محتوا و توسعه صفحات اینترنتی آنها را به کار گیرند. تولید محتوا براساس اصول سئو باعث می شود محتـوای صفحات اینترنتی برای موتورهای جستجوی بزرگ جهان مانند Google ، Bing ، Yahoo و دیگر موتور های جستجو مفهوم پذیر و قابل درک شود. درواقع زمانیکه مــحتوای وبسایت بطور صحیح و براساس اصول سئو وب سایت درج و بارگذاری شود، موضوع فعالیت و محتوای آن وبسایت برای ربات خزنده ی موتور جستجوگر (Crawlers) که برای خواندن و دسته بندی محـتـوای صفحات اینترنتی طراحی شده اســت ، قابل درک و فهم باشد. قابل درک بودن محتوای یک وبسایت سبب می شود موتور جستجو موضوع و محتوای هروب سایت را بـدرستی درک ، دسته بندی و رتبه بندی کرده و هنگام جستجوی کاربران آنرا درصفحات نتایج جستجو درمکان بالاتری نمایش دهد.

هرچه رتبه وبسایت بالاتر باشد شانس ورود بازدیدکننده به آن بیشتر و خدمات آن مورد استفاده افراد بیشتری قرار می گیرد. این موضوع همان هدف نهایی از سئو می باشد.

خزنده گوگل

چگونه سئو کنیم؟

سئو تخصصی جدید و نوپاست و با وجود منابع فارسی بسیار شامل کتاب و مقالات آموزشی سئو ، بدلیل انحصاری و محرمانه بودن اطلاعات مربوط به نحوه عملکرد موتورهای جستجو می توان گفت اطلاعات 100 درصد دقیق و کاملی دراینباره وجود ندارد اما تجربه افراد و مقالات منتشر شده از متخصصانی که از شرکت های سازنده موتورهای جستجوی بزرگ جهان مانند گوگل جدا شده اند، اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار کاربران و متخصصان قرار داده است.

اگر مدیر یا صاحب یک وبسایت هستید و می خواهید با یادگیری سئو و بهینه سازی، رتبه و تعداد بــازدید سـایت خود را افزایش دهید می توانید با خواندن مقالات آموزش رایگان سئو در این سایت ، مقدمات سئو را آموخته و در تولید محتوا به کار ببندید. 

مقالات سئو سایت دود بروزترین اطلاعات درباره خدمات سئو را در اختیارتان قرارمیدهد تا بتوانید وبســایت خود را به صورت حرفه ای بهینه کرده و نتایج مطلوب را بدست آورید. بیاد داشته باشید اگر اصول سئوی وب سایت را بدرسـتی نیاموزید یا سئو وب سایت شما توسط افراد غیرمجرب انجام شود نه تنها نتیجه خوبی نخواهید گرفت بلکه رتبه فعلی ســایت شما نیز از دست خواهدرفت. پس بهتراست پروژه سئو توسط یک شرکت خدمات سئو حرفه ای انجام گردد. پیشنهاد می کنیم اگر کارهای مهمتری برای انجام دادن دارید بهینه سازی و انجام سئو سایت خود را به تیم تخصصی شرکت خدمات سئو دود شرکت ما بسپارید. شرکت خدمات سئو دود پروژه سئو وب سایت تـان را طبق قوانین روز سئو انجام خواهد داد و تضمین می کنیم نتایج آن شما را شگفت زده خواهد کرد. 

صفحات مشابه

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.