طراحی سایت اختصاصی دود طراحی سایت اختصاصی دود

طراحی سایت اختصاصی دود

زمان مطالعه : ~ 6 دقیقه 27 اسفند 1397

طراحی وب سایت یعنی بکار بستن خلاقیت ، هنر و دانش برنامه نویسی درایجاد محتوای مناسب برای انتشار و نمایش روی صفحات وب. اگرچه طراحی سایت حرفه ای یک فناوریست اما امروزه با گسترش اینترنت و توسعه صفحات وب آمیختگی آن درهنر ، طراحی گرافیک لازمه موفقیت وبسایت ها درجلب نظر کاربران اینترنتی می باشد.

تیم طراحی گرافیک و برنامه نویسی شرکت طراحی سایت دود سعی براین دارد تا نیازهای فنی یک وبسایت و زیبایی آنرا بقدری بهم نزدیک کند که کاربران وب ســایت کارایی فنی و زیبایی بصری را یکجا تجربه نمایند.

طراحی سایت

چرا طراحی سایت یک ضرورت است؟

با توجه به گسترش و نفود اینترنت در زندگی امروز و در شرایطی که هر انسان روزانه ساعاتی از زمان خود را صرف گشت و گذار در اینترنت می نماید، حضور در اینترنت برای تمام افراد می تواند مفید و در بسیاری از موارد یک ضرورت باشد. حضور در اینترنت و معرفی کالا یا خدمات به کاربران اینتنرتی با روش های مختلفی می تواند انجام شود. روش هایی همچون ثبت آگهی در اینترنت، ساختن پروفایل و بلاگ در سرویس های صفحات شخصی، ساخت کاربری در شبکه های مجازی و غیره. اما یک راه بهتر و کامل تر نیز وجود دارد و آن طراحی سایت است. طراحی سایت اختصاصی می تواند تمام نیازها و خواسته هایتان را برآورده سازد. با اختصاصی و سفارشی برای خود می توانید آن طور که مایل هستید خدمات و فعالیت های خود را به کاربران و مخاطبان اینترنتی معرفی نمایید. به همین دلیل است که تا کنون میلیون ها وب سایت برای اشخاص، شرکت ها و سازمان های مختلف طراحی شده است و تعداد آن ها روزانه در حال افزایش است.

اهمیت طراحی سایت را از آن جایی می توان فهمید که تمام افراد مشهور و موفق در مشاغل مختلف برای معرفی خود یک وب سایت طراحی کرده اند و یا شرکت های کوچک و بزرگ بازرگانی، خدماتی، تولیدی، آموزشی و غیره که در حوزه های متخلف شغلی فعالیت دارند برای معرفی خدمات خود به مشتریان و مخاطبان شان برای طراحی سایت بودجه ی مشخص اختصاص می دهند. حتی سازمان ها و ادارات دولتی و نیمه دولتی در تمام کشور ها برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان خود وب سایت طراحی می کنند. طراحی سایت به حدی اهمیت پیدا کرده است که مباحثی مانند دولت الکترونیک، شهر الکترونیک و کشور الکترونیک را به میان آورده است تا به وسیله آن بتوان حداکثر استفاده از بستر اینترنت را برای ارائه خدمات عمومی فراهم کرد.

ضرورت طراحی سایت را جدی بگیرید پیش از آن که رقبای شما با سرمایه گذاری در این حوزه مهم تبلیغاتی و بازاریابی از شما سبقت بگیرند.

با طراحی سایت همیشه در دسترس باشید

طراحی سایت به این دلیل برای شما اهمیت پیدا می کند که می توانید به بازه ی بسیار بزرگ و گسترده ای  از مخاطبان، بازدیدکنندگان و مشتریانی که از میلیون ها کاربر اینترنتی در ایران هستند دسترسی پیدا کنید و خدمات یا کالای مورد نظرتان را به آنان معرفی نمایید. حتی اگر به صورت مستقیم نتوانید خدماتی به آنان در سایت طراحی شده ارائه نمایید باز هم به جهت ارتقا سطح و درجه کیفی خدمات خود بهتر است با طراحی سایت اصطلاحا کلاس بالاتری به فعالیت های خود بدهید و در جلب اعتماد مخاطبان قدم موفقیت آمیزی بردارید. افزون بر موارد گفته شده قبلی با طراحی سایت شما همیشه آنلاین و در دسترس خواهی بود و دفتر کار مجازی شما در اینترنت به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات به مخاطبان تان است. امروزه باگسترش و دسترسی آسان کاربران به اینترنت ، طراحی سایت برای کســب و کـارها جهت دسترسی سریع تر مشتریان و مخاطبان شان به خدمات آنها یک نیاز اساسی بشمار می آید. وبسایت مانند یک کاتالوگ آنلاین همیشگی است که در 24 ساعت شبانه روز و درهمه جا به سادگی در دسترس مشتریان و مخاطبان شماست. طراحی سایت و در مرحله بعد سئو درکوتاه مدت شما رابه اوج موفقیت درپیشرفت کـسب و کـار یا فعالیت های تان خواهد رساند.

مشاوران شرکت طراحی سایت دود با سابقه طولانی در زمینه طراحی سایت و خدمات جانبی آن مانند سئو ، دیجیتال مارکتینگ و طراحی انواع پرتال های آنلاین آمادگی دارند بهترین مشاوره های خود را به شما ارائه نمایند تا با یک انتخاب دقیق بتوانید گام های بلندی را به سوی موفقیت در زمینه فعالیت هایتان به صورت حرفه ای تر بردارید.

آیا دقیقا نمی دانید وب سایت چیست؟

وب سایت یک مکان مجازی برروی شبکه جهانی اینترنت است که می تواند شامل یک یاهزاران صفحه اینترنتی باشدکه ازنظر موضوع یامحتوا بهم مرتبط هستند. سایتهای اینترنتی برای این طراحی می شوند که خدمات صاحبان خود رابه مخاطبان شان معرفی نماید.

هر وبسایت درتمام اینترنت یک آدرس منحصربه فرد دارد. درست مانند اثر انگشت که برای هرشخص منحصربه فرد است، آدرس دو وبسایت هیچ گاه نمی تواند یکسان باشد.به عنوان مثال آدرس اینترنتی www.google.com فقط متعلق به وبسایت شرکت گوگل است و هیچ وبسایت دیگری نمی تواند ازاین آدرس استفاده نماید.

اگر قصد دارید وب سایت طراحی کنید یا برای خودتان یک وب سایـت سفارش دهید، می توانید مقالات طراحی سایت شرکت دود را مطالعه نمایید و انتخاب دقیق تری برای طراحی سایت داشته باشید.

طراحی دیجیتال

طراحی یعنی خلق و گردآوری ایده ها، سپس چیدمان و پیاده سازی آنها براساس زیبایی و کارایی برای انجام یک هدف مشخص. با اختراع علم دیجیتال استفاده از هنر طراحی پا به دنیای دیجیتال گذاشت و رشته طراحی گرافیک دیجیتال خلق شد. آمیختن هنر طراحی و علم مهندسی نتایج شگفت انگیزی داشت که سبب پدید آمدن آثار بسیار زیبای گرافیکی شد.

هنر طراحی سایت

 

ویژگی های طراحی سایت دود

  • تطبیق کامل با تکنولوژی های روز طراحی سایــت و سئو
  • امنیت بالابه دلیل کدگذاری اختصاصی اطلاعات و رمزهای عبور
  • کاملا هماهنگ با زبان فارسی و قابلیت چند زبانه کردن وب سایـت
  • تماماً واکنش گرا و انعطاف پذیر دردستگاه ها و نمایشگرهای مختلف
  • سیستم پنل مدیریت کاملا آسان و کاربر پسند برای مدیریت راحت وب سـایت
  • قابلیت طراحی اختصاصی قالب وب سایـت طبق سلیقه مشتریان و براساس موضوعات گوناگون

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.
نظرات کاربران
س
ساجده چوبینی 6/27/2022 1:06:51 PM
میخوام سایت برای کارم بزنم
0 0
مدیر سایت 6/27/2022 3:34:31 PM
درود بر شما
بسیار عالی، ورود به دنیای دیجیتال گام مهمی در کسب و کار شما خواهد بود.
لطفا با تلفن های ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در این زمینه شما رو راهنمایی کنند.
موفق باشید
0 0