طراحی سایت بی اف سی

فست فود بی اف سی یک فست فود چند شعبه ای در منطقه شرق تهران می باشد. مدیران بی اف سی که کسب و کار خود را رو به توسعه می خواستند یک گام بزرگ در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان برداشته و با  یک طراحی سایت حرفه ای و داینامیک خدمات و منوی این شعب این فست فود را با بروزرسانی دائمی در اختیار مشتریان خود قراردادند. شرکت دود با انجام عکاسی از غذاهای موجود در منوی این فست فود توانست خدمات جانبی طراحی سایت رستوران را به خوبی برای این برند موفق انجام دهد. به امید موفقیت روز افزون بی اف سی و گسترش شعبات این فست فود با کیفیت در سراسر ایران و همراهی دود در طراحی سایت مواغذ غذایی این چنین برندهای موفق.

هارمونی رنگ
زرد
قرمز
سفید
ابزارهای استفاده شده
ASP.NET
MVC
HTML
CSS 3
Javascript
Jquery
Adobe Illustrator
طراحی سایت بی اف سی
طراحی سایت بی اف سی
طراحی سایت بی اف سی
طراحی سایت بی اف سی
طراحی سایت بی اف سی
طراحی سایت بی اف سی
رضا بنفشه
مدیر بی اف سی
شرکت دود طراحی سایت کم نظیری دارد و باعث افتخار بود که با این شرکت آشنا شدم تا بتوانم از جهات مختلف از صفر تا صد پروژه رو در اختیارشان بگذارم و به نحو احسنت و بدون کم و کسر انجام بدهند. در ضمن پشتیبانی بسیار قوی در اختیار مشتریان میگذارند.

ارسال نظر
توجه داشته باشید، درج اطلاعات "ایمیل" ، "وبسایت" و "شماره تماس" اختیاری بوده و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. این اطلاعات صرفا جهت پاسخگویی در موارد نیاز استفاده می شوند.