طراحی وب سایت

وب سایت ( Website ) یک مکان مجازی برروی فضای جهانی اینترنت ( World Wide Web ) است که می تواند شامل یک یاهزاران صفحه اینترنتی ( Web Page ) باشدکه ازنظر موضوع یامحتوا بهم مرتبط هستند. سایتهای اینترنتی برای این طراحی می شوند که خدمات صاحبان خود رابه مخاطبان شان معرفی نماید.

هر وبسایت درتمام اینترنت یک آدرس منحصربه فرد دارد. درست مانند اثر انگشت که برای هرشخص منحصربه فرد است، آدرس دو وبسایت هیچ گاه نمی تواند یکسان باشد.به عنوان مثال آدرس اینترنتی www.google.com فقط متعلق به وب سایت شرکت گوگل است و هیچ وبسایت دیگری نمی تواند ازاین آدرس استفاده نماید.

اگر قصد دارید وب سایت طراحی کنید یا برای خودتان یک وب سایت سفارش دهید، می توانید مقالات طراحی سایت شرکت دود را مطالعه نمایید تا با دانش بیشتر بتوانید انتخاب دقیق تری برای طراحی وب سایت داشته باشید.

وب سایت یک کاتالوگ آنلاین و دائمی

امروزه باگسترش اینترنت ، طراحی سایت برای کسب و کارها جهت دسترسی سریع تر مشتریان و مخاطبان شان به خدمات آنها یک نیاز اساسی بشمار می آید. وبسایت یک کاتالوگ آنلاین همیشگی است که در 24 شبانه روز و درهمه جا به سادگی در دسترس مشتریان و مخاطبان شماست. طراحی سایت و در مرحله بعد سئو سایت درکوتاه مدت شما رابه اوج موفقیت درپیشرفت کسب و کار یا فعالیتهایتان خواهد رساند.

طراحی وب سایت (Website Design) یعنی بکار بستن خلاقیت ، هنر و دانش برنامه نویسی درایجاد محتوای مناسب برای انتشار و نمایش روی صفحات وب. اگرچه  طراحی سایت حرفه ای یک فناوریست اما امروزه با گسترش اینترنت و توسعه صفحات وب آمیختگی آن درهنر طراحی گرافیک لازمه موفقیت وبسایت ها درجلب نظر کاربران اینترنتی می باشد.

تیم طراحی گرافیک و برنامه نویسی شرکت طراحی سایت دود سعی براین دارد تا نیازهای فنی یک وبسایت و زیبایی آنرا بقدری بهم نزدیک کند که کاربران اینترنتی وب سایت کارایی فنی و زیبایی بصری را یکجا تجربه نمایند.

 

طراحی سایت

طراحی دیجیتال

طراحی یعنی خلق و گردآوری ایده ها، سپس چیدمان و پیاده سازی آنها براساس زیبایی و کارایی برای انجام یک هدف مشخص. با اختراع علم دیجیتال استفاده از هنر طراحی پا به دنیای دیجیتال گذاشت و رشته طراحی گرافیک دیجیتال خلق شد. آمیختن هنر طراحی و علم مهندسی نتایج شگفت انگیزی داشت که سبب پدید آمدن آثار بسیار زیبای گرافیکی شد.

هنر طراحی سایت

سیستم مدیریت محتوای دود ( DOOD CMS )

شرکت طراحی سایت دود برای طراحی سایت مشتریان از سیستم های مدیریت محتوای رایگان بدلیل امنیت پایین و محدودیتهای فنی آنها استفاده نمی کند، ازاین رو سیستم مدیریت محتوای اختصاصی خود را با قابلیت های کاملا منحصربه فرد و بومی طراحی کرده است تا خدمات و امکانات بهتری را دراختیار مشتریان طراحی سایت قراردهد.

cms دود

قابلیت ها و امکانات سیستم مدیریت محتوای دود

  • امنیت بالابه دلیل کدگذاری اختصاصی اطلاعات و رمزهای عبور
  • قابلیت طراحی اختصاصی قالب وبسایت طبق سلایق و موضوعات گوناگون
  • سیستم پنل مدیریت کاملا آسان و کاربر پسند برای مدیریت راحت وب سایت
  • کاملا هماهنگ با زبان فارسی و قابلیت چند زبانه کردن وبسایت
  • تماماً واکنش گرا و انعطاف پذیر دردستگاه ها و نمایشگرهای مختلف
  • تطبیق کامل با تکنولوژی های روز طراحی سایت و سئو

جهت مشاوره طراحی سایت میتوانید درساعات اداری با شماره تلفن 02177835689 و درساعات غیراداری با شماره 09350626210  در ارتباط باشید.

صفحات مشابه
طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه

کارخانه و کارگاه ها همواره محل رشد و شکوفایی اقتصاد یک کشور به حساب میایند، لذا این عرصه همواره از اهمیت زیادی برخوردار میباشد.
طراحی سایت تخفیف گروهی

طراحی سایت تخفیف گروهی

حتما تا به حال با سایت‌های تخفیف گروهی از نظیر نت برگ و تخفیفان آشنا شده‌اید. سایت های تخفیف گروهی به سایت هایی گفته میشود که با استفاده از تکنیک تخفیف که برای همه کاربران جذاب است
بررسی مشکلات رایج در طراحی سایت

بررسی مشکلات رایج در طراحی سایت

زمان از آن چیزی که فکر میکنید، بی رحم تر است! امروزه شرایط اینگونه است که به محض اینکه محتوایی ایجاد میکنید، به احتمال بسیار قوی
طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای، همانطور که از اسمش پیداست، نیازمند تجربه و دانش فنی بالایی میباشد که مسلما تنها از عهده ی افراد و شرکت هایی برمیاید که آنها هم حرفه ای باشند!
طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاه

طراحی سایت فروشگاه

طراحی سایت فروشگاه یکی از مهمترین و تخصصی ترین زمینه های طراحی سایت به شمار میاید که اگر از همان ابتدای کار تمام جوانب کار را در نظر نگیرید ممکن است در آینده
طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی

رشته های ورزشی همواره یکی از پربیننده ترین موضوعات در زمینه خبرگذاری و محتوا به حساب میایند که کاربران بسیار زیادی در فضای اینترنت همواره به دنبال این مسایل هستند و در راس همه‌ی آنها ورزش فوتبال میباشد.
طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت بنگاه

طراحی سایت بنگاه

بنگاه های ملکی بسیار زیادی در هر شهری موجود است. اما چه چیزی باعث میشود که برخی از این بنگاه ها همواره مطمئن تر تلقی شده و افراد زیادی به بنگاه آنها سر بزنند؟
طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه نیز یکی دیگر از مواردی اسـت که شرکت طراحی سایت دود قادر اسـت تا با استفاده از جدیدترین متدهای برنامه‌ نویسی، سایتی منحصر را مطابق با سلیقه شما برایتان طراحی کند.
طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

اگر کسب و کار شما نوپا است و میخواهید از همین ابتدای کار به صورت جدی به فعالیت و کسب درآمد بپردازید، حتما از طراحی سایت اختصاصی استفاده کنید.
3 قدم اولیه برای شروع برنامه نویسی و طراحی سایت

3 قدم اولیه برای شروع برنامه نویسی و طراحی سایت

ازآنجایی‌ که کتابخانه‌ها‌ی زبان‌های برنامه‌نویسی همواره در حال به‌روزرسانی می‌باشند، طراحی و توسعه وب‌سایت، موضوعی پیچیده برای یادگیری به شمار میاید.
جدیدترین راهکارهای توسعه و طراحی وبسایت در سال 2018

جدیدترین راهکارهای توسعه و طراحی وبسایت در سال 2018

موفق بودن اغلب وقتی به وجود میاید که سوار بر موج تغییر باشید
قیمت خرید سایت ارزان

قیمت خرید سایت ارزان

اگر میخواهید از طریق بازاریابی آنلاین کسب و کار خود را رونق بدهید می توانید با خرید سایت یا سفارش طراحی سایت از همین امروز شروع کنید.
مقایسه شبکه‌های اجتماعی در مقابل طراحی سایت اختصاصی

مقایسه شبکه‌های اجتماعی در مقابل طراحی سایت اختصاصی

کدامیک برای کسب و کار مناسب تر است؟ + بررسی مزایا و معایب هرکدام
دودپس DOODPass ( ابزار تولید رمز عبور رندم یا پسورد تصادفی )

دودپس DOODPass ( ابزار تولید رمز عبور رندم یا پسورد تصادفی )

با دودپس به راحتی می توانید برای ایمیل یا هر حساب کاربری اینترنتی خود رمزهای سخت و غیر قابل حدس و هک شدن تولید کنید.
قیمت طراحی و تفاوت انواع وب سایت فروشگاهی

قیمت طراحی و تفاوت انواع وب سایت فروشگاهی

همانطور که میدانید سایت فروشگاهی یا فروشگاه اینترتی برای تبلیغ و معرفی ویا فروش کالاها و خدمات در اینترنت بسیار مناسب میباشد ...
تفاوت طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرس

تفاوت طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرس

توسعه و برنامه نویسی سایت یا استفاده از CMS محبوب وردپرس؟ + اینفوگرافیک
همه چیز درباره طراحی سایت شرکتی

همه چیز درباره طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی به سایت هایی گفته میشود که برای شرکت ها، کارخانه ها، سازمان ها و برندها طراحی و ساخته میشود که به عنوان ویترین یا کاتالوگی برای معرفی خدمات شرکت، نمونه کارهـا و پروژه ها و فعالیت های کمپانی مورد نظر و راه ارتباطی مشتریان در دنیای اینترنت یک ضرورت محسوب می شود.
طراحی سایت چه کمکی به رشد کسب و کار ما خواهد کرد؟

طراحی سایت چه کمکی به رشد کسب و کار ما خواهد کرد؟

این مطلب تا چند سال پیش برای اکثریت افراد قابل درک نبود که یک سایت تا چه میزان میتواند در کسب و کار شما تأثیر داشته باشد ...
آشنایی با طراحی سایت حرفه ای

آشنایی با طراحی سایت حرفه ای

شاید شما به دنبال سـاخت و طراحی سایت بـرای کسب و کار خود هستید و نمیدانید این کار به چه صورت انجام می شود و یا باید کار خود را به چه کسانی بسپارید. ما در این مقاله قصد داریم شما را با ویژگی های یک طراحی سایت حرفه ای آشنایی کنیم.
تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک یعنی استفاده از بستر تکنولوژی در مشاغل مختلف. یکی از بارزترین این بسترها اینترنت است. طراحی سایت اولین گام شما برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک است.
ارسال نظر