طراحی سایت اختصاصی

آخرین نمونه کارهای طراحی سایت
نمونه کارهای بیشتر

طراحی سایت (Website Design) یعنی بکار بستن خلاقیت ، هنر و دانش برنامه نویسی درایجاد محتوای مناسب برای انتشار و نمایش روی صفحات وب. اگرچه طراحی سایت حرفه ای یک فناوریست اما امروزه با گسترش اینترنت و توسعه صفحات وب آمیختگی آن درهنر ، طراحی گرافیک لازمه موفقیت وبسایت ها درجلب نظر کاربران اینترنتی می باشد.

تیم طراحی گرافیک و برنامه نویسی شرکت طراحی سایت دود سعی براین دارد تا نیازهای فنی یک وبسایت و زیبایی آنرا بقدری بهم نزدیک کند که کاربران اینترنتی وب ســایت کارایی فنی و زیبایی بصری را یکجا تجربه نمایند.

طراحی سایت

چرا طراحی سایت یک ضرورت است؟

با توجه به گسترش و نفود اینترنت در زندگی امروز و در شرایطی که هر انسان روزانه ساعاتی از زمان خود را صرف گشت و گذار در اینترنت می نماید، حضور در اینترنت برای تمام افراد می تواند مفید و در بسیاری از موارد یک ضرورت باشد. حضور در اینترنت و معرفی کالا یا خدمات به کاربران اینتنرتی با روش های مختلفی می تواند انجام شود. روش هایی همچون ثبت آگهی در اینترنت، ساختن پروفایل و بلاگ در سرویس های صفحات شخصی، ساخت کاربری در شبکه های مجازی و غیره. اما یک راه بهتر و کامل تر نیز وجود دارد و آن طراحی سایت است. طراحی سایت اختصاصی می تواند تمام نیازها و خواسته هایتان را برآورده سازد. با اختصاصی و سفارشی برای خود می توانید آن طور که مایل هستید خدمات و فعالیت های خود را به کاربران و مخاطبان اینترنتی معرفی نمایید. به همین دلیل است که تا کنون میلیون ها وب سایت برای اشخاص، شرکت ها و سازمان های مختلف طراحی شده است و تعداد آن ها روزانه در حال افزایش است.

اهمیت طراحی سایت را از آن جایی می توان فهمید که تمام افراد مشهور و موفق در مشاغل مختلف برای معرفی خود یک وب سایت طراحی کرده اند و یا شرکت های کوچک و بزرگ بازرگانی، خدماتی، تولیدی، آموزشی و غیره که در حوزه های متخلف شغلی فعالیت دارند برای معرفی خدمات خود به مشتریان و مخاطبان شان برای طراحی سایت بودجه ی مشخص اختصاص می دهند. حتی سازمان ها و ادارات دولتی و نیمه دولتی در تمام کشور ها برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان خود وب سایت طراحی می کنند. طراحی سایت به حدی اهمیت پیدا کرده است که مباحثی مانند دولت الکترونیک، شهر الکترونیک و کشور الکترونیک را به میان آورده است تا به وسیله آن بتوان حداکثر استفاده از بستر اینترنت را برای ارائه خدمات عمومی فراهم کرد.

ضرورت طراحی سایت را جدی بگیرید پیش از آن که رقبای شما با سرمایه گذاری در این حوزه مهم تبلیغاتی و بازاریابی از شما سبقت بگیرند.

با طراحی سایت همیشه آنلاین و در دسترس باشید

طراحی سایت به این دلیل برای شما اهمیت پیدا می کند که می توانید به بازه ی بسیار بزرگی از مخاطبان، بازدیدکنندگان و مشتریانی که از میلیون ها کاربر اینترنتی در ایران هستند دسترسی پیدا کنید و خدمات و یا کالای مورد نظرتان را به آنان معرفی نمایید. حتی اگر به صورت مستقیم نتوانید خدماتی به آنان در سایت طراحی شده ارائه نمایید باز هم به جهت ارتقا سطح و درجه کیفی خدمات خود بهتر است با طراحی سایت اصطلاحا کلاس بالاتری به فعالیت های خود بدهید و در جلب اعتماد مخاطبان قدم موفقیت آمیزی بردارید. افزون بر موارد گفته شده قبلی با طراحی سایت شما همیشه آنلاین و در دسترس خواهی بود و دفتر کار مجازی شما در اینترنت به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات به مخاطبان تان است. امروزه باگسترش و دسترسی آسان کاربران به اینترنت ، طراحی سایت برای کســب و کـارها جهت دسترسی سریع تر مشتریان و مخاطبان شان به خدمات آنها یک نیاز اساسی بشمار می آید. وبسایت مانند یک کاتالوگ آنلاین همیشگی است که در 24 ساعت شبانه روز و درهمه جا به سادگی در دسترس مشتریان و مخاطبان شماست. طراحی سایت و در مرحله بعد سئو درکوتاه مدت شما رابه اوج موفقیت درپیشرفت کـسب و کـار یا فعالیت های تان خواهد رساند.

مشاوران شرکت طراحی سایت دود با سابقه طولانی در زمینه طراحی سایت و خدمات جانبی آن مانند سئو، طراحی اپلیکیشن موبایل و پرتال های آنلاین دیگر آمادگی دارند بهترین مشاوره های خود را به شما ارائه نمایند تا با یک انتخاب دقیق بتوانید گام های بلندی را به سوی موفقیت در زمینه فعالیت هایتان به صورت حرفه ای تر بردارید.

وب سایت چیست؟

وب سایت ( Website ) یک مکان مجازی برروی فضای جهانی اینترنت ( World Wide Web ) است که می تواند شامل یک یاهزاران صفحه اینترنتی ( Web Page ) باشدکه ازنظر موضوع یامحتوا بهم مرتبط هستند. سایتهای اینترنتی برای این طراحی می شوند که خدمات صاحبان خود رابه مخاطبان شان معرفی نماید.

هر وبسایت درتمام اینترنت یک آدرس منحصربه فرد دارد. درست مانند اثر انگشت که برای هرشخص منحصربه فرد است، آدرس دو وبسایت هیچ گاه نمی تواند یکسان باشد.به عنوان مثال آدرس اینترنتی www.google.com فقط متعلق به وبسایت شرکت گوگل است و هیچ وبسایت دیگری نمی تواند ازاین آدرس استفاده نماید.

اگر قصد دارید وب سایت طراحی کنید یا برای خودتان یک وب سایـت سفارش دهید، می توانید مقالات طراحی سایت شرکت دود را مطالعه نمایید و انتخاب دقیق تری برای طراحی سایت داشته باشید.

طراحی دیجیتال

طراحی یعنی خلق و گردآوری ایده ها، سپس چیدمان و پیاده سازی آنها براساس زیبایی و کارایی برای انجام یک هدف مشخص. با اختراع علم دیجیتال استفاده از هنر طراحی پا به دنیای دیجیتال گذاشت و رشته طراحی گرافیک دیجیتال خلق شد. آمیختن هنر طراحی و علم مهندسی نتایج شگفت انگیزی داشت که سبب پدید آمدن آثار بسیار زیبای گرافیکی شد.

هنر طراحی سایت

سیستم مدیریت محتوای دود ( DOOD CMS )

شرکت طراحی سایت دود برای طراحی سایت مشتریان از سیستم های مدیریت محتوای رایگان بدلیل امنیت پایین و محدودیتهای فنی آنها استفاده نمی کند، ازاین رو سیستم مدیریت محتوای اختصاصی خود را با قابلیت های کاملا منحصربه فرد و بومی طراحی کرده است تا خدمات و امکانات بهتری را دراختیار مشتریان طراحی سایت قراردهد.

cms دود

قابلیت ها و امکانات سیستم مدیریت محتوای دود

  • امنیت بالابه دلیل کدگذاری اختصاصی اطلاعات و رمزهای عبور
  • قابلیت طراحی اختصاصی قالب وب سایـت طبق سلایق و موضوعات گوناگون
  • سیستم پنل مدیریت کاملا آسان و کاربر پسند برای مدیریت راحت وب سـایت
  • کاملا هماهنگ با زبان فارسی و قابلیت چند زبانه کردن وب سایـت
  • تماماً واکنش گرا و انعطاف پذیر دردستگاه ها و نمایشگرهای مختلف
  • تطبیق کامل با تکنولوژی های روز طراحی سایــت و سئو
صفحات مشابه
جدیدترین ترندهای طراحی سایت 2019

جدیدترین ترندهای طراحی سایت 2019

جدیدترین ترندهای طراحی سایت 2019 مورد استفاده طراحان سایت در این مقاله آورده شده است.
طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران برای رستوران هایی که به مشتریان خود و حفظ اعتبار اطلاع رسانی و خدمات آنلاین اهمیت می دهند، یک نیاز ضروری است.
سفارش سایت

سفارش سایت

قبل از سفارش سایت پیشنهاد می کنیم این مقاله راهنما را مطالعه نمایید تا با قیمتی مناسب وب سایت مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
طراحی سایت مزون

طراحی سایت مزون

طراحی سایت اختصاصی برای مزون ها, بوتیک ها, فروشگاه ها و تولیدی های پوشاک و البسه.
طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه برای کارخانجات و کارگاه های صنعتی و تولیدی یک نیاز ضروری است. کارخانه ها می توانند با طراحی سایت خدمات خود را با سبک حرفه ای تری به مشتریان ارائه نمایند.
طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان توسط شرکت های ساختمانی ، مهندسی و فعالان در امور فنی ساختمان بسیار مفید و در واقع به نوعی ضرورت است.
طراحی سایت مواد غذایی

طراحی سایت مواد غذایی

طراحی سایت مواد غذایی برای تولیدکنندگان ، توزیع کنندگان و فروشندگان فعال در صنعت مواد غذایی می تواند بسیار موثر و مفید باشد.
طراحی سایت آتلیه عکاسی

طراحی سایت آتلیه عکاسی

طراحی سایت آتلیه عکاسی برای تمام آتلیه های عکاسی به عنوان یک بروشور معرفی کننده و ارائه خدمات در اینترنت یک نیاز ضروری می باشد.
طراحی سایت دانلود

طراحی سایت دانلود

طراحی سایت دانلود برای افراد یا شرکت هایی که قصد راه اندازی وب سایت دانلودی را دارند توسط شرکت طراحی سایت دود در سطح حرفه ای انجام می شود.
طراحی سایت تالار

طراحی سایت تالار

طراحی سایت تالار برای سالن های برگزاری مراسم و جشن های مختلف مانند تالار عروسی و همایش ها جهت معرفی منوی خدمات و نمایش گالری عکس های تالار مناسب است.
طراحی سایت تخفیف گروهی

طراحی سایت تخفیف گروهی

طراحی سایت تخفیف گروهی برای شرکت های ارائه دهنده سیستم های بازاریابی با تخفیف گروهی توسط شرکت دود انجام می گردد.
طراحی سایت منطبق با سرچ کنسول جدید گوگل

طراحی سایت منطبق با سرچ کنسول جدید گوگل

سرانجام و بعد از یکسال برررسی و آزمایش بر روی سرچ کنسول نسخه بتا، گوگل از نسخه جدید و تکامل یافته سرچ کنسول خود رونمایی کرد.
بررسی مشکلات رایج در طراحی سایت

بررسی مشکلات رایج در طراحی سایت

زمان از آن چیزی که فکر میکنید، بی رحم تر است! امروزه شرایط اینگونه است که به محض اینکه محتوایی ایجاد میکنید، به احتمال بسیار قوی
Google Dance و تاثیر آن در طراحی سایت چیست

Google Dance و تاثیر آن در طراحی سایت چیست

آشنایی کامل با گوگل دنس، الگوریتم ترسناک و دلهره‌آور گوگل و عملکرد آن در طراحی سایت.
طراحی سایت تهران

طراحی سایت تهران

شرکت طراحی سایت دود یکی از بهترین شرکت های ارائه خدمات طراحی سایت تهران آماده همکاری با شرکت ها و سازمان ها می باشد.
طراحی سایت تجاری

طراحی سایت تجاری

طراحی سایت تجاری برای رقابت در دنیای امروز که همه چیز را می توان به صورت آنلاین انجام داد یک نیاز ضروری برای تمام مشاغل است.
طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای برای افراد حرفه ای یک نیاز ضروری است. برای داشتن یک وب سایت حرفه ای با شرکت های معتبر همکاری نمائید.
طراحی سایت خودرو

طراحی سایت خودرو

طراحی سایت خودرو برای نمایشگاه اتومبیل یا شرکت خودرو سازی به شما کمک می کند خدمات خودرو را حرفه ای تر به مشتریان ارائه کنید.
طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی مناسب برای تمامی شرکت ها خدمات شما را حرفه ای تر کرده و باعث افزایش اعتبار کسب و کارتان نزد مشتریان خواهد شد.
طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل برای تمام هتل های کوچک و بزرگ , متل ها و مسافرخانه می تواند باعث جذب مشتریان بیشتر و اثر بخشی در تبلیغات و بالابردن سطح حرفه ای گردد.
طراحی سایت فروشگاه

طراحی سایت فروشگاه

طراحی سایت فروشگاه برای انواع فروشگاه های کوچک و بزرگ که مایل به معرفی خدمات و کالاهای خود و جذب مشتریان بیشتر هستند ایده ای عالی به حساب می آید.
طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی

سایت های ورزشی از پر بیننده ترین وب سایت ها هستند و شرکت ها و افراد فعال در حوزه ورزش می توانند با طراحی سایت ورزشی فعالیت های خود را گسترده تر کنند.
طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان به صورت استاندارد تخصص شرکت دود است.
طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی برای شرکت های تبلیغاتی توسط شرکت طراحی سایت دود به صورت اختصاصی انجام می گردد.
طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی

تمامی عکاسان و آتلیه های عکاسی می توانند با طراحی سایت عکاسی به صورت حرفه ای تر به فعالیت هنری خود بپردازند و خدمات خود را به مشتریان ارائه نمایند.
طراحی سایت بنگاه

طراحی سایت بنگاه

با طراحی سایت بنگاه معاملاتی خود خدمات خود را کامل و با جزئیات به مشتریان تان معرفی و بیزینس خود را حرفه ای تر نمایید.
طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه

شرکت های بیمه این روزها بیشتر از همیشه در زمینه بازاریابی اینترنتی فعال هستند، طراحی سایت بیمه می تواند ارائه حرفه ای خدمات بیمه ای را برای شما ممکن نماید.
طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی یعنی طراحی به سبک سلیقه سفارش دهنده برای اجرای دقیق هر آنچه از گرافیک و امکانات وب سایت طراحی شده می خواهد.
بالا بردن Time On Site در طراحی سایت

بالا بردن Time On Site در طراحی سایت

18 اشتباه عجیب که به خروج سریعتر بازدیدکنندگان کمک میکند!چه چیزی باعث میشود که کاربران در مدت زمان کوتاهی بعد از دیدن سایت شما از آن خارج شوند + راه حل
رعایت اصل Google Friendly در طراحی سایت

رعایت اصل Google Friendly در طراحی سایت

دستورالعملهای وب مستر گوگل، دستور العملهای کلی طراحی سایت، فنی و کیفیت UI و UX و اصل گوگل پسند بودن سایت.
3 قدم اولیه برای شروع برنامه نویسی و طراحی سایت

3 قدم اولیه برای شروع برنامه نویسی و طراحی سایت

ازآنجایی‌ که کتابخانه‌ها‌ی زبان‌های برنامه‌نویسی همواره در حال به‌روزرسانی می‌باشند، طراحی و توسعه وب‌سایت، موضوعی پیچیده برای یادگیری به شمار میاید.
جدیدترین راهکارهای توسعه و طراحی سایت در سال 2018

جدیدترین راهکارهای توسعه و طراحی سایت در سال 2018

موفق بودن اغلب وقتی به وجود میاید که سوار بر موج تغییرات باشید. جدیدترین روش های توسعه و طراحی سایت سال ۲۰۱۸ به تحقیق دودکو.
قیمت خرید سایت ارزان

قیمت خرید سایت ارزان

اگر میخواهید از طریق بازاریابی آنلاین کسب و کار خود را رونق بدهید می توانید با خرید سایت یا سفارش طراحی سایت از همین امروز شروع کنید.
مقایسه کاربرد شبکه‌های اجتماعی در مقابل طراحی سایت اختصاصی

مقایسه کاربرد شبکه‌های اجتماعی در مقابل طراحی سایت اختصاصی

کدامیک برای بازاریابی اینترنتی و کسب وکار ما مناسب تر است؟ استفاده از شبکه های اجتماعی یا طراحی وب سایت + بررسی مزایا و معایب هرکدام
دودپس DOODPass (ابزار تولید رمز عبور رندم یا پسورد تصادفی)

دودپس DOODPass (ابزار تولید رمز عبور رندم یا پسورد تصادفی)

با دودپس به راحتی می توانید برای ایمیل یا هر حساب کاربری اینترنتی خود رمزهای سخت و غیر قابل حدس و هک شدن تولید کنید.
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

همانطور که میدانید سایت فروشگاهی یا فروشگاه اینترتی برای تبلیغ و معرفی ویا فروش کالاها و خدمات در اینترنت بسیار مناسب میباشد ...
تفاوت طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرس

تفاوت طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرس

توسعه و برنامه نویسی سایت یا استفاده از CMS محبوب وردپرس؟ + اینفوگرافیک
همه چیز درباره طراحی سایت شرکتی

همه چیز درباره طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی به سایت هایی گفته میشود که برای شرکت ها، کارخانه ها، سازمان ها و برندها طراحی و ساخته میشود که به عنوان ویترین یا کاتالوگی برای معرفی خدمات شرکت، نمونه کارهـا و پروژه ها و فعالیت های کمپانی مورد نظر و راه ارتباطی مشتریان در دنیای اینترنت یک ضرورت محسوب می شود.
طراحی سایت چه کمکی به رشد کسب و کار ما خواهد کرد؟

طراحی سایت چه کمکی به رشد کسب و کار ما خواهد کرد؟

این مطلب تا چند سال پیش برای اکثریت افراد قابل درک نبود که یک سایت تا چه میزان میتواند در کسب و کار شما تأثیر داشته باشد ...
آشنایی با طراحی سایت حرفه ای

آشنایی با طراحی سایت حرفه ای

اگر به دنبال طراحی سایت بـرای خود هستید و نیازمند اطلاعاتی در این زمینه هستید این مقاله به شما کمک خواهد کرد.
ساخت بک لینک پس از طراحی سایت

ساخت بک لینک پس از طراحی سایت

چگونه میتوان به بهترین شکل ممکن،تشخیص داد که آیا سایتی را که میخواهید با آن به اشتراک لینک بپردازید شریک مناسبی است یا خیر؟
همکاری در فروش

همکاری در فروش

به کمک سیستم همکاری در فروش شرکت دود کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید و با افزایش درآمد از طریق تجارت الکترونیک به جمع هزاران استارت آپ اینترنتی بپیوندید.
ارسال نظر